یک ساعت یک مبارک در آمریکا علم می آید ارزان

همانطور که من راه رفتن به آمریکا علم در 4132 غرب 38 Avenue من دلتنگی برای چیزی که واقعا حتی رفته در ضربات. فضای تاریک درجه یک و صمیمی دکور و باریک فضای تقسیم به طور مساوی بین نوار و اتاق ناهار خوری همه به من یادآوری از راه, راه قبل از آن نقل مکان از این آدرس به 3963 تنیسون خیابان دو سال پیش.

نوستالژی سوخت outsized ناامیدی که من به یاد راه بازگشت را در نوار منو — یکی از بهترین نوشیدنی میان وعده از تجربیات کوهستانی منطقه در آن زمان است. در حالی که شما هنوز هم می تواند قدم زدن تنیسون bougie نوار به رستوران جدیدتر موقعیت من همیشه دوست داشتم این حس از نو کشف که به آن نوع از محله سحر و جادو. خواهد American علم زندگی به سلف خود?

خبر خوب این است که آمریکایی علم حفظ مشابه پرنیان به عنوان قدیمی راه بازگشت با نور کم ده-صندلی بار در مرکز از عمل پراکندگی بالا-تاپ و شیک غذاخوری با یک banquette پوشا یک طرف. این شگفت انگیزی آرام در حدود 6 بعد از ظهر در شب جمعه تنها با تعداد انگشت شماری از مشتریان در نوار و یک زن و شوهر و یا دو نشسته در منطقه ناهار خوری. اما این اجازه می دهد تا من خوشحال-ساعت همدم و من به شتاب بالا-بالا کنار شیشه-paneled گاراژ درب منجر به پاسیو.

American Elm's Animal Crackers are more animal than cracker.گسترش

آمریکایی علم را Animal Crackers بیشتر حیوانات از ترقه.

لی چاوز بوش

من بلافاصله درک راه پیکربندی جدید (جدید درب و سالن انتظار شد و افزود: زمانی که آمریکا علم در زمان بیش از) insulates شام از ترافیک خیابان. زمانی که آب و هوا اجازه گاراژ درب باز به یک پاسیو (مناسب برای صبحانه) با چند میز و ماسه-پوشش سالن منطقه است. اگر چه وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از پارکینگ اختصاص داده شده بازدید کنندگان همچنین می توانید با استفاده از فضاهای سراسر کوچه بعد از 5 p. m. و یا پیدا کردن پارکینگ همراه Quitman خیابان. دوچرخه سواران قدردانی نیز قرار داده شده قفسه های دوچرخه فقط در خارج از پاسیو.

آمریکایی علم خوشحال دقیقه کوتاه است از 5 تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنج شنبه و 4 تا 6 بعد از ظهر در روزهای جمعه. ساده منو را پوشش می دهد پنج بشقاب های کوچک, دو کوکتل تخصص را انتخاب کنید و آبجو و شراب و همه برای فقط 5 دلار هر. منو نیز تبلیغ $2 صدف دلالت مبارک-ساعت تخفیف اما قیمت معلوم می شود خوب تمام شب. من سفارش یک و نیم دوجین به هر حال از آنجا که من می توانم به خودم کمک نمی, همراه با 5 دلار کوکتل به نام بابی لی با تکبر راه رفتن نور و طراوت تکیلا آهک و گل میخک و نوشیدنی. سپس ما به نوبه خود توجه ما را به واقعی مبارک-ساعت, مواد غذایی, یک لیست کوتاه و به اندازه کافی ارزان است که ما سفارش زیادی.

The oyster are always $2 each at American Elm.گسترش

صدف همیشه 2 دلار در هر آمریکایی علم.

لی چاوز بوش

Crab fritters are like hush puppies with a little crab.گسترش

خرچنگ سرخ هستند مانند hush puppies با کمی خرچنگ.

لی چاوز بوش

استارک, ساده, منو متحده تنها “بو زیتون و مهره deviled تخم مرغ خرچنگ سرخ و حیوانات کراکر” پس از آن آسان است به سر خوردن بیش از و یا غلط تفسیر “animal crackers.” من غافلگیر شده و سپس زمانی که یک بشقاب گوشت خوک سرخ شده با پوست و گوشت گاو و تاندون و پوست مرغ می رسد. هر crackly ویفر ارائه یک کمی متفاوت بافت: جویدنی تند گوشت گاو تاندون در بالا می آید در حالی که گوشت خوک حلقه آزمون من روغن و نمک را تحمل اما هنوز هم ذوب در دهان من. خرچنگ سرخ تبدیل به “بیشتر از قطعه قطعه کردن خرچنگ” را به عنوان دوست من توصیف آنها — بیشتر شبیه به یک hush توله سگ با خامه سس فرو بردن از درست کردن یک کیک خرچنگ. من آنها را به او را به پایان برساند.

صدف های ما می رسند به عنوان یک ساعت یک مبارک می آید به نزدیک; محل livened تا بطور قابل توجهی با مهمانان تازه وارد, یک, مسن, جمعیت من به ندرت دیدن خوشه در یکی کوهستانی محل. (من تصور غیر-مبارک-ساعت منو و قیمت ها ممکن است نگه دارید جوانتر همسایگان دور.) صدف نیمه شرقی و نیمه غربی هستند الهی و ارزش $2 قیمت, حتی اگر من پیدا کردن چند پوسته دانه. آتلانتیک/اقیانوسیه تقسیم نشان می دهد هر صدف را متمایز ساحلی کیفیت (مشخص شوری در مقابل روشن تانگ) ساخت هر دو بدرخشد. در نهایت ما در حرکت به 100 درصد قابل قبول deviled تخم مرغ هر چاشنی زده با یک مکعب کوچک از شکم گوشت خوک سرخ شده به یک بحران ترک من ولع مصرف بیت بیکن.

طولانی بیش از گوشتی زیتون بنابراین چاشنی آجیل و آخرین از من کوکتل, من در نظر قبلی من غربت و متوجه آن بود که: مایلند برای روزهای قدیم. اما نوستالژی نمی آید با 5 دلار کوکتل, بنابراین من در اینجا و در حال حاضر در آمریکا علم.

آمریکایی علم واقع شده است در 4132 غرب 38th خیابان و در خدمت مبارک از ساعت 5 تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنج شنبه و 4 تا 6 بعد از ظهر در روزهای جمعه. تماس 720-749-3186 یا رستوران مراجعه کنید وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>