ورزشگاه و موزه ها و عرصه های ورزشی به بازگشایی در شهرستان لا به عنوان Coronavirus موارد همچنان به افزایش

لس آنجلس (CBSLA) — کسب و کار از جمله ورزشگاه و موزه ها و باغ وحش استودیو فیلم و تماشاگر-رایگان عرصه ورزش خواهد بود و مجاز به باز کردن در لس آنجلس جمعه حتی به عنوان مقامات بهداشت هشدار داد که میزان گسترش COVID-19 شد افزایش در شهرستان است.

اخبار آخرین دور از کسب و کار مجاز به بازگشایی این شهرستان در بخش بهداشت عمومی گزارش 61 جدید مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus آوردن تلفات به 2,768.

بهداشت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر گفت: مرگ و میر شد در ادامه روند رو به پایین با میانگین روزانه هفت روز مرگ و میر در 23 از شنبه از 46 در آغاز ممکن است.

این شهرستان مدلهای اندکی چشم انداز مثبت در نرخ انتقال — تعدادی از مردم یک فرد با COVID-19 آلوده.

تعداد یک بار به طور متوسط حدود سه در این شهرستان کاهش یافته و به زیر یک قبل از مقامات شروع آرامش بخش دستورات بهداشتی و مجاز بیشتر کسب و کار برای بازگشایی شده است.

روز چهارشنبه دکتر کریستینا Ghaly گزارش داد که نرخ انتقال بار دیگر بالاتر از یک به مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد یکی دیگر از 1,275 جدید COVID-19 موارد آوردن مجموع به 67,064.

Ghaly گفت: مدل سازی مبتنی بر بستری اعداد پیش بینی گسترش COVID-19 بود به احتمال زیاد به افزایش به تدریج اضافه کاری.

شهردار اریک Garcetti گفت: بیش از 300 شهر لس آنجلس کارگران خواهد بود همکاری با شهرستان برای انجام تماس های ردیابی را در جهت پیدا کردن که در آن COVID-19 بود که از فرد به فرد.

و در حالی که Ghaly گفت: این شهرستان هنوز ظرفیت کافی در بیمارستان محلی برای رسیدگی به افزایش موارد کانتی ممکن است اجرا از تخت در بخش مراقبت های ويژه در دو تا چهار هفته اگر افزایش نمی معکوس شود.

اما با وجود هشدارهای مسئولان شهرستان گفت: آنها اعتماد به نفس کافی برای حرکت رو به جلو با سلامت منظور که اثر را جمعه اجازه می دهد آرایه ای از بخش های کسب و کار برای بازگشایی, از جمله:

  • ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام;
  • حرفه ای سالن های ورزشی بدون مخاطبان زنده;
  • اردوگاه های روز;
  • موزه ها و گالری ها;
  • باغ وحش ها و آکواریوم;
  • اردو و پارک های RV;
  • تفریح در فضای باز مانند استخر شنا;
  • موسیقی فیلم و تلویزیون تولید; و
  • هتل ها برای تفریح و سفر.

“همانطور که با تمام کسب و کار است که مجاز به بازگشایی سلامت افسر سفارش شامل پروتکل برای بازگشایی به اطمینان حاصل شود که آن را انجام داده با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است برای کارکنان و مشتریان و ساکنان” فرر گفت.

پروتکل شامل اجباری پوشش صورت فیزیکی و فاصله هر کجا که ممکن است.

Garcetti گفت: آخرین لیست از کسب و کار مجاز به بازگشایی ساخته شده او را عصبی و به نام او بر صاحبان بازگشایی با خیال راحت.

“لطفا مراقب باشید,” او گفت:. “شما از نظر قانونی مورد نیاز به رفتن را از طریق آن پروتکل قبل از باز کردن آن است که آیا افزایش تمیز کردن و ضد عفونی روش برای کارکنان خود و فاصله.”

مقامات دولتی در اوایل این هفته گفت که سینما و میله می تواند بازگشایی اگر استان ها احساس می شود آن را امن برای انجام این کار, اما هیچ یک از کسانی که بودند در روز چهارشنبه با اعلام این شهرستان است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de