یک ساعت یک مبارک در خانه با Takeout و شراب از تماس

به عنوان بسیاری از رستوران مورد علاقه ما مجبور شده اند به نزدیک به شام در طول coronavirus همه گیر یکی از محبوب فضا شده است و قادر به بازگشایی خدمات آن به مردم است. تماس انگیزد بیشتر گاه به گاه برادر و خواهر ظهور کرده است تا در عوض آغاز شد که در پاییز گذشته به ارائه آن به وجد را خارج و تحویل مشتریان. با توجه به نحوه غم من این بود که به من به طور منظم RiNo متوقف می شود در تماس 2019 به دلیل عوض کردن من هیجان زده به آن را من برای اولین بار carryout ساعت یک مبارک.

تماس با منوی محدود است اما به عنوان قبل از آن وقفه اعدام نشان می دهد این نوع از قصد من در مورد هر بار که من برای غذا خوردن بیرون بروید. و نه از جمله دو خانواده شام گزینه (که متاسفانه کمی بزرگ برای نیازهای من) منو ارائه می دهد در مجموع شش مورد: سالاد ($10) سوپ (12 دلار) و یک میان وعده/دسر (10 دلار) و سه ساندویچ-esque موارد (16 دلار در هر). این رستوران نیز ارائه می دهد دو نوع شراب نقاط قیمت در انتخاب رنگ قرمز یا سفید: $30 با این ادعا که “واقعا خوب کار انجام می شود” و $50, “واقعا بزرگ نیز می شود کار انجام می شود.”

اول, اجازه دهید بحث در مورد آب و هوا. ما حداقل خوش شانس است که در آب و هوا شده است friggin’ زرق و برق دار این چند روز گذشته. و شما می دانید آنچه که می رود با آب و هوای خوب? یک پیک نیک جشن برای رفتن. تا آنجا که من می تواند به تماس در حال انجام آن حق است. راه رفتن به رستوران برای pick-up, من یک ساندویچ هیئت مدیره در پیاده رو هستم اما مسدود شده از ورود به داخل رستوران. به جای دست کردن ساخته شده است از پاک یک زن از دست دستکشهایش ریخته رسیدن در جدول با پیش پرداخت کیسه های کاغذی از موضوعات و من خاموش. این شگفت انگیز است (اگر عجیب و غریب) فاصله زمانی که واقعا احساس می کند مانند مراقبت و جامعه است.

من نمی توانم صبر کنید برای رسیدن به حیاط خلوت من میز پیک نیک. من بیشتر عصبی در مورد کرون aebleskiver که من در حال حاضر تصمیم به خوردن ، آیا نيمه سرخ شده با خمیر توپ به نوبه خود جویدنی در حمل و نقل? آنچه در مورد تماس های معروف, در خانه, نان ؟ هنگامی که من به خانه بازگشت و گسترش کالا روی میز پیک نیک من تقریبا نمی توانید صبر کنید برای گرفتن عکس قبل از من حفاری در (بنابراین شما متوجه خواهد شد غیاب ششم aebleskiver)

من تصمیم گرفتند برای آشپز دانکن معروف جهان سالاد مرغ ساندویچ دودی, قارچ Tartine و در حالی که من دوست داشتم به توده یونجه یا کاه پایین یک خوک + تخم مرغ سرخ شده ساندویچ (که من در حال حاضر می دانستم که یکی از بهترین ساندویچ گوشت خوک محصولات در دنور) من تصمیم گرفتم که من باید گسترش افق دید من با کرون aebleskiver. و مبادا فراموش کنم رفتم با تماس با 30 دلار شراب سفید گزینه ای که تبدیل به یک نور آلمانی شراب سفید (یک سال 2016 Weingut J. B. Becker Wallufer Walkenberg شراب سفید brett vogel trocken) چیزی است که تحت شرایط عادی باید در ظاهر در یکی از اشاره به چند دوره و مزه شام — تبدیل به یک گیلاس برداشت رسیدگی ویژه به این زمان.

با وجود اعصاب من هر یک از آیتم های سفر درخشان. این aebleskiver هنوز گرم و ترد در خارج نشان داد نرم و فنری داخلی. پاره شدن حوزه در دو, من استفاده می شود یک نیمه به حرکت شبیه چمچه زنی یک طرف دارای مزه تند سس ریکوتا و دیگر به شیب به کنسرو میوه. Smooshing دو نیمه پشت هم من plopped کامل شیرین-ترش نیش به دهان من. بعد از آن شب هم اتاقی من و من مبارزه بیش از گذشته سرخ شده که به طور معجزه آسایی برگزار شد تا به آزمون زمان — حتی اگر ما در حال حاضر بلعیدم خوشمزه پر کردن. بعد ما تبدیل به معروف ساندویچ مرغ است که نور و خلاصه با حدود مساوی مرغ confit و romaine و کرفس. نان بود و چیزی کمتر از الهی — خوب برشته و ترد بر روی سطح خارجی نرم و چسبناک جویدن و کامل لعاب نفت; من تقریبا می خواستم به خوردن پر و جلد چرمی قرار دادن آن به طور جداگانه.

من باید بهترین ذخیره برای آخرین, اما من می توانم آن را کمک نمی کند. این tartine بسیار زیبا بود به نگاهی که ضخامت تکه نان خانگی وزن با غنی ریکوتا گوشتی قارچ و دانش سطحی شوید و جعفری. من نمی توانم باور کنم که چگونه بسیاری از زرق و برق دار قارچ تماس لود شده در, نه به ذکر است پوشش سالم پارمسان. در ضمن همراه شوید و جعفری در عمل به عنوان بسیار بیشتر از چاشنی کوچک طراوت گیاه سالاد.

با همه که رفتن من احساس خوش شانس برای آفتاب و روزی, اما بیشتر از همه که آشپز دانکن هلمز, آلیسون اندرسون و بقیه تیم را انتخاب کرده اند برای حفظ تولید تمرکز خود را در منوی ساده و برجسته نان برنامه. این چیزی است که من تماس بگیرید یک پوشش نقره ای.

تماس واقع شده است در 2845 Larimer خیابان. سفارش برای تحویل و یا انتخاب کنید تا با مراجعه به call-denver.com و یا تماس 303-954-0230 و سپس دریافت مواد غذایی خود را بین 4:30 تا 6:15 بعد از ظهر در رستوران نیز خانواده شام برای pick-up از جمله دنده نخست و جوجه کباب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im