انفجار آنلاین با داخل ارکستر گرفته شده برنامه نویسی

داخل ارکستر همیشه بالید خود را در آن در مدرسه برنامه نویسی و کوچک Tots کنسرت که آموزش و سرگرم کردن کودکان و نوجوانان بدون رانندگی بزرگسالان ، به دلیل شیوع کروناویروس اما غیر انتفاعی بوده و مجبور به لغو آن وقایع عمومی به نام ایمنی.

با در نظر گرفتن این سازمان در روز دوشنبه شروع به ارسال روزانه ایمیل های پر از فعالیت های و محتوا برای کودکان و نوجوانان از جمله علم و فناوری, مهندسی, هنر و ریاضی (بخار) آزمایش های موسیقی بازی و سرپرستی لیست پخش است که مقابله با انواع موضوعات.

آن را به رایگان ثبت نام کنید. این برنامه ها بشود نسبت به کودکان از بدو تولد تا حدود دوازده سال است.

“ما نوازندگان انجام خواهد شد برخی از ویدیو اجرای و درس را برای بچه ها می گوید:” در داخل ارکستر, مدیر اجرایی, Shelby Mattingly. “ما در حال حاضر قرار دادن یک تعاملی بازی آنلاین که در آن آنها می توانند شناسایی برای تلفن های موبایل های مختلف سازها.”

Mattingly می گوید سازمان قصد دارد برای قرار دادن بیشتر تعاملی فعالیت های آنلاین در طول چند هفته آینده. مواد جدید بود فقط منتشر شد چند روز پیش اما آنها در حال حاضر مردم در 35 ایالت ثبت نام برای این سرویس. آنلاین پست ها رسیده اند بیش از 35 ، 000 مردم است.

“ایمیل های ما در حال گرفتن یک تن از علاقه در شرایط چقدر مردم با آن درگیر,” او می گوید. “به نظر می رسد مانند ما واقعا جلسه نیاز است که مردم در حال حاضر. این چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای پیشبرد ماموریت ما در حالی که ما برنامه نویسی است که اساسا در خود نگه دارد.”

او می گوید: خلاقیت و تعهد در هنر است مهم تر از همیشه چون بچه ها معمولا دارای مقدار زیادی از تحریک و تعامل اجتماعی در مدرسه. آنها در حال حاضر در بیشتر خانه نشین و داشتن تمام روال پرتاب سقوط توسط تعطیلی مدارس. برخی از فعالیت های طراحی شده برای کمک به بچه ها آرام در حالی که دیگران نسبت به آنها را در حال حرکت و رقص.

Mattingly می گوید بچه ها را برداشت تا بر استرس از بزرگسالان اطراف آنها را پس از یک خروجی مهم است.

“هنر می تواند بسیار مورد نیاز پشتیبانی در آن” او می گوید. “این می تواند کمک به آنها را کشف احساسات خود را در راه سالم. آنها می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آنها در حال تجربه در راه هنری و آنها را به یک خروجی.”

در داخل این ارکستر نیز انتشار سرپرستی لیست پخش بشود نسبت به هر کس در خانواده برای کمک به آن را از طریق این استرس زمانی که بسیاری از مردم در حال ماندم, به در خانه های خود. برخی از لیست های پخش کراوات به آزمایش های موجود در وب سایت سازمان.

“پدر و مادر در حال حاضر فوق العاده غرق” Mattingly یادداشت ها. “آنها در حال تلاش برای صفحه اصلی-مدرسه بچه های خود را. بسیاری از آنها در تلاش هستند نیز به کار از خانه. ما لیست پخش برای همه چیز از سرگرم کننده خانواده — مانند میل لنگ آن را به رقص احزاب — به وقت خواب کودکان موسیقی. چند روز پیش ما انجام یک فعالیت در اطراف علم صدا.”

موسیقی های برنامه نویسی را ندارد بزرگسالان برای رسیدن به شاخه گوش ،

“ما غرور خودمان را در ساخت مطمئن شوید که ما در حال ارائه محتوا و برنامه نویسی است که کودکان و بزرگسالان لذت ببرید حتی اگر آن را طراحی شده برای کودکان برای یادگیری” Mattingly می گوید.

او اضافه می کند که در داخل ارکستر امیدوار به دریافت آن کنسرت های عمومی را به بالا و در حال اجرا در این تابستان. این بستگی دارد که آیا مقامات دولتی به هر کس خوب برای رفتن به خارج و در جمع گروه های بزرگ. در سال گذشته این سازمان به میزبانی اجرای حدود 23,000 نفر است.

“اگر ما مجاز توسط فرماندار به آنها را انجام دهد, ما,” او می گوید. “ایمنی می آید.”

به ثبت نام برای ایمیل و برای اطلاعات بیشتر insidetheorchestra.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im