‘او به معنای جهان به من”: خانواده به امید پاسخ در مرگ مرد حمله هفته گذشته در لنکستر

لنکستر (CBSLA) — خانواده و دوستان و اعضای جامعه ایستاده در نماز جمعه بیش از نقطه ای که در آن 53 ساله مورد حمله قرار گرفت جولای 8.

“او در جنگ مرحله 4 سرطان آن را به عنوان” اشلی, گارسیا, قربانی دختر گفت. “پدرم که بهترین دوست من ما همه چیز را با هم. در حال حاضر من در تلاش برای قوی برای او.”

با توجه به لس آنجلس کلانتر Daniel Garcia درگذشت پس از پانچ در صورت. دوست خود Fabian گفت: آنها راه رفتن به خانه در امتداد شرق خیابان K پس از خرید نوشابه از یک فروشگاه در نزدیکی.

به عنوان آنها راه می رفت خانه Fabian گفت: سه مرد کشیده در یک ماشین در کنار آنها و سپس خارج شد ماشین. یکی از مردان سپس پانچ گارسیا به عنوان سه مظنون فریاد زد ناسزاهای و فریاد زد: “سیاه زندگی ماده” قبل از ترک.

“آنها را در کیف پول خود را بنابراین ما پیش بینی این بود که یک جنایت نفرت” دکتر میگوئل کورونادو یک سخنگوی گارسیا خانواده گفت. “و چون آن را بسیار شنیع و بنابراین بی معنی و خیلی احمق و نادان فقط می شکند جامعه ما قلب است که او تا به حال به مرگ زمانی که او در حال حاضر در حال مرگ است.”

یک نفر که درک گارسیا خانواده درد سیسیلیا رامیرز. پدرش 81 ساله روبرتو Florez-لوپز دزدیدند و تجاوز در حمام از یک لنکستر فروشگاه مواد غذایی در همان روز گارسیا مورد حمله قرار گرفت.

“این می بوده ایم ما” رامیرز گفت. “ما می تواند بوده ام دفن پدر من و من احساس کردم اگر جامعه خوب بود به ما و خدا خوب بود به ما پس ما نیاز به کمک به آنها و حمایت از آنها, چرا که آنها به کمک ما نیاز دارند.”

محققان گفتند که دریافت مقدار زیادی از کمک از جامعه و دو مظنون در پدر او را ضرب و شتم بعد از تبدیل خود را به مقامات اما مظنون گارسیا در این مورد نشده اند ،

“من نمی خواهید برای متوقف کردن مبارزه برای عدالت, چرا که من پدر شما می دانید” گارسیا گفت. “او به معنای جهان به من.”

گارسیا خانواده گفت: گمان کردم دور در نقره ای یا سفید چهار درب هوندا سیویک. هر کسی با اطلاعات خواسته شده بود به تماس LASD را قتل اداره است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de