یک جفت از بدنام hoaxers منتشر کرده اند ضبط تلفن آنها ادعا می کنند که تا به حال با پرنس هری در, که او صحبت می کند و آشکارا خود را در مورد عذاب بیش از Megxit در حالی که فریب خورده به اعتقاد او صحبت شد به گزارش گرتا Thunberg.

دوک ساسکس نیز می گوید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “خون در دست خود را” در گفتگو با pranksters با توجه به خورشید است.

هری گفته بود فریب خورده به گفته او “به طور کامل جدا” از بسیاری از خانواده سلطنتی در تماس های ثبت شده توسط pranksters.

آن صدای قابل ملاحظه ای مانند دوک ساسکس. آن را چک کنید برای خودتان در ویدیو زیر.

“من می توانم به شما اطمینان دهم, ازدواج با یک شاهزاده یا شاهزاده خانم است که همه آن را ساخته شده است تا به” شاهزاده هری گفته می گوید در ضبط.

روسیه jokers ادعا می کنند که فریب خورده او را به باور او صحبت 17-ساله آب و هوا فعال گرتا Thunberg و پدر او.

ولادیمیر Kuznetsov و آلکسی Stolyarov — شناخته شده به عنوان Vovan و لکسوس — دو بار ادعا می کنند به صحبت به هری, 35, در تلفن ثابت در خانه لوکس خود را در جزیره ونکوور کانادا.

صحبت شد در آستانه سال جدید و ژانویه 22.

مرتبط با: Meghan و کیت بی دست و پا reunion

مرتبط با: Sussex سلطنتی خداحافظی

Harry was reportedly tricked into thinking he was speaking to the teen activist. Picture: Chris Jackson/Getty Images
media_cameraهری گزارش فریب را به فکر او بود صحبت کردن با نوجوانان فعال. تصویر: Chris Jackson/گتی ایماژ

یکی از تماس های ثبت شده و منتشر شده در YouTube و Facebook در شب دوشنبه توسط hoaxers با یک کارتون انیمیشن هری و گرتا.

در هر دو تماس های هری باز می شود تا به جعلی گرتا در مورد تنش در قلب خانواده سلطنتی.

“شما می توانید با من تماس هر آنچه شما می خواهید — هری خوب است,” او می گوید: در یکی از.

او سپس به صحبت در مورد چقدر سخت بود برای او و مگان, 38, برای ترک انگلستان است.

“Um آن است که احتمالا یک مکالمه را برای زمان دیگری وجود دارد مقدار زیادی از لایه ها را به این و بسیاری از قطعات پازل,” او می گوید.

“اما گاهی اوقات این تصمیم درست نیست همیشه یکی از آسان.

“و این تصمیم قطعا نبود یکی از آسان بود اما تصمیم درست برای خانواده ما حق تصمیم گیری قادر به محافظت از پسر من.

“و من فکر می کنم وجود دارد یک جهنم از بسیاری از مردم در سراسر جهان است که می تواند شناسایی و احترام ما برای قرار دادن خانواده ما ،

“اما آره, این یک مشکل, اما ما شروع یک زندگی جدید است.”

مرتبط: گرفتن تمام royal news

Harry reportedly complained of his and Meghan’s recent treatment by the press.
media_cameraهری بنا به گزارش ها و شکایت های خود را و مگان اخیر درمان با مطبوعات است.

خواسته کسیکه شوخی زننده بازی گرتا پدر Svante اگر زندگی عادی بدتر از زندگی سلطنتی هری پاسخ: “اوه نه من فکر می کنم آن را بسیار بهتر است (خنده).

“شما را فراموش کرده ام من در ارتش به مدت 10 سال پس از من عادی تر از خانواده من می خواهم به این باور است.

“اما مطمئنا بودن در موقعیت های مختلف در حال حاضر به ما می دهد توانایی برای گفتن همه چیز و فراموش چیزهایی که ما ممکن است قادر به انجام است.

“و دیدن که همه زیر سن 35 یا 36 به نظر می رسد انجام یک فعال نقش به ما می دهد این فرصت را به سعی کنید و بیشتر از تفاوت بدون اینکه انتقاد (خنده).”

این hoaxers شوخی در مورد “گرتا” مطالعه در مورد royals و هری پاسخ: “من می توانم به شما اطمینان دهم, ازدواج با یک شاهزاده یا شاهزاده خانم است که همه آن را به ساخته شده بود!”

از آنها بخواهید در مورد گزارش های هری بودن “محروم” از عنوان سلطنتی توسط ملکه پس از او و مگان تصمیم گرفت به عقب برگردد.

