سالم مادر دو می شود اولین دوز واکسن آزمایشی برای Coronavirus

سیاتل (CBS محلی) — سالم مادر دو نوجوانان تبدیل شده است که فرد برای اولین بار در ایالات متحده به دریافت یک آزمون تجربی coronavirus واکسن.

جنیفر Haller, 43, دریافت اولین دو عکس از پتانسیل COVID-19 واکسن دوشنبه در قیصر Permanente موسسه تحقیقات واشنگتن در سیاتل.

“من احساس بزرگ” او گفت: CBS وابسته کیرو. “واقعی واکسیناسیون خود به خود احساس بسیار شبیه آنفولانزا. نمی صدمه دیده است. بسیار آسان است. احساس بزرگ است.”

Haller که زندگی در سیاتل می گوید او 16 ساله و دختر 13 ساله دختر “فکر می کنم آن را سرد” که او را به شرکت در مطالعه.

“همه احساس درماندگی در حال حاضر, و من خیلی هیجان زده می شود با توجه به این فرصت را به انجام چیزی ملموس برای کمک به هزاران و میلیون ها نفر از مردم,” او گفت:.

دو دیگر داوطلبان نیز با تزریق واکسن در روز دوشنبه. در تمام 45 نفر خواهد بود واکسینه شده است.

Kaiser Permanente نمایش ده ها تن از مردم از 18 سال تا 55 سال برای محاکمه به دنبال کسانی که هیچ مشکلات بهداشتی مزمن و در حال حاضر بیمار است.

این واکسن با نام کد mRNA-1273 بود توسعه یافته توسط موسسه ملی بهداشت و کمبریج ماساچوست بر اساس شرکت بیوتکنولوژی مدرن, Inc.

وجود دارد شانس شرکت کنندگان آلوده می تواند از این عکس به این دلیل که تست واکسن را شامل نمی شود coronavirus خود را.

ده ها تن از گروه های تحقیقاتی در سراسر جهان در حال مسابقه برای ایجاد یک واکسن علیه COVID-19. با این حال کارشناسان بهداشت می گویند یک واکسن برای عموم است که هنوز حداقل یک سال دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im