لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس مقامات روز دوشنبه گفت که بدون وارونه در رفتار عمومی برای کنترل گسترش از رمان coronavirus مرگ ادامه خواهد داد به افزایش و کمبود تخت بیمارستان دیده می شود می تواند در عرض چند هفته.

یک نوار توقیف در امتداد بلوار هالیوود در میان COVID-19 بیماری همه گیر. بارها در لس آنجلس دستور داده شد به جمعه توسط فرماندار گاوین Newsom در میان موجی از COVID-19 موارد است. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

مبرم اخطار آمد که به سمت بالا جهش در تعداد موارد و ميزان گسترش خود ادامه داد.

روز دوشنبه مقامات بهداشتی گزارش روزانه ثبت 2,903 به تازگی مورد تأیید و 22 و میر آوردن countywide مجموع به 100,772 مجموع موارد و 3,326 مرگ و میر.

“ما نمی توانیم به حفظ این میزان افزایش در موارد مثبت ما فقط نمی تواند” دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت. “هر روز ما در حال تماس با هزاران نفر و هزاران نفر از مردم به آنها بگویید که آنها نیاز به جداسازی و قرنطینه بنابراین این قطار می تواند یک قطار فراری اگر ما قرار نیست که می شکند در آن است.”

آخرین آمار وارد شده توسط بهداشت محلی مقامات تخمین می زنند که به طور متوسط در هر 150 نفر در L. A. شهرستان شما با COVID-19 و قادر به گسترش آن به دیگران — به احتمال زیاد بدون داشتن هر گونه علائم یا دانش است که آنها آلوده شده اند.

هفته گذشته که برآورد یکی در هر 400 نفر است.

“این بدان معنی است که Angelenos در فعالیت های روزانه زندگی می کنند هنگامی که آنها را بسیار به احتمال زیاد در محل و یا در نزدیکی افرادی که در حال حاضر عفونی و در واقع بزرگ و معمولی فروشگاه است به احتمال زیاد به چند عفونی نفر وارد فروشگاه هر روز” دکتر راجر لوئیس که منجر شهرستان های آماری مدل سازی تلاش کنند.

مربوط به: شهرستان لا سواحل اسکله دوچرخه مسیرهای بسته برای چهارم جولای آخر هفته

دکتر کریستینا Ghaly این شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی, مدیر گفت که بیش از 1700 نفر در بیمارستان بستری شد دوشنبه با COVID-19 تا از حدود 1,300 در آغاز ماه است. اگر این روند ادامه Ghaly گفت: این شهرستان می تواند به سرعت اجرا از تخت در بخش مراقبت های ويژه — وادار کردن بیمارستان برای تنظیم عملیات اضافی ایجاد ICU فضا.

“افزایش بیمار حجم در بیمارستان های ما به احتمال زیاد پر کردن تمام واحد مراقبت های ویژه تخت است که در حال حاضر در دسترس,” او گفت:.

تاثیر زمان عفونت همچنان در بیمارستان به صورت هفته به آمده به عنوان افرادی که آلوده شده اند شروع به نشان دادن علائم است.

و لوئیس گفت: این مشکل را فراتر از فقط تعداد تخت.

“افزایش انتظار می رود در بستری شدن در بیمارستان با فرض افزایش (نرخ انتقال) ادامه … نشان می دهد که ما در معرض خطر در حال اجرا از تخت بیمارستان اگر ما مراحل را برای افزایش این ظرفیت در دو تا سه هفته آینده,” او گفت:.

هفت روز به طور متوسط روزانه مثبت رای از افزایش 5.8% دو هفته پیش به 8.4 درصد از شنبه با یک روز مثبت شدن نرخ بیش از 9% به عنوان تعدادی از مردم مورد آزمایش قرار پیشی 1 میلیون.

مقامات بهداشتی باید با اشاره به انواع مسائل است که می تواند کمک به سنبله از جمله کسب و کار و دفاتر بازگشایی مردم مراجعه با دیگران در خارج از خانه های خود و تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس.

“ما تعداد زیادی مرگ و میر بیشتر اگر ما نمی تواند به نوبه خود در اطراف بنابراین ما نیاز به کمک همه,” او گفت:.

او گفت: ساکنان نیاز به یمن به ترک خانه تنها برای ملزومات اجتناب از تماس با افراد خارج از خانواده خود و پوشیدن پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله.

“در این نقطه اگر شما بخشی از راه حل برای کاهش گسترش, شما در حال پایان دادن به بخشی از مشکل” فرر گفت.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de