حرارت به وسوسه هزاران نفر به سواحل اما Fauci هشدار می دهد: ‘ما نمی خواهیم برای دیدن موج’ در COVID-19

لس آنجلس (CBSLA) — رکورد شکستن گرما مطمئن است به وسوسه هزاران نفر از مردم به سر به سواحل محلی ما.

و به عنوان تعطیلات گرم آخر هفته آغاز می شود، مقامات محلی و ملی با مردم موعظه برای حفظ فاصله خود و جلوگیری از گردهمایی های بزرگ خانواده و بسته بندی سواحل ماسک کمتر است.

دکتر آنتونی فاچی، مدیر NIAID می گوید: «ما نمی خواهیم شاهد تکرار موج هایی باشیم که در پی تعطیلات آخر هفته دیگر دیده ایم.» “ما نمی خواهیم تحت هیچ شرایطی شاهد افزایش اما به خصوص که ما در آن سوی روز کارگر می رویم و وارد پاییز می شود، ما می خواهیم با شروع در حال اجرا در مسیر درست به آن برویم. ما نمی خواهیم با موج دیگری که باید برگردیم وارد آن بگردیم.»

دکتر دبورا بیرک، یکی از رهبران کارگروه کروناویروس کاخ سفید می گوید: «لطفاً مهمانی هایی نگذارید که مردم ماسک در آن ها نزنند.» “فقط به این دلیل که آنها یک همسایه هستند، به این معنا نیست که آنها نمی توانستند مثبت باشد.”

شهرستان لس آنجلس اعلام کرد که تمام سواحل برای تعطیلات آخر هفته روز کارگر باز خواهد بود، اما اگر مردم قوانین را بشکنند، این می تواند تغییر کند.

زکریا بدیلا، بازدید کننده ساحل، در ساحل هرموسا، جایی که ماموران اجرای آن روز جمعه بلیط و ماسک می دادند، می گوید: «من قطعاً مدافع پوشیدن ماسک در یک گروه بزرگ هستم.» “من همه برای، صادقانه، شاید خاموش کردن سواحل و یا شاید حتی فقط دادن بلیط. هر چي که پرونده باشه . یک زندگی زندگی بیش از حد بسیاری برای من است که آن را به تمام این چیز COVID می آید.”

در سواحل هرموسا و منهتن قرار بود افسران به زور بیرون باشند و گردهمایی های بزرگ را با دقت تماشا کنند.

تامی استارک، بازدید کننده ساحل می گوید: «به همین دلیل است که ما اینجا زