HBO حداکثر بازیابی ‘بر باد رفته’ اما با سلب مسئولیت

لس آنجلس (CBSLA) – پس از کشیدن بحث برانگیز فیلم بیش از آن نژادپرستانه تاریخی توصیفاتی HBO حداکثر چهار شنبه ترمیم “بر باد رفته” را به جریان آن پلت فرم اما با هشدارهای.

یک تصویر از سال 1939 فیلم “بر باد رفته.” (سی ان ان)

1939 فیلم در حال حاضر شامل یک سلب مسئولیت است که می خواند که فیلم “رد وحشت از برده داری” به گفته “سرگرمی امشب.”

این همچنین شامل دو فیلم اضافی. اولین بار است که یک معرفی فیلم, در حالی که دوم این است که یک پانل بحث و گفتگو در مورد آن نگران میراث.

مقدماتی تصویری امکانات دانشگاه شیکاگو و استاد Jacqueline Stewart, که توضیح می دهد که این فیلم باید “ها در شکل اصلی آن زم و بحث” با توجه به همکاران.

پانل بحث و گفتگو تصویری با عنوان “پیچیده میراث بر باد رفته” بود ضبط شده در مارس 2019 TCM کلاسیک جشنواره فیلم و گزارش.

HBO حداکثر کشیده, فیلم از آن جریان پلت فرم در اوایل این ماه.

در بیانیه ای که در آن زمان سخنگوی HBO حداکثر نوشت: “”این نژادپرست توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند و ما احساس کردند که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی غیر مسئولانه خواهد بود.”

جورج فلوید تظاهرات و متعاقب آن گفتگو در مورد نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده را برانگیخته حساب از انواع برای صنعت سرگرمی و وادار کردن آن به بازبینی چگونه آن را به سنن و مسائل مربوط به نژاد.

در روز سه شنبه نشان می دهد بحث میزبان جیمی کیمل برای عذرخواهی به تازگی ظاهر طرح کمدی از دهه 1990 است که در آن او در لباس blackface.

این هفته NBC کشیده چهار قسمت از Tina Fey محبوب کمدی “30 راک” از چندین جریان سیستم عامل زیرا آنها موجود blackface.

کشور محبوب موسیقی گروه Lady Antebellum همچنین اعلام کرد که رها کردن “Antebellum” از نام خود را با توجه به کلمه مفهوم به دوران برده داری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de