Gunnison شهرستان ممنوعیت شصت ساله از رستوران

Gunnison ایالت کلرادو است شهرت به عنوان سخت که در دوران یک تصویر است که قدمت بیش از یک قرن به اسپانیایی آنفولانزای همه گیر 1918 هنگامی که county برش خود را تقریبا به طور کامل از جهان خارج است.

اما ممنوع کردن مردم و شصت و بیش از رستوران ها? که نتیجه یک نظم جدید صادر شده توسط Gunnison, شهرستان, وزارت بهداشت و خدمات انسانی صادر شده و برای روشن شدن منظور صادر شده در مارس 12 که در حال حاضر مردم در آغوش بیش از این ممنوعیت به خصوص در Crested Butte.

The Crested Butte taproom last month; it's closed today.

این Crested Butte taproom ماه گذشته; این بسته امروز.

Montanya قرار زیرند Facebook

Montanya قرار زیرند یکی از اولین صدای زنگ بیش از منظور اصلی که مانع بیش از پنجاه مشتریان در یک زمان در آن Crested Butte taproom و همچنین به نظر می رسد به ممنوعیت هر گونه مشتریان شصت و بیش در همه. در پاسخ به بحث در بخش بستری که نظم موجود “بسیار گیج کننده زبان” و گفت: روشن خواهد بود صادر شده است.

و که سفارش جدید قطعا می گذارد آن را به وضوح: “مردمی 60+ مجاز به رستوران.”

“این است که برای حفاظت از خود را” یک سخنگوی وزارت می گوید Westwordاشاره کرد که افراد مسن بيشتر در معرض خطر دسته.

در اینجا جدید, Gunnison, شهرستان, سفارش صادر اواسط روز در مارس 15:

به منظور روشن شدن سردرگمی اطراف بهداشت عمومی سفارشات صادر شده است وجود دارد یک نظم جدید را امضا کردند که روشن زبان. در حالی که مردمی 60+ مجاز به رستوران آنها ممکن است “وارد پزشکی ارائه دهنده خدمات یا تسهیلات, سخت افزار, فروشگاه, فروشگاه مواد غذایی و یا تخفیف فروشگاه به منظور به دست آوردن مراقبت های پزشکی و غذا و لباس و یا سایر موارد لازم اگر چنین محل است و در غیر این صورت با رعایت این نظم است. اما در معرض خطر افراد دلسرد از درگیر شدن در چنین فعالیت ها در هر کجا که ممکن است.”

ما می پرسند که شما را به مراقبت از خود و دوستان و همسایگان. اگر شما بخشی از خطر بالاتر جمعیت ما می پرسند که شما تماس بگیرید و مطمئن شوید که همسر مردمی در جامعه ما که همه آنها نیاز به خود منزوی. ما پست رسمی سفارش در مدت کوتاهی. در اینجا این است که این زبان با توجه به محدودیت.

II. سفارش

A. تمام حوادث از 50 نفر یا بیشتر از جمله کارکنان و شرکت کنندگان ممنوع است.

B. همه حوادث در مکان های زیر ممنوع است و صرف نظر از تعداد شرکت کنندگان: مراقبت از مراکز مراقبت از کودکان در مراکز خصوصی مدارس (از جمله قبل از مدارس خصوصی روز مدارس, جامعه, تفریحی, مراکز زمین های یخی و کتابخانه ها.

C. حوادث با کمتر از 50 نفر از جمله کارکنان و شرکت کنندگان و از جمله تجمعات در تمام رستوران ها بدون در نظر گرفتن ظرفیت ممنوع است مگر اینکه سازمان دهندگان این رویداد مراحل زیر را برای کاهش خطرات:

یک. افراد مسن (سن 60 سال و بالاتر) از جمله کارکنان و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی که در معرض خطر جدی COVID-19 از جمله کارکنان (در مجموع “در خطر افراد”) هستند مجاز به شرکت در. برای اجتناب از شک یک “فرد در معرض خطر” که فدرال و دولت های محلی و یا منطقه ویژه دولت, کارمند, کارمند خدمات پزشکی ارائه دهنده یک کارمند از یک محل یا خانه از عبادت و یا کارمند یک ابزار عمومی و یا ابزار ارائه دهنده خدمات ممکن است گزارش کار خود سایت و یا دیگر محل سکونت(ع) اگر لازم است خود را به انجام و یا رسمی وظایف شغلی تا زمانی که چنین موقعیت(ع) هستند در غیر این صورت با رعایت این نظم است. یک فرد ممکن است در معرض خطر نیز وارد پزشکی ارائه دهنده خدمات یا تسهیلات, سخت افزار, فروشگاه, فروشگاه مواد غذایی و یا تخفیف فروشگاه به منظور به دست آوردن مراقبت های پزشکی و غذا و لباس و یا سایر موارد لازم اگر چنین محل است و در غیر این صورت با رعایت این نظم است. اما در معرض خطر افراد دلسرد از درگیر شدن در چنین فعالیت ها در هر کجا که ممکن است.

b. اجتماعی فاصله توصیه ها باید رعایت شود. این شامل محدود کردن تماس با مردم در عرض 6 پا از یکدیگر برای 10 دقیقه یا بیشتر و هر گونه راهنمایی. نگاه کنید به بخش سوم ،

c. کارکنان باید غربالگری coronavirus علائم هر روز و حذف شدند اگر علامتی.

d. مناسب بهداشت دست و بهداشت باید به آسانی در دسترس به تمام شرکت کنندگان و کارکنان.

e. محیطی تمیز کردن دستورالعمل ها از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به دنبال آن هستند (به عنوان مثال پاک کردن و ضد عفونی بالا سطوح تماس روزانه و یا بیشتر).

