‘او زد چرا که او ترسیده بود’: LASD معاون ضرب شاخه های خودکار بدن گارد امنیتی در گردنا

GARDENA (CBSLA) — مقامات شد و پس از بررسی لس آنجلس کلانتر معاون ضرب گلوله یک 21 ساله خودکار فروشگاه بدن گارد امنیتی در گردنا پنج شنبه شب.

“ما تا به حال یک گارد امنیتی بود که از جلو ، چون ما فقط به حال برخی از مسائل با مردم و برچسب زدن و چیزهای مانند این که” اندرو Heney فروشگاه صاحب گفت. “و سپس پلیس آمد و آنها کشیده اسلحه های خود را در او را و او زد چرا که او ترسیده بود و آنها را به هلاکت رسانیدند. او یک پس زمینه تمیز و همه چیز. هیچ دلیلی وجود دارد.”

با توجه به بخش تیراندازی رخ داده در 400 بلوک Redondo ساحل بلوار نزدیکی جنوب Figueroa, خیابان, در, در مورد 5:53 بعد از ظهر

یک کلانتر سخنگو گفت: گارد شناسایی شده توسط Heney که 21 سال سن آندرس Guardado کشیده تفنگ و شروع به در حال اجرا زمانی که معاون او را به گلوله بست.

“نمایندگان مشاهده فردی که در آن نقطه او ديده نمایندگان” سخنگوی گفت. “این فرد پس از آن تولید یک تفنگ دستی و سپس شروع به در حال اجرا عازم جنوب دور از نمایندگان از طریق کسب و کار در این نزدیکی هست. نمایندگان درگیر در کوتاه پا تعقیب بین دو کسب و کار در برخی از نقطه نمایندگان تماس مظنون و زمانی که معاون-درگیر تیراندازی رخ داده است.”

لس آنجلس آتش نشانی گفت: امدادگران درخواست شد به صحنه توسط کلانتر, اما آنها پاک صحنه بدون در نظر گرفتن هر کسی که به بیمارستان است.

این دومین تیراندازی منجر به مرگ مربوط به یک معاون با LASD در دو روز.

روز چهارشنبه نمایندگان به ضرب گلوله Terron جمال Boone شناسایی توسط خانواده به عنوان نیمی از برادر 24 ساله رابرت فولر یک مرد سیاه و سفید که داشت حلق آویز از یک درخت در هفته گذشته در پالم دیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de