“No, No, دوباره, شما نباید باور آنچه شما به عنوان خوانده شده. هیچ کس محروم ما عناوین” هری پاسخ.

“از آنجا که از یک فنی در خانواده اگر ما در حال بدست آوردن پول به صورت جداگانه از درون ساختار خانواده و سپس بدیهی است که ما خواسته شده است به استفاده از عناوین ما به منظور ایجاد پول است که ما هرگز فراموش.

“اما مطبوعات موفق به پرش در که آن را به نگاه مانند ما تا به حال نشده.”

Swedish climate activist Greta Thunberg, 16, and father Sventa Thunberg. Picture: Kena Betancur/AFP
media_cameraسوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg 16 و پدر Sventa Thunberg. تصویر: Kena Betancur/AFP

در مورد رسوایی مربوط به عموی خود شاهزاده اندرو دوستی با میلیاردر کودک آزار جفری اپستین هری می گوید: “من بسیار کمی به می گویند که.

“اما آنچه او انجام داده و یا انجام نشده است به طور کامل جدا از من و همسرم. ما در عمل یک راه فراگیر و ما با تمرکز بر جامعه است. و بنابراین ما به طور کامل جدا از اکثریت خانواده من است.”

هری نیز نشان داد او و مگان داده اند در رویای خود را از ایجاد یک پایه و اساس برای کمک به خود را با تغییر آب و هوا و انسانی کار می کنند.

“من فکر می کنم در حال حاضر من و همسرم ما بودند که به کارگردانی نسبت به شروع یک بنیاد اما ما در واقع تصمیم گرفته است که احتمالا به اندازه کافی پایه وجود دارد انجام کار های شگفت انگیز,” او می گوید.

“وجود دارد یک جهنم از یک مقدار زیادی از پول گذشت در سراسر جهان و بسیاری از مشکلات, اما ما فکر می کنیم می خواهم فقط یک لحظه ببینید و اگر وجود دارد برخی از فرم های دیگر سازمان و یا نهاد های مختلف ما می تواند ایجاد که می تواند مردم را هم به جای ما فقط شروع یک پایه و اساس. ما فکر نمی کنم نیاز جهان لزوما یکی دیگر از پایه و اساس از ما.

“بنابراین ما فقط گرفتن یک کمی زمان بیشتری را به فکر کردن در مورد چگونه ما می توانیم با استفاده از پلت فرم ما و چگونه ما می توانیم با استفاده از صدای ما را امتحان کنید و تشویق واقعی تغییر و تفاوت واقعی به عنوان شما می دانید کوچک افزایشی تغییرات.

“همانطور که همه ما می دانیم که مشکلات جهان را به نظر می رسد بزرگتر و به نظر می رسد اتفاق می افتد به مراتب سریعتر است . . . من فکر می کنم این راه حل به مراتب سریعتر برای فعال نیز وجود دارد اما نیاز به یک تغییر در طرز فکر. ما را امتحان کنید و انجام بهترین های ما.

“من صرف بسیاری از سال های بسیاری در حال انتقاد توسط رسانه ها برای انجام همه نوع از همه چیز و تلاش برای تغییر راه ما فکر می کنم, um, و من می sympathise اما در همان زمان به تحسین کار است که همه شما انجام می دهند چرا که آن را آسان زمان و جهان است یک مشکل مکان و می تواند بسیار آسان به رها کردن و من فکر می کنم آنچه شما انجام می دهند کاملا قابل توجه است.

“متاسفانه جهان است که رهبری توسط برخی از افراد بیمار به طوری که افرادی مثل خودتان و نسل جوان هستند که در حال رفتن به تمام تفاوت را.”

Harry was cutting in his remarks about Donald Trump. Picture: Samuel Corum/Getty Images/AFP
media_cameraهری برش در اظهارات خود در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تصویر: Samuel کروم/گتی ایماژ/AFP

خواسته جعلی “گرتا” در مورد فشار از برخورد با رسانه ها گفت: “بهترین توصیه من می توانم در آن است که قادر به دیدن از طریق ترس.

“برای بسیاری از, همه زندگی من, من همیشه بخشی از یک خانواده و بخشی از یک کشور این است که ترس از تلخیص رسانه زیرا آنها آنقدر قدرت و نفوذ و هیچ اخلاق (خنده).

