اسلحه Toting کن باک بارگیری نشود در Beto بایدن در توییتی جرات

تازه کردن انتقاد سناتور چاک شومر برای “نامناسب” “خطرناک” و “تهدید کلمات” به کارگردانی و در دو محافظه کار دادگاه عالی قضات کنگره کن باک دعوت جو بایدن و بتو o’rourke “آمده و” AR-15 است که باک نمایش بر دیوار سی ،

سال گذشته در طول ریاست جمهوری بحث o’rourke که نامزد انتخابات ریاست جمهوری بایدن فقط شنود گذاشته به عنوان یک امکان کنترل اسلحه مشاور گفت: “جهنم, بله, ما در حال رفتن به خود را AR-15, AK-47.”

دعوت که باک قرار داده و از طریق یک ویدئو در توییتر به سرعت منجر به صدای جیر جیر پاسخ از کاربران تعزیر خواه کلرادو کنگره برای ساخت یک تهدید آشکار به دو سیاستمداران که باک کارکنان اشاره به عنوان “تفنگ گرفتن اواز یا موسیقی دو نفری.”

اما آمریکا-پرچم پیچیده تفنگ که باک نمایش داده شده است که در واقع بی ضرر است. در واقع این نه تنها تخلیه و قفل شده است, اما آن را نمی کند حتی یک پیچ حامل مونتاژ و آن را بی فایده به عنوان یک اسلحه گرم.

“قرار دادن یک ماشه قفل بر روی یک غیر قابل جراحی تفنگ مانند قرار دادن یک کمربند عفت در خواجه” باک گفت: واشنگتن پست در سال 2015 در مورد دیوار خود را زینت. “تنها چیزی که خطرناک در مورد این اسلحه این است که اگر کسی آن را در زمان خاموش دیوار و ضربه دیگری بر سر آن است.”
یا در کلمات کاربر توییتر iAmTheWarax آن را “تحت اللفظی paperweight.”

دیگر کاربران توییتر سوال که آیا این قانونی باک آوازی حامی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به داشتن AR-15 در واشنگتن دی سی که در اختیار داشتن این نوع از اسلحه غیر قانونی است.

اما باک ظاهرا نمی خواهد وارد شدن به هر گونه حقوقی آب داغ بیش از این صدای جیر جیر. انتشار باک تیم ایثار 2015 واشنگتن پست مقاله ای که اشاره می کند که باک رو کسب اجازه از کنگره پلیس برای نمایش اندازه paperweight ،

باک را پاسخ نمی دهند به Westword‘s درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im