سن خوزه (CBS SF) — یک مورد جدید از coronavirus در سانتا کلارا کانتی بخش سوم مستند مورد در حال حاضر مثال دوم در ایالات متحده از جامعه انتقال ویروس است.

سانتا کلارا کانتی عمومی وزارت بهداشت برنامه ریزی شده بود به ارائه جزئیات آخرین coronavirus بیمار در 4 بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: این آخرین coronavirus مورد هیچ ارتباط شناخته شده برای سفر در کشورهای آسیب دیده توسط ویروس یا تماس نزدیک با یک شناخته شده آلوده به فرد است.

توسعه نشان می دهد این ویروس گسترش میان دو جمعیت در شمال کالیفرنیا.

“این مورد جدید نشان می دهد که وجود دارد این است که شواهدی از جامعه انتقال اما این میزان هنوز روشن نیست” گفت: دکتر سارا کودی, شهرستان سانتا کلارا, بهداشت عمومی مدیر. “من درک می کنم این ممکن است مربوط به شنیدن اما این چیزی است که ما شده اند در حال آماده شدن برای. در حال حاضر ما نیاز به شروع به در نظر گرفتن اقدامات اضافی برای کاهش سرعت گسترش این بیماری است.”

روز چهارشنبه اعلام شد که یک coronavirus بیمار در Solano County قرارداد این ویروس از طریق جامعه انتقال – اول شناخته شده به عنوان مثال در ایالات متحده آمریکا

دو دیگر بیماران در شهرستان سانتا کلارا با کروناویروس یکی پس از بهبود حال خود به قرنطینه در خانه و بازگشت به فعالیت های عادی. دوم شد و هنوز هم تحت درمان به هفته گذشته است. هر دو تا به حال در سفر به آمریکا از چین است.

آن خواهد شد که در آن سوم شهرستان سانتا کلارا coronavirus بیمار بود قرارداد این ویروس.

از جمعه وجود داشته است در مورد 84,000 موارد از COVID-19 coronavirus در سراسر جهان با اکثریت قریب به اتفاق در چین است. 68 coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده از جمله 28 در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de