پایتخت, Gunnison, شهرستان, Gunnison, و آن شهر در پاسخ به این 1918 آنفلوانزای همه گیر شد و بنابراین قابل توجه است که دانشگاه را مرکز تاریخ پزشکی تحقیق آن را در حالی که مشغول به کار در یک مطالعه برای دفاع ایالات متحده تهدید کاهش آژانس بیش از یک دهه پیش.

با توجه به این که در میشیگان مطالعه “آنفلوانزا وارد کلرادو در حدود 20 سپتامبر 1918 که 250 مونتانا سربازان وارد در بولدر برای آموزش های ویژه در دانشگاه کلرادو. سیزده تن از سربازان وارد به طور جدی بیمار و از آنها این بیماری به سرعت گسترش در سراسر محوطه دانشگاه و شهر. در پایان هفته اول 91 موارد توسعه یافته بود. در همان زمان یک بخش کوچک از 200 مونتانا سربازان وارد در کلرادو اسپرینگز برای آموزش وجود دارد; 25 از آنها بیمار مبتلا به آنفلوانزا است. از این دو حوزه با توجه به گزارش آنفلوانزا در سراسر کلرادو است.”

مرگ برای اولین بار بود که دانشگاه دنور دانشجو تام کندی اخیرا در بازگشت از شیکاگو است. او در سپتامبر 27.

در 7 اکتبر سال 1918 فرماندار ژولیوس گونتر صدور یک فرمان اجرایی خواستار بر سلامت همه افسران و اعضای مطبوعات به شهروندان توصیه می کنند از خطر مجامع عمومی و به اصرار شهر و مسئولان را به اقدام مناسب برای جلوگیری از گسترش این بیماری توسط بسته شدن اماکن عمومی. در اکتبر 16, گونتر اعلام عمومی و خصوصی تجمعات ممنوع در سراسر کشور.

بر خلاف بسیاری از دیگر غربی کلرادو, شهرستان, گزارش, یادداشت, Gunnison در زمان خیلی زود فعال و علاقه ای به توقف گسترش آنفلوانزا. در اکتبر 8, بلافاصله پس از گونتر اولین هشدار, مدارس تعطیل شد در سراسر شهرستان و مقامات نیز اجرا اجتماعی فاصله اقدامات فرمان اماکن در شهرستان بسته به مدت حداقل چهار هفته. عنوان خبر trickled که در دیگر مناطق نزدیک شده بود ضربه سخت سخت محافظ جداسازی شد و اجرا در سراسر شهرستان در اکتبر 1 و باقی مانده است که در نیروی کامل تا 4 فوریه در, Gunnison, فوریه 5 در بقیه شهرستان ها است.

از طریق آن همه راه آهن ادامه داد: برای آمدن طریق Gunnison اما هر مسافر پیاده شدند و مورد نیاز برای ورود به یک دو روز دوره قرنطینه. نداد و در بزرگراه های اصلی در نزدیکی خطوط شهرستان و فانوس و نشانه های هشدار به رانندگان همچنان از طریق شهرستان بدون توقف و یا آنها و هر مسافر خواهد بود مجبور به ارسال به قرنطینه. (دو نبراسکا رانندگان در مسیر به دلتا دستگیر و زندانی هنگامی که آنها سعی در دور زدن مانع شدن و وارد Gunnison شهرستان است.)

در سراسر جهان حدود 50 میلیون نفر از آنفولانزای اسپانیایی; 8,000 از آنها در کلرادو. در دنور حدود 1500 نفر فوت کرد; در Gunnison شهرستان پنج. چهار نفر وجود قرارداد مرتبط با آنفلوانزا و پنومونی بعد از این محدودیت برداشته شد. دیگر مرگ آمد و پس از الن Gavette ملاقات او آلوده خواهر در ایستگاه قطار که دومی در بازگشت از یک سفر اخیر; چند روز بعد الن مرده بود.

او 25 نه شصت.

حتی قبل از اینکه او دستور داد همه اسکی در کلرادو بسته — نام-چک کردن جامعه گسترش در Gunnison, Pitkin, عقاب و قله استان ها — فرماندار Jared پلیس تا به حال هر کسی خواست بیش از شصت و نه رفتن به کوه.

به خصوص اگر آنها گرسنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im