Gundy را OAN پشتیبانی آنژو ستاره اوکلاهما St RB Chuba هوبارد

شهر اوکلاهما — ستاره اوکلاهما امور خارجه در حال اجرا پشت Chuba هوبارد پیشنهاد دوشنبه او ممکن است تحریم این برنامه پس از مربی مایک Gundy عکس پوشیدن یک تی شرت نمایش یک امریکا اخبار شبکه یک راست کانال خبری است که ستایش شده است توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Gundy دیده می شود در یک عکس در توییتر پوشیدن پیراهن با حروف OAN. در یک صدای جیر جیر پاسخ به عکس, Hubbard گفت: ‘œI خواهد ایستاده است برای این است. این است که به طور کامل نسبت به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا زمانی که همه چیز را تغییر دهید.’�

                                                                                                                                                                                                                       

هوبارد که سیاه شده است و بیشتر فعال در رسانه های اجتماعی پس از جورج فلوید, گزارشی مرد مرده در بازداشت پلیس مینیاپولیس در حالی که زیر زانو از یک افسر سفید. هوبارد شده است حمایت از اعتراضات در سراسر جهان است.

چندین فعلی و سابق ایالتی اوکلاهما ورزشکاران در پاسخ به هوبارد پرینت با پشتیبانی از. زمان linebacker آمین Ogbongbemiga اعلام کرد ‘œI ایستاده با او!’� در حالی که سابق کابوی ها در حال اجرا بازگشت عدالت هیل در حال حاضر با Baltimore Ravens توییتی: ‘œOSU دو و میدانی و دانشگاه نیاز به تغییر عمده. 100 ٪ پشتیبانی brotha.’�

یک Oklahoma State ورزشی, سخنگوی وزارت, ‘œWe ندارد, نظر در این زمان.’�

در آوریل Gundy گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران که در رسانه ها شده است بیش از حد منفی در پوشش خود را از آنچه او به نام ” œChinese ویروس.’� او عذرخواهی کرد و چند روز بعد.

‘œI آگاه شده است که از نظر من کنفرانس مطبوعاتی را به جرم برخی,’� Gundy در بیانیه ای گفت. ‘œIt هرگز قصد توهین به کسی و عذرخواهی می کنم. اولین اولویت من است و همیشه خواهد بود که دانشجویان ورزشکار و انجام آنچه که بهترین است برای برنامه و دانشگاه.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در همان مارس مصاحبه Gundy تا به حال تحت فشار قرار دادند به صورت شتابزده دوباره افتتاح, امکانات, اما, Oklahoma State مخالفت با جدول زمانی خود را. این مدرسه به تازگی دوباره باز امکانات آن تنها به چند بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس. Ogbongbemiga گفت در توییتر که او آزمایش مثبت پس از او با حضور در یک اعتراض در تولسا.

Gundy ذکر فلوید وضعیت در بیانیه ای در توییتر: ‘œI هستم خدا را شکر در یک محیط با Oklahoma State football و کابوی ما فرهنگ که در آن به یکدیگر احترام بگذارند. 200 نفر در خانواده ما درک و قدردانی از تنوع و دلسوزی برای یکدیگر است. من امیدوارم که ما به جای خشم با احترام و همه گرد هم می آیند.

هوبارد شد پیش نویس NFL-واجد شرایط اما او تصمیم به بازگشت به مدرسه. او یک تیم آمریکایی و AP بزرگ 12 بازیکن تهاجمی از سال فصل گذشته به پایان رسید و هشتم در Heisman جایزه رای گیری. او فصل در مجموع 2,094 فتح کرد گرفته شد عجله متری دوم-بهترین تک فصل و در مجموع در مدرسه تاریخ انتهایی تنها بری سندرز’ 1988 Heisman فصل است.

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net