“از لحظه ای که من در بر داشت یک زن بود که به اندازه کافی قوی قادر به ایستادن برای آنچه که ما اعتقاد داریم در کنار هم اساسا از ترس آنها به طوری که آنها در حال حاضر بیرون آمدن فوق العاده عصبانی آنها آمد و همه آنها را امتحان کنید و انجام دهید در حال حاضر سعی کنید و نابود کردن شهرت ما و سعی کنید و شما می دانید نزول ما.

“اما آنچه آنها درک نمی کنند این است که جنگ ما در حال مبارزه با آنها است به مراتب بیشتر از فقط ما.

“بنابراین من فکر می کنم یکی از, آنچه که من همیشه بر این باور یکی از قوی ترین راه برای تغییر طرز فکر و قادر به بالا بردن آگاهی و قادر به ایجاد آگاهی در میان مردم این است که برای به چالش کشیدن رسانه ها و می گویند شما یک مسئولیت و شما پاسخگو برای همه چیز شما در حال تغذیه مردم از آنجا که شما در حال شستشوی مغزی مردم پس از این است که به مراتب بزرگتر از ما.

“حتی اگر آنها می خواهند به آن را شخصی آنها می ترسند چرا که ما برخی از این افراد مایل به ایستادن برای خود قلدری و به جهنم همسر من, ما نمی تواند ایستاده به عقب.

“آن شده است بسیار خوب است. آن بوده است وحشتناک اما ما خواهد آمد از آن قوی تر مردم است.”

یک سخنگوی هری خودداری کنید.

اما رویال منابع اصرار داشت آن را “کاملا طبیعی” را برای او می خواهید به صحبت کردن با گرتا و به اشتراک گذاری افکار خود را در تغییر آب و هوا.

هری در انگلیسی, نخست وزیر

هری گزارش خواست hoaxer به “نگاه به روح” از نخست وزیر بوریس جانسون.

“من فکر می کنم او یک مرد خوب, بنابراین شما یکی از معدود افرادی است که می تواند به او برسان و او را به احساس و باور در شما,” او گفت:.

“اما شما باید درک کنند که چرا او شده است در اطراف برای مدت طولانی مثل همه این افراد دیگر آنها در حال حاضر در راه خود.

“آنها بر این باورند که آنها چه می خواهند به اعتقاد آنها بر این باورند آنچه که گفته شده است.

“چه شما در حال حاضر گفت: به آنها نه تنها ناخوشایند است اما به طور کامل در برابر همه چیز آنها که تا کنون اعتقاد بر این است.
“به طوری که چیزی است که شما را در برابر, در برابر تغییر عادات به عنوان شما می دانید.”

He defended Boris Johnson. Picture: Alberto Pizzoli/POOL/AFP
media_cameraاو در دفاع بوریس جانسون. تصویر: Alberto Pizzoli/استخر/AFP

التون و برنی HOODWINKED توسط HOAXERS

شاهزاده هری hoaxers شده اند hoodwinking بزرگ و خوب با تماس جعلی برای سال و تعداد التون جان و بذله گو بازیگر Joaquin Phoenix در میان بسیاری از قربانیان خود را.

Vovan و لکسوس نیز فریب خورده ما نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز و ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان است.

روسها خود را ارسال تلفن و چت آنلاین به کانال یوتیوب خود vovan222prank.

ماه گذشته آنها را متقاعد ساندرز او چت به سوئدی ecoactivist گرتا Thunberg. آنها وعده داده شده او می تواند ترتیب برای Kanye West and Billie Eilish به انجام یک “بازی رپ” برای حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی. خوشحال ساندرز گفت: “آنها خواهد بود مایل به انجام کاری در اینترنت؟”

در سال 2015 آنها تا به حال التون باور او چت به ولادیمیر پوتین در مورد قوانین حقوق همجنسگرایان در روسیه است. خواننده باور او صحبت کردن را از طریق یک مترجم گفت که “یک امتیاز بزرگ برای . . . صحبت می کنند به یکی از تاثیر گذار ترین افراد در تمام جهان”.

رئیس جمهور پوتین را تماس التون برای روشن کردن اشتباه. در یکی دیگر از صدا و جفت فریب ما که کنگره ماکسین واترز به باور او از کمک به حمایت مردم نیاز به در داستانی جزیره Teribot-Changa. Pranksters انکار ادعای آنها “پوتین عروسک” که هدف غربی مشاهیر و سیاستمداران به آنها را نگاه احمقانه.

این مقاله در ابتدا در ظاهر خورشید و تکثیر با مجوز

در اصل منتشر هری مذاکرات شرم آور شوخی تماس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de