شنیدن این: پس از آسیب های مغزی Brittin خط تبدیل به موسیقی

کلرادو اسپرینگز خواننده و ترانه سرا Brittin خط سقوط کردن از یک اسکیت بورد و ترک خورده او سر در 2015. برخورد به او یک ضربه مغزی که منجر به شرایط مزمن وضعيتی orthostatic تاکی کاردی سندرم dysautonomia.

“من قطعا پیشرفتهای زیادی در بهبودی من,” او می گوید. “من رفتن به فیزیوتراپی و دیدن ده از پزشکان در این نقطه است. اما من هنوز هم با آن زندگی می کنند به صورت روزانه. من خیلی این وحشتناک خستگی و سرگیجه و تپش قلب می خواهم که هر روز و مسائل گوارشی و عصبی مسائل است.”

خط بیست شروع به نواختن پیانو به عنوان یک کودک کوچک برداشت و ابزار های بیشتر به عنوان او رفت. او واقعا شروع به نوشتن موسیقی تا پس از تصادف و کمک کرده است که او را در مقابله با آسیب خود را.

“من در خانه خیلی و واقعا نمی توانست ترک خانه من بود و من بسیار بسیار منزوی و بی حوصله,” او می گوید. “و من فقط شروع به نوشتن موسیقی و پس از آن فقط سقوط در عشق با آن است. من همیشه تا کمی ملودی و مسائل در پیانو, اما من نمی شروع به نوشتن شعر تا بعد از حادثه است.”

او اولین آلبوم تنهایی محله — چهارده آهنگ از etherial دلپذیر indie — برای اولین بار در مارس 20.

او ثبت شده بیشتر از پیانو, سینت سایزر و الت موسیقی شبیه گیتار در تنهایی محله و حمل آنها را به تولید کننده در آلمان Malte Wegmann که اضافه طبل و دیگر شکوفا می شود. دو متصل بیش Instagram اما هرگز در فرد ملاقات کرد.

این آلبوم دارای یک قوس روایت است که توسعه از لین سختی ها و بیش از چند سال گذشته است.

“من اولین تجربه من با دل شکستگی زمانی که من نوزده و این واقعا دردناک است,” او می گوید. “بنابراین من در مورد نوشت که من نوشتم در مورد چالش هایی که مبتلا به یک بیماری مزمن و آسیب های مغزی است.”

موسیقی او به نظر می رسد در دو بین المللی تبلیغات که او با یک آهنگساز در لندن و یک شرکت تبلیغاتی در دبی. او یک سوم تجاری در آثار.

“آن را به من متصل به بسیاری از افراد شگفت انگیز,” او می گوید. “من سوپر خدا را شکر که.”

لین اعتبارات Lana Del Rey شفق و Enya به عنوان عمده را تحت تاثیر قرار. این Enya نفوذ آشکار است در جلد Pixies “است که در آن ذهن من” که به نظر می رسد در این آلبوم است.

“من تا به گوش دادن Enya,” او می گوید. “پدر من او را دوست داشتم موسیقی و بازی آن را در ماشین زمانی که ما بیرون رفت و در errands. من بزرگ شدم و دوست داشتم فقط خیلی نازک احساس می کنید که موسیقی او بود و این نوع از رویایی آخرتی پرنیان که آن را تا به حال در رفتن است.”

Colorado Springs singer songwriter Brittin Lane released her debut album "Lonely Neighborhood" on March 20.گسترش

کلرادو اسپرینگز خواننده و ترانه سرا Brittin لین منتشر شد اولین آلبوم “تنها محله” در 20 مارس.

حسن نیت ارائه میدهد Brittin لین

لین نیز گرفته شده برای یوتیوب — او پرکار حضور در این سایت — به عنوان یکی دیگر از راه برای کنار آمدن با مشکلات سلامتی. او ارائه می دهد را پوشش می دهد از آهنگ ها و “صحبت کردن ویدئوها” که در آن او در مورد زندگی است. او در می یابد آن را درمانی است و امیدوار است این کمک می کند تا دیگر مردم رفتن را از طریق مسائل مشابه. مردم باید به او در رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

“آن را بیشتر و بیشتر نادر است برای پیدا کردن اصالت در رسانه های اجتماعی,” او می گوید. “این چیزی است که من واقعا می خواهم به سعی کنید برای ارائه و من می خواهم به بسیار واقعی و واقعی با مردم است. اگر من با داشتن یک روز بد و شاید در بسیاری از درد من می خواهم به بحث در مورد آن.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است بسیاری زندگی می کنند-موسیقی گزینه های مطرح برای هم بودن. لین مشکلات بهداشتی را ساخته اند آن هم از نوع سخت به بازی اما او می خواهم به آمار باز کردن میکروفون در کافی شاپ هنگامی که آنها باز دوباره برای دریافت راحت تر در یک محیط زندگی می کنند. (از آلبوم حزب آزادی که سود مغز آسیب اتحاد کلرادو لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.)

“من قطعا باید به دنبال بازی در برخی از باز کردن میکروفون در اینجا و وجود دارد,” او می گوید. “فقط نوع گرفتن من پا در درب با انجام و راحت تر با آن است.”

او در حال حاضر مشغول کار بر روی دومین آلبوم او گفت: او را صدا پیشرفت از, دلپذیر, رویایی آهنگ تنهایی محله به پاپ.

“من می خواهم برای آزمایش پاپ کمی بیشتر و تجربه بیشتر خوش بین آهنگ ها پایین جاده,” او می گوید. “من امیدوارم که من هرگز متوقف زیرا من احساس می کنم هنگامی که شما شروع به تغییر پس از آن که زمانی که مردم gonna stop, گوش دادن و, که زمانی که شما در حال رفتن برای جلوگیری از احساس الهام گرفته است.”

او آلبوم های موجود در brittinlane.lnk.به/آلبوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>