Hall of Famer فاکنر نشان دهنده GBS سال که ممکن است

بیش از 44 سال حتی یک سالن از شهرت مربی چهره ناامیدی یا دو.

چند مطلب تند و تلخ به Glenbrook جنوبی پسران تنیس, مربی لری فاکنر از تعلیق بهار ورزشی با توجه به COVID-19.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از پیروزی سه مستقیم مقطعی عناوین این تیتان تیم ملی هرگز تا به حال شانس.

“من ویران شده ام برای آنها. آن را می شکند قلب من” فاکنر گفت.

یک سال 2006 مشمول ایلینوی دبیرستان تنیس مربیان کانون در سالن از شهرت فاکنر به حال هفت سالمندان او می خواهم دیده می شود رشد در این برنامه پس از اول: کاپیتان کریس تنگ و جرمی سایر علاوه اتان Celnik گابریل Kotlyar Collin McCarthy, دنی اوبراین و آنتونی Ventula.

“شما چهار سال است و شما در نهایت به تیم اول دانشگاه یا دانشکده و شما می خواهید به بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده تنیس” فاکنر گفت. “من به آنها گفتم فقط به خاطر شما رفت و شکست نخوردگان است که موضوع هر تیم در هر تیم ورزشی است.”

مربی به آنها T-پیراهن معمولا این سایت متعلق به برنده Glenbrook جنوبی تیتان دعوتی. او گفت: پسر لذت می برد که.

“من واقعا احساس بد برای آنها, اما آنچه که گروه زیادی از کودکان و نوجوانان” فاکنر گفت. “خیلی خوب, بزرگ, ورزشکاری عالی نمایندگان از مدرسه و از ورزش است. شما فقط خدای من شما خیلی خوش شانس را به یک فرصت برای مربی کودکان و نوجوانان مانند آن.”

                                                                                                                                                                                                                       

از سال 1976 احساس شک شده است متقابل.

متولد در گورنی و فارغ التحصیل از وارن کلاس از سال 1967 و پس از آن یک دانشجو در دانشگاه ایلینوی شمالی فاکنر وارد Glenbrook جنوبی برای آموزش کسب و کار.

در طول سال ها او مربی, مسیر, عبور از کشور, بسکتبال و, با شروع در سال 1976 پسران تنیس. او همچنین مربی تیتان دختران تنیس پنج سال سه به عنوان سر مربی.

در سال 2015 به او اهدا شد فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمنهای پسران تنیس مربی سال است.

او یکی از تنها 18 ملی آفرین از ایالت ایلینوی از جمله Glenbrook شمالی دختران تنیس, مربی, میخکوب کردن محکم کردن Holecek در سال 2016.

شاید نه اتفاقا فاکنر نیز مربی Glenbrook شمالی دانشجوی دختران تنیس از سال 2005 تا سال بازنشسته شد از Glenbrook جنوبی به عنوان یک هماهنگ کننده تکنولوژی آموزشی.

                                                                                                                                                                                                                       

ازدواج پس از اوت 1981 به همسر دبرا با سه دختر و شش نوه تمام در نزدیکی خانه اش در هوتهرن وودز فاکنر است سود توسط مدیران ورزشی مانند استیو Rockrohr که نگه داشته ام او را در فراتر از بازنشستگی خود را.

چرا که نه ؟ در علاوه بر این به پیشرو تیتان به تمام 13 خود را مقطعی عنوان و سه دولت غنائم از جمله 2003 دولت دونده تا پایان فاکنر سرمایه گذاری در برنامه های خیریه و داوطلبانه.

“من عاشق این ورزش است. اگر شما مانند آنچه شما انجام این کار نیست و من واقعا دوست دارم آنچه من انجام می دهند و من واقعا لذت بردن از کار کردن با بچه ها. من نگاه به جلو به آن است.

“من بازی در دو USTA (United States Tennis Association) لیگ بنابراین این یک فرصت برای من نه تنها بازی بلکه به اشتراک گذاشتن آنچه که من لذت بردن از انجام. هنوز بسیاری از مردم در بازنشستگی خود را به انجام آنچه آنها لذت ببرید تا آنجا که من قادر به. این یک برکت و رحمت است.”

هیچ چیز طول می کشد برای همیشه لطفا برای. مسلح با محصول دیگری از بازیکنان آینده از طریق صفوف — مارک Blekhman جارد Burstein دانیل Deborin جوناس ایوانز بن Soyfer, Misha Trosman و تاریخ و فیلیپ چک — فاکنر معتقد است که 2021 پسران نجومی خواهد بود که گذشته خود را. او ممکن است ادامه مربیگری ،

“من فکر کردم این امر می تواند خوب برای بیرون رفتن با گفت:” فاکنر به پیوست در بازنشستگی توسط دستیار و همکار Hall of Famer لایحه Lange.

“من با آنها کار می کرد به خوبی توسعه روابط خوبی. من فکر می کنم این امر می تواند زمان” فاکنر گفت.

با توجه به این COVID-فنر بهار وجود دارد “هیچ تضمینی” در آنچه که در آینده نگه می دارد, او گفت:. پس از این مدت همسر او ممکن است فکر می کنم همان.

“من فکر نمی کنم او معتقد است که” فاکنر شوخی. “من فکر می کنم او معتقد است من قصد دارم برای حفظ مربیگری. من فکر می کنم او می خواهد من را به نگه داشتن مربیگری بنابراین من در خانه هستم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de