هاوایی جنگ خوشنودی پس از دیگری طوفان در نزدیکی-از دست

HONOLULU — Hawaii اجتناب شود یک ضربه مستقیم دوشنبه از طوفان داگلاس و گروه 1 طوفان بود چرخش فقط شمال جزیره های زنجیره ای.

مرکزی اقیانوس آرام هشدار مرکز برداشته طوفان هشدار برای جزیره کائوآئی نهایی باقی مانده طوفان هشدار دهنده در محل برای ملت ایران تنها جزیره دولت است. وجود دارد هیچ گزارش اولیه از آسیب ها و خسارت وجود دارد به نظر می رسد به جزئی.

                                                                                                                                                                                                                       

طوفان ردیابی فقط در شمال جزایر و مقامات آن گفت: به نظر می رسد به تصویب حدود 45 مایل (72 کیلومتری) شمال مائوئی و احتمالا نزدیک به اوآهو.

‘œNot تنها آن را انجام داد آن را و باران سیل آسا آن skirted توسط سلیمان,’� خدمات ملی آب و هوا هواشناس باشگاه Chevalier.

این نادر است برای طوفان به آمار سلیمان و اندازه کوچک خود نسبت به وسعت اقیانوس آرام نقش دارد.

‘œThe سلیمان آنقدر کوچک,’� نجیب زاده گفت:. ‘œYou در حال رفتن به آنها را دریافت آمار که اغلب.’�

طوفان باران, دوش, ‘œfell جدا’� با اوآهو دریافت مقدار بارندگی, او گفت:. کائوآئی تحت سیل مشورتی چون جزیره دریافت سنگین تر باران.

داگلاس به دست آورد برخی از قدرت به عنوان آن چرخید گذشته هاوایی و به رهبری غرب-شمال غرب به اقیانوس آرام در 16 مایل در ساعت (26 kph).

اوایل روز شنبه, داگلاس بود 60 مایل (95 کیلومتر) شمال غرب از Lihue, Kauai. آن را تا به حال حداکثر پایدار باد از 90 مایل در ساعت (150 kph) نگه داشتن آن را به عنوان یک دسته 1 طوفان.

                                                                                                                                                                                                                       

روز یکشنبه سنگین باران و وزش باد شدت انتقاد کرد مائوئی, سقوط یک درخت کوچک در بزرگراه هانا.

به عنوان طوفان غرب در سراسر جزیره های زنجیره ای از مائوئی وزش باران سقوط کرد و پر باد باد تحت تأثیر درختان در اوآهو در صفحه اصلی به دولت بزرگترین شهرستان Honolulu. شن و ماسه و باقی مانده شسته در دو خط جاده ساحلی.

با وجود خطرات خوانندگان سوار امواج و ساکنان در زمان عکاسی سلفی در یک مواظب نقطه بعدی به اقیانوس.

خدمات ملی آب و هوا هواشناس اریک لاو گفت: داگلاس می توانست خیلی بدتر اگر آن را به حال ردیابی 20 یا 30 مایل (32 تا 48 کیلومتر) به سمت جنوب.

‘œWe شد واقعا بازی با یک واقعا خوب خط تیغ خط نازک بین آنچه که ما تجربه کرده ایم امروز در مقایسه با آنچه که ما می تواند تجربه کرده اند,’� او گفت:.

دوک استیونس که زندگی در حنا در مائوئی شرقی نکته وجود دارد گفت: دیگر هیچ باد یکشنبه بعد از ظهر و نور باران است که کاهش مداوم در طول شب فروکش کرده بود.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI دیده ام خیلی بدتر’� گفت استیونس که زندگی در مائوئی از سال 1987.

آنتونیا سالن از شهر از Kihei که در غرب مائوئی گفت: طوفان اجتناب منطقه خود را پس از او به ارمغان آورد او ایوان مبلمان داخل خریداری nonperishable مواد غذایی و لباس برای مواقع اضطراری تامین آب

‘œMaui است skirted بسیاری از طوفان’� او گفت:. ‘œThis است فقط نوع از چیزی است که ما از طریق اینجا.’�

حدود 300 نفر در جزیره اوآهو تخلیه به هاوایی مرکز کنوانسیون در لبه Waikiki در حالی که حدود 22 نفر در مائوئی ماند در پنج پناهگاه در اطراف جزیره.

آسمان گفته شد به همراه ماسک و ضد عفونی کننده دست همراه با معمول اضطراری تامین آب و غذا. مردم مجبور به پوشیدن پوشش صورت به بستری و در حالی که ماندن در پناهگاه به جز زمانی که از خوردن و نوشیدن و یا خواب.

وزارت بهداشت دولت مقامات تماس هر یک از 625 نفر بودند که در حال حاضر در انزوا و یا قرنطینه که از روز شنبه به این دلیل که آنها یا COVID-19 مثبت و یا تا به حال شده است در تماس با کسی که. گفت: همه آنها را پناهگاه در محل و پناه در یک پناهگاه طوفان.

هاوایی است برخی از پایین ترین عفونت کروناویروس نرخ در کشور اما COVID-19 اعداد بالا رفته در هفته های اخیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اضطراری اعلام هاوایی به دلیل طوفان هدایت کمک های فدرال به مکمل های ایالتی و محلی پاسخ تلاش.

خطوط هوایی هاوایی لغو همه یکشنبه پروازهای بین هاوایی و سرزمین اصلی ایالات متحده و همچنین بین جزایر.

یک طوفان گرمسیری هشدار بود در اثر برای بخش Papahanaumokuakea دریایی یادبود ملی از Nihoa به ناوچه فرانسوی Shoals به Maro صخره.

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران rcaf در هونولولو علامت ظریف در, Anchorage, آلاسکا, Brian P. D. Hannon در ققنوس و جولی واکر در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر