پیسکتاوای, N. J. — Arella Guirantes که تا به حال back-to-back بزرگ نقش در وقت اضافه, یکی از سه بازیکن با 17 امتیاز Mael ژیل تا به حال دو دو کردن نیمکت و راتگرز ناراحت No. 18, آیووا, 78-74 روز یکشنبه آخرین روز از فصل به طور منظم.

ژیل که به پایان رسید و با 13 امتیاز و 11 ریباند به حال یک جفت از داخل سبد به شروع کاری ، Kathleen Doyle پاسخ با سه نقطه بازی برای آیووا بود که باز اضافی جلسه با خانم و سه راست گردش که از آن ساخته شده 67-66 با 1:59 به بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

Guirantes به سرعت جواب داد با سه نقطه بازی و پس از کنار نوزاد وارناک ساخته شده لیآپ برای Hawkeyes, Guirantes خشک 3-اشاره گر برای یک 73-68 سرب با 48 ثانیه به سمت چپ.

از آنجا شوالیه اسکارلت که 0-7 مقابل آیووا به عنوان یک عضو کنفرانس رفت 5 از 6 از خط ناپاک با Khadaizha ساندرز که تا به حال 17 امتیاز رفتن 4 تا 4.

Tekia مک نیز تا به حال 17 امتیاز برای شوالیه اسکارلت (21-8, 11-6 بزرگ ده کنفرانس) خواهد شد که به یک چهار بازی برنده خط خط به کنفرانس مسابقات به عنوان شماره 5 دانه, بازی های پنج شنبه. Jordan Wallace برداشت 10 پرتاب ریباند به عنوان راتگرز به حال 43-30 لبه بر روی تخته از جمله 22-10 در حمله نهایی.

آیووا (23-6, 14-4) که تا به حال سه بازی برنده خط پایان است اما هنوز هم دارای شماره 3 دانه و خداحافظی به روز جمعه یک چهارم نهایی منجر شد توسط دانشجوی سال اول Gabbie مارشال که تا به حال حرفه ای بهترینها از شش 3-اشاره گرها و 22 امتیاز. Monika Czinano به ثمر رساند 19 امتیاز و دویل تا به حال 14 با نه کمک.

                                                                                                                                                                                                                       

آیووا بسیج از نه پایین در سه ماهه چهارم با Makenzie مایر ضربه 3-اشاره گر با 11.2 ثانیه برای رفتن به کراوات بازی در 63. Guirantes از دست رفته یک بلوز از نزدیکی آرنج راست را به عنوان زمان زد.

_____

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im