مقامات بهداشتی گزارش 4th Coronavirus مورد در شهرستان سانتا کلارا

سن خوزه (CBS SF) — سانتا کلارا کانتی عمومی وزارت بهداشت تایید شنبه که چهارمین مورد از coronavirus COVID-19 شناسایی شده است در شهرستان سانتا کلارا.

فرد آلوده به عنوان یک زن بالغ شد که در همان خانواده به عنوان یکی دیگر نر بالغ که مشخص شد روز جمعه به عنوان سومین بیمار مبتلا به این ویروس در این شهرستان است.

چهار قربانی شد و دستور داد به خانه قرنطینه از او بود و نه برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم که نیاز به بستری.

با توجه به حفظ حریم خصوصی شرایط و برای محافظت از هویت خود وزارت بهداشت گفت: آن را نمی خواهد آزادی کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مورد.

همچنین بخوانید:

پوشش کامل: شیوع کروناویروس

دکتر سارا کودی شهرستان عامه گفت که این ماده بالغ تشخیص داده شده در جمعه نمی شد شناخته شده در تماس با هر اخیرا مسافران و یا افراد آلوده و نه به تازگی سفر خود را.

“این مورد سیگنال به ما است که آن را در حال حاضر زمان برای تغییر چگونه ما پاسخ به این رمان coronavirus” کودی گفت. “بهداشت عمومی اقدامات است که ما گرفته ایم تا کنون — جداسازی و قرنطینه تماس, ردیابی و محدودیت های مسافرتی — کمک کرده اند به سرعت گسترش بیماری و ما ادامه خواهد داد برای اجرای آنها. ما ادامه خواهد داد به ردیابی تماس نزدیک از موارد ما به تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس اما در حال حاضر ما نیاز به اضافه کردن دیگر بهداشت عمومی ابزار به مخلوط.”

دکتر جیم نواک مدیر ارشد کسب و کار افسر شهرستان سانتا کلارا دفتر آموزش و پرورش گفت: والدین و کارکنان مدرسه باید همچنان به شستن دست های خود و به دنبال دستورالعمل های عمومی در بخش بهداشت و درمان که شامل ماندن از مدرسه به خانه اگر آنها احساس بیمار.

“من می دانم که بسیاری از اوقات ما واقعا می خواهید بچه ها را به مدرسه می آیند اما زمانی که آنها به خوبی احساس نمی آنها باید در خانه بمانند در آن زمان — حتی اگر آنها احساس تحت فشار برای آمدن به مدرسه برای آزمون و یا چیزی اگر آنها به خوبی احساس ما آنها را تشویق به ماندن در خانه که در آن زمان” نواک گفت. “در این مرحله ما توصیه مدارس نزدیک و یا هر چیزی شبیه به این, اما ما در حال نظارت بر وضعیت تمام وقت.”

دکتر کریستوفر برادن معاون مدیر در مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری مرکز ملی برای ظهور و زئونوز بیماری های عفونی گفت: این ویروس می تواند باقی می ماند در یک سطح برای چند روز اما مستعد ابتلا به بسیاری از محصولات بهداشتی مانند ژل دست عفونی.

این شهرستان در فوریه. 10 اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی است که بسیج بیشتر دولت فدرال و منابع برای کمک به متوقف کردن ویروس گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de