مقامات بهداشتی می خواهم شما بدانید `ماسک صورت معاف کارت جعلی


لس آنجلس (CBSLA) – مقامات جمعه با صدور هشدار در مورد کارت های جعلی گردش آنلاین است که ادعا می کنند آنها ارائه معافیت از دولت محلی و دستور به پوشیدن ماسک صورت.

لس آنجلس مقامات بهداشتی تصاویر منتشر شده از آنچه آنها می گویند جعلی هستند “ماسک صورت معاف” کارت که یکی از آنها چند لایه و ایالات متحده در پررنگ چاپ “من معاف از هر گونه فرمان نیاز به ماسک صورت استفاده است.”

کارت هشدار می دهند که هر کسی اذیت و آزار دارنده کارت می تواند موضوع را به وزارت دادگستری, مجازات و جریمه تا 150.000 دلار.

L. A. شهرستان مقامات بهداشت منتشر شد در این تصویر در رسانه های اجتماعی. (عکس از طریق شهرستان لا)

“این آگهی و کارت ها از یک سازمان دولتی و نه تایید شده توسط وزارت دادگستری و یا هر لس آنجلس بخش” با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت عمومی صفحه توییتر.

تحت یک ایالت منظور صادر شده در هفته گذشته, پارچه پوشش صورت نیاز به توان در هر زمان ساکنان اطراف دیگران نه از خانواده خود را جز با کودکان زیر 2 و افراد با شرایط پزشکی که جلوگیری از استفاده از یک چهره پوشش.

کسانی که سفارش شده اند و بدون جنجال و به عنوان کلانتر بخش در نارنجی, Sacramento, شهرستان تولار فرزنو و Calaveras شهرستانهای استان اعلام کرد و آنها را اجرا نمی کند ،