‘همیلتون’ در حال حاضر جریان در دیزنی+; اعضای بازیگران, طرفداران جشن با سازمان دیده بان حزب

BURBANK (CBSLA) — این فیلم برداری نسخه از برادوی احساس “همیلتون” شروع جریان جمعه در دیزنی+ بیش از 15 ماه قبل از آن برنامه ریزی شده تئاتر اولین.

فیلم آغاز بکار عملکرد فیلم برداری در ماه ژوئن سال 2016 در ریچارد راجرز تئاتر در برادوی با بازی نشان می دهد خالق Lin-مانوئل میراندا به عنوان الکساندر همیلتون daveed را از دست Diggs به عنوان مارکی دو لافایت/توماس جفرسون و رنه Elise Goldsberry به عنوان گلپر Schuyler.

میراندا به اشتراک گذاشته یک پیام در توییتر به عنوان ساعت زده نیمه شب گفت: “مرحله مدیر: خانم ها و آقایان این است که مکان خود را تماس بگیرید. را نشان می دهد. مکان همه. (نگاه کنید شما در طرف دیگر شما را دوست دارم).”

این فیلم به کارگردانی توماس سوپ کلم است که شرح داده شده توسط دیزنی به عنوان “یک جهش رو به جلو در هنر “زنده ضبط’ که حمل و نقل آن مخاطبان را به جهان از برادوی نشان می دهد در یک منحصر به فرد صمیمی راه است.”

“من خیلی افتخار چگونه زیبایی تامی Kail به ارمغان آورده است `همیلتون’ به روی صفحه نمایش. او را به هر کس که به تماشای این فیلم بهترین صندلی در خانه” میراندا گفت.

“من بسیار سپاسگزار به دیزنی و دیزنی+ برای reimagining و حرکت ما آزادی برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته از این سال در جهان وارونه شده است. من بسیار سپاسگزار به تمام طرفداران که خواسته برای این, و من خیلی خوشحالم که ما قادر به آن را به اتفاق می افتد. من خیلی افتخار این را نشان می دهد. من نمی توانم صبر کنید برای شما به آن را ببینید.”

آنلاین, سازمان دیده بان حزب قرار است به زودی در 4 بعد از ظهر قبل در 3:30 بعد از ظهر توسط preshow. بینندگان می توانید صدای جیر جیر همراه با اعضای بازیگران با استفاده از هشتگ #Hamilfilm.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de