HBO حداکثر می کشد ‘بر باد رفته’ بیش نژادپرستانه Undertones

لس آنجلس (ایسنا) — HBO حداکثر کشیده است “بر باد رفته” را از کتابخانه خود را از فیلم.

یک تصویر از سال 1939 فیلم “بر باد رفته.” (سی ان ان)

حذف فیلم می آید به عنوان تظاهرات توده رفت و برگشت در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد که کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس.

1939 فیلم که داستان عشق اسکارلت اوهارا و Rhett Butler در طول جنگ داخلی آمریکا در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یک سینمایی کلاسیک است و یکی از محبوب ترین فیلم تا کنون ساخته شده است. با این حال این فیلم هم فوق العاده مورد بحث است. این فیلم تصویر از برده داری آمریکایی های آفریقایی تبار و جنگ داخلی جنوبی دریافت شده است خیلی بیشتر انتقادی در دهه پس از انتشار آن است.

یک سخنگوی HBO Max که مانند سی ان ان متعلق به WarnerMedia گفت CNN کسب و کار است که “بر باد رفته” است که “یک محصول از زمان خود را به تصویر می کشد و برخی از تعصبات قومی و نژادی است که متاسفانه امری عادی بوده است در جامعه آمریکا است.”

“این نژادپرست توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند و ما احساس کردند که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی خواهد بود غیر مسئولانه” سخنگوی گفت.

این سخنگو افزود که زمانی که این فیلم را برمی گرداند به HBO حداکثر آن “باز خواهد گشت با بحث از آن بافت تاریخی و denouncement از کسانی که بسیار توصیفاتی” و ارائه خواهد شد “را به عنوان آن را در ابتدا ایجاد شده چرا که در غیر این صورت خواهد بود که همان ادعا این تعصبات هرگز وجود نداشته است.”

“اگر ما به ایجاد یک مطلب فقط عادلانه و فراگیر آینده ما اول باید تصدیق و درک تاریخ ما” سخنگوی گفت.

حذف نیز پس از جان ریدلی آکادمی برنده جایزه بهترین فیلمنامه از “12 سال یک برده” نوشت: یک op-ed در لس آنجلس تایمز این هفته درخواست HBO حداکثر به گرفتن فیلم از چرخش آن.

“این یک فیلم است که دارد antebellum جنوبی. این یک فیلم است که زمانی که آن را نه نادیده گرفتن وحشت از برده داری مکث تنها به تداوم برخی از دردناک ترین کلیشه های از مردم از رنگ” ریدلی نوشت. “این فیلم تا به حال بهترین استعدادها در هالیوود که در آن زمان کار با هم به sentimentalize یک تاریخ است که هرگز.”

ریدلی روشن ساخته است که او نمی خواهم “بر باد رفته” به “تنزل به یک خرک در Burbank” کالیفرنیا بلکه باید به صورت یک “احترام مقدار از زمان.”

“Let me be real clear: من باور نمی کنم در سانسور” ریدلی نوشت. “من فقط می خواهم بپرسم پس از احترام مقدار زمان گذشته است که این فیلم بود دوباره معرفی به HBO حداکثر پلت فرم همراه با فیلم های دیگر که به گسترده تر و تصویر کامل از آنچه برده داری و کنفدراسیون واقعا بودند.”

ریدلی اضافه شده است که فیلم “می تواند زوج با گفتگو در مورد روایات و چرا از آن مهم است که صدای بسیاری از داستان های به اشتراک گذاری از دیدگاه های مختلف و نه صرفا کسانی که تقویت دیدگاه های غالب فرهنگ است.”

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de