مقامات تایلندی می گویند یک سرباز که در رفت و داد و بیداد تیراندازی و کشته شدن 21 نفر و زخمی شدن 42 نفر دیگر به ضرب گلوله کشته شده است مرده در داخل یک بازار در شمال شرقی تایلند است.

وحشت زده خریداران تخلیه شدند از یک مرکز خرید در اوایل روز شنبه پس از سرباز تایلندی به سخره قربانیان و بینندگان در Facebook Live.

ده ها تن از وحشت خریداران فرار از ترمینال 21 مرکز خرید در شهر ناخون راتچاسیما – همچنین به عنوان شناخته شده Korat – بعد از پلیس مسلح گفت: آنها تا به حال “گرفته شده” کنترل از طبقه همکف این مجتمع.

“هیچ کس نمی تواند فرار از مرگ” خواندن یکی از این دزد مسلح پست.

دیگری پرسید: “باید به من بدهید؟”

در پست بعد او نوشت: “من را متوقف کرده اند در حال حاضر.”

اما مقامات نمی دهد هر شرکت جزئیات بیشتر در مورد محل نگهداری این مهاجم – تاریخ و افسر ارتش به عنوان گروهبان-عمده Jakrapanth Thomma – و یا چگونه بسیاری از مردم باقی مانده است به دام افتاده در داخل چند سطح بازار.

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” گفت: دفاع سخنگوی وزارت Kongcheep Tantrawanit.

“مسلح با استفاده از یک مسلسل و شات قربانیان بی گناه و در نتیجه بسیاری از زخمی و مرده” یک سخنگوی پلیس گفت:.

ترس وجود دارد تیرانداز می توانید سعی کنید برای مخفی کردن در پاچه جمعیت. تصاویر پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد مردم دو سرعت در سراسر بازار ماشین پارکها و گردشگاهها هنگامی که آنها آزاد شدند.

پلیس از جرم و جنایت و سرکوب بخش خواست فرار خریداران برای “بالا بردن دست خود را” و شناسایی خود را در طبقه همکف “و مقامات را تخلیه شما”.

زودتر Jakrapanth رله تیراندازی خود ولگردی و قانونی شکنی از طریق Facebook پست که جدولها حمله از پادگان ارتش در شهرستان به بازار که در آن تعداد نامعلومی از خریداران باقی مانده به دام افتاده است.

یک داوطلب نجات کارگر بازگو خونین یک صحنه ترسناک پس از تیم خود را انجام چهار اجساد به بیمارستان.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” Edgard Chatadee به خبرگزاری فرانسه گفت.

“من فقط احساس می کنم خیلی غم انگیز است. او یک سرباز او باید اخراج در غیر مسلح مردم است.”

تایلندی وزیر بهداشت به خبرنگاران گفت: حدود 10 نفر در حال حاضر در بیمارستان در یک “وضعیت بحرانی است.”

چگونه آن را همه آغاز شد

خونریزی شروع شد بعد از ظهر شنبه هنگامی که Jakrapanth شات سه نفر — در میان آنها حداقل یک سرباز — در یک افسر ارشد و و سپس در نزدیکی پادگان ارتش.

“او به سرقت برده یک وسیله نقلیه ارتش و سوار را به مرکز شهر” پلیس سرهنگ دوم Mongkol Kuptasiri گفت.

وجود فرد مسلح با استفاده از سلاح های به سرقت رفته از زرادخانه نظامی را قتل عام به مرکز شهر پیاده روی به ترمینال 21 مرکز.

تایلندی رته تلویزیون که پخش تصاویر و فیلم های نمایش یک مرد با آنچه در ظاهر به تفنگ حمله گفت: این حادثه آغاز شد و در حدود 3:30 p. m. فیلم گرفته شده در خارج از بازار نشان داد مردم غواصی برای پوشش به عنوان عکس زنگ زد.

مسلح به ضرب گلوله در یک پخت و پز سیلندر گاز در داخل دادگاه های غذایی بازار باعث آن را به منفجر شدن و آتش گرفتن.

او “با استفاده از مسلسل و شات قربانیان بی گناه و در نتیجه بسیاری از زخمی و مرده” سخنگوی پلیس Krissana Pattanacharoen گفت.

Jakrapanth را انگیزه نامشخص باقی مانده است.

The Terminal 21 mass shooter captured on security camera. Picture: Supplied
media_cameraترمینال 21 توده تیرانداز دستگیر شده در دوربین های امنیتی. تصویر: عرضه

‘من باید تسلیم؟’

اما در طول روز او ارسال شده تصاویری از خودش و نوشت: چندین پست در Facebook صفحه به عنوان حمله آشکار از جمله “من باید تسلیم ؟” و “هیچ کس نمی تواند فرار از مرگ”.

در یکی Facebook تصویری — پس از حذف — ضارب پوشیدن ارتش کلاه برداری از جیپ باز گفت: “من خسته ام… من نمی توانم جلو و انگشت من دیگر” و ساخت یک ماشه نماد با دست خود.

در پست بعد او نوشت: “من را متوقف کرده اند در حال حاضر.” Jakrapanth مشخصات تصویر نشان می دهد که او را در یک ماسک و لباس در سبک نظامی خستگی و مسلح با یک تپانچه. تصویر پس زمینه است که از یک تفنگ و گلوله.

در عکس منتشر شده در رسانه های اجتماعی است که به نظر می رسد گرفته شده از خود در Facebook صفحه مشکوک دیده می شود پوشیدن لباس سبز استتار نظامی کلاه در حالی که یک سنگ اسمانی بزرگ و دود سیاه خشم را پشت سر گذاشت. در Facebook صفحه ساخته شده بود غیر قابل دسترس پس از تیراندازی آغاز شد.

یک Facebook سخنگو گفت: “ما حذف مسلح حساب از خدمات ما و کار در سراسر ساعت به حذف هر گونه نقض مطالب مرتبط با این حمله به عنوان به زودی به عنوان ما از آن آگاه شوند”.

این حمله یادآور Brenton, Tarrant, حمله, در, Christchurch, New Zealand, که او زنده جریان در Facebook.

Screenshot from the Facebook page of Jakrapanth Thomma, a Thai soldier who killed at least 17 people with over dozen more wounded in a shooting at a mall. Picture: AFP
media_cameraتصویر از Facebook صفحه Jakrapanth Thomma یک سرباز تایلندی که به کشته شدن حداقل 17 نفر با بیش از ده بیشتر زخمی در تیراندازی در یک مرکز. عکس: AFP
Jakrapanth Thomma, a Thai soldier killed at least 17 people with over dozen more wounded in a shooting the northeastern city of Nakhon Ratchasima. Picture: Social Media / AFP
media_cameraJakrapanth Thomma یک سرباز تایلندی کشته شدن حداقل 17 نفر با بیش از ده بیشتر زخمی در تیراندازی شمال شرقی شهر ناخون راتچاسیما. تصویر: رسانه های اجتماعی / AFP

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

پلیس اعلام کرده اند آنها را ایمن کل بازار اما هنوز هم جستجو برای تیرانداز. عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul گفت هیچ بیشتر بدن به سمت چپ داخل اما افزود: “ما نمی دانیم که آیا وجود دارد هر گونه آسیب و یا مرگ و میر و یا نه.”

پلیس گفت که مردان مسلح هنوز هم در داخل. تیراندازی می تواند سر از بازار در مدت کوتاهی قبل از ساعت 3 صبح به عنوان آمبولانس آورده بودند و نزدیک به صحنه اما خبرنگاران دور نگه داشته شدند و هیچ اطلاعیه بودند بلافاصله آینده. این کشور دومین تیراندازی دسته جمعی در حدود یک ماه.

اخبار بیشتر:

Coronavirus تله سیدنی, دختر مدرسه ای

کاخ اعلام تاریخ برای بئاتریس عروسی

استرالیا دختر تست برای coronavirus

مقامات واقع شده اند Thomma را در امیدوار است که او می تواند او را متقاعد کند تا خود را رها کردن.

شهر — بهتر شناخته شده به عنوان Korat — است خانه را به یکی از تایلند بزرگترین بازداشتگاه در یک کشور که در آن نظامی است که ادغام در سیاست و جامعه است.

تایلند دارای یکی از بالاترین نرخ مالکیت اسلحه در جهان است اما تیرباران های دسته جمعی توسط سربازان کشته شدن نادر است.

چندین تیراندازی در courthouses در اواخر سال گذشته نیز نگرانی های تازه ای در مورد خشونت اسلحه در آسیای جنوب شرقی کشور است.

در یکی از مشخصات بالا در مورد دو سال بود در میان سه نفر در تایلند زمانی که یک نقاب دار مسلح در سرقت از یک فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی در ماه گذشته.

در اواخر سال گذشته دو وکیل بودند به ضرب گلوله توسط یک کارمند در یک دادگاه در شرق این کشور در طول یک جلسه بیش از یک زمین اختلاف است.

در اصل منتشر شده به عنوان فرد مسلح به ضرب گلوله کشته و پس از کشتار تایلندی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im