اجتماعی فاصله? ما می خواهیم شما را به نگه داشتن با بهره گیری از موسیقی است که دنور هنرمندان در حال ساخت…اما از راحتی از خانه خود را به جای در یک باشگاه.

کالین مارتین است که نیمی از whimsically به نام اواز یا موسیقی دو نفری جنگل فرنی می گوید: گروه موسیقی می تواند هر دو صمیمی و گسترده.

“محتوا می تواند از نوع جدی می گوید:” مارتین 24 ساله که این پروژه آغاز شده در حالی که حضور در دانشگاه Regis چند سال پیش. “اما ما سعی کنید به آن را سبک تر از جمله شوخ مسائل مانند نام ما. من نمی توانم کاملا به یاد داشته باشید که ما چگونه با آن آمد اما آن را یک شوخی بود بین من و برخی از دوستان زمانی که ما حلق آویز کردن و پخش موسیقی. این صدا بیش از حد سنگین, بنابراین ما تصمیم به استفاده از آن. ما فکر صدا نیمه پشت گذاشته. آن را درمانی برای ما. اما ما نمی خواهید برای آمدن بیش از حد سنگین است.”

با استعداد جفت که انجام شده در سالن های محلی از جمله Larimer, سالن, Lost Lake گردو اتاق و خنده بز ترجیح می دهم به نگه داشتن اجراهای خوش پایین کلید و آخرین موسیقی نشان دهنده این اخلاق. فرنی جدید زنده-در-استودیو فیلم و آهنگ “کمی Mama” یک مثال از توانایی خود را به sonically گسترش و قرارداد.

“این آهنگ است که احتمالا یک یا دو سال آن را در ورید همان نام ما می گوید:” مارتین که نقل مکان کرد و به دنور از کانزاس و دارای مدرک کارشناسی در علوم محیط زیست. “آن را در مورد واقعی فعل و انفعالات است که من تا به حال در زندگی من است. اما در حال حاضر آن را در راه است که کمتر سنگین برای شنوندگان ما اضافه شده ‘هی کمی mama’ بخش. این یک راه برای نگه داشتن آن را سرگرم کننده در حالی که هنوز از گفتن این داستان این است که واقعا برای من مهم است.

“درامر دن کاستلو مطالعه یک دسته از انواع سازهای کوبه ای در Regis و او با بازی در گروه های جاز بنابراین او می توانید برخی از بازی واقعا سرد جاز و لاتین بر اساس مسائل علاوه بر سنگ” مارتین همچنان ادامه دارد. “انگشت من-چیدن رویکرد نگه می دارد چیزهای جالب melodically و اتاق را فراهم می کند برای خواننده. دن خوب است در زیر به خلق و خوی از این آهنگ و پویایی است. ما همچنین آهنگ های که در آن ما سنگ را کمی بیشتر با استفاده از سنتی راک آکورد.”

مارتین می گوید: او طول می کشد برخی از او با الهام از هنرمندان از جمله بن Howard, Bon Iver Pinegrove و Telemores.

“ما همچنین می خواهم به فراموش خانه را نشان می دهد” او می افزاید. “کسانی که بیشتر ما با سرعت. فقط دلسرد کننده و پخش موسیقی برای دوستان.”

جنگل فرنی فقط کاهش یافته است سه آهنگ از طریق مانور سوابق به عنوان بخشی از یک آلبوم آزمایشی با عنوان زندگی در کلرادو صدا . بقیه زندگی-در-استودیو آلبوم خواهد شد در چند هفته.

گوش دادن به جنگل فرنی و بیشتر مورد علاقه های شما از Westword نویسندگان ما Westword کارکنان میدارد لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im