هوستون — جیمز هاردن به دست آورد تیراندازی خود را لمس کنید و این کمک Houston Rockets در یک winning streak با وجود صدمات به غذای دیگر.

سخت بود 40 امتیاز و 11 پاس گل و کوتاه دست راکت غلبه اولیه کسری به ضرب و شتم شارلوت هورنتس 125-110 در سه شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

هوستون برنده سوم آن راست توزیع شارلوت چهارم آن متوالی از دست دادن و 12 در 13 بازی.

سخت به پایان رسید ارتجاعی خجالتی از یک سه گانه-دو نیز پس از به ثمر رساندن 40 امتیاز اما سقوط یک کمک از یک سه گانه-در هوستون آخرین بازی. او به ثمر رساند حداقل 35 امتیاز در هر یک از گذشته خود سه بازی پس از مبارزه از طریق عکسبرداری رکود بیش از گذشته چهار.

راکت رو به یک شروع کند و ازمایش کرده در طول بیشتر از نیمه اول در یک شب هنگامی که آنها بازی بدون استارت Clint کپلا و راسل وستبروک که نشسته با آسیب.

سخت است انجام شده یک بار بزرگ برای هوستون در طول winning streak با کپلا کنار برای همه سه بازی و وستبروک پیوستن به او را بر روی نیمکت سه شنبه شب.

اما سخت بود سریع به اشاره است که او تا به حال برخی از کمک.

‘œGuys هستند با صدمات پسر بعدی این فرصت را به مرحله و بازی خوب,” او گفت:. ‘œAnd بدیهی است که من فکر می کنم همه بازی خوب امشب نه فقط ادبانه اما دفاعی که در نقاط مناسب.”

                                                                                                                                                                                                                       

اورلئانز رهبری در اوایل چهارم قبل از راکت استفاده می شود 15-2 اجرا را کنترل میدوی را از طریق سه ماهه و کروز بقیه راه است.

مربی Mike D’Antoni تحت تاثیر قرار گرفته بود که این موشک آن را برداشت تا در نیمه دوم برای جلوگیری از رفتن به بازی لیکرز با از دست دادن.

‘œThey برداشت انرژی خود را,” او گفت:. ‘œIt بود یک بازی سخت یکی از کسانی که در آن پس از یک زن و شوهر از احساسی بازی ما یکی بدون راسل و باید برای سر به L. A. برای بازی بعدی (پس) این یک نوع دام بازی که در آن آنها می تواند شما را دریافت. اما آنها را درک آنچه آنها به خطر می اندازند و پس از حاصل کار دو تیم و کار را انجام داد.”

مایل پل و تری Rozier تا به حال 20 امتیاز برای هر اورلئانز و ملک راهب اضافه شده در 19 بازی میآره.

شارلوت مربی جیمز Borrego خوشحال بود برای دیدن او تیم جوان ماندن با راکت برای خیلی از بازی.

‘œWe رقابت از شروع و بیرون آمد و با یک طرز فکر … ما مبارزه امشب,” او گفت:. ‘œWe رو به یک شروع بزرگ ما رقابت برای 48 دقیقه و من افتخار این گروه بزرگ تلاش کنند.”

                                                                                                                                                                                                                       

پل ساخته شده 3-اشاره گر به شارلوت در عرض هشت با حدود 2 1/2 دقیقه باقی مانده اما سخت به گل بعدی هفت امتیاز به فشار هوستون منجر به 125-110 با حدود یک دقیقه برای رفتن. سخت ضربه 3 قبل از ورود به یکی دیگر به عنوان او خراب توسط کودی مارتین.

سخت سقوط بر روی پشت و لبخند زد گسترده به عنوان او را تماشا شات رفتن قبل از پرتاب آزاد برای تکمیل چهار نقطه بازی است که مهر و موم شده ،

راکت led با ورود به سه ماهه چهارم اما متوالی 3s توسط Devonte’ گراهام قرار داده اورلئانز تا 101-98 با حدود هشت دقیقه باقی مانده است.

شارلوت سرب کوتاه بود به عنوان هوستون رفت و در 10-2 اجرا با پنج امتیاز از سخت شدن آن را 108-103 میدوی را از طریق چهارم.

اورلئانز به نام فاصله, اما آن را متوقف نمی هوستون اجرا به Danuel خانه ساخته شده و 3 ثانیه بعد از ایست.

به زودی پس از آن مارتین آمار رو در بینی توسط هم تیمی کودی Zeller آرنج در حالی که دو تن از آنان برای مبارزه دوباره بجای اول برگشتن. مارتین را به زمین برگزاری چهره خود را به عنوان خون ریخت بر روی دادگاه. او به سرعت به اتاق قفل, اما آن را در زمان چند دقیقه به پاک کردن خون از روی زمین و از سر بازی.

خانه اضافه غوطه دادن در یک alley-oop پس از آن به گسترش هوستون منجر به 113-103.

مارتین در بازگشت از رختکن با حدود پنج دقیقه مانده در سه ماهه و او دوباره وارد بازی با حدود سه دقیقه به رفتن.

شارلوت led با 15 اوایل اما هوستون به پایان رسید سه ماهه سوم در یک 10-4 اجرا با 3s از بن McLemore و آستین رودخانه ها به 92-88 منجر به چهارم.

نکته-INS

اورلئانز: PJ واشنگتن پس از بازگشت از دست رفته دو بازی با یک رگ به رگ راست مچ پا. … شارلوت تا به حال 17 گردش. … اورلئانز outrebounded هوستون 53-41.

راکت: خانه اضافه شده 22 امتیاز و نه پرتاب ریباند. … اریک گوردون به ثمر رساند و 16 امتیاز و P. J. تاکر به حال 13 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. … کپلا شنبه برای چهارمین بار در پنج بازی. D’Antoni گفت کپلا نمی بازگشت تا او را درد. … D’Antoni گفت که او انتظار دارد وستبروک که یک رگ به رگ انگشت شست چپ برای بازگشت پنج شنبه شب.

120

راکت را به ثمر رساند 120 امتیاز یا بیشتر در چهار از هشت بازی گذشته پس از رسیدن به علامت تنها سه بار در 13 بازی قبلی خود را. هوستون است 18-2 زمانی که نمره حداقل 120 در این فصل است. این تنها دومین بار در تاریخ حق رای دادن و اول از 1969-70 فصل است که راکت را به ثمر رساند 120 امتیاز 20 بار در 50 بازی در یک فصل است.

بعدی

اورلئانز: میزبان دالاس در شب شنبه.

راکت: بازدید لیکرز در روز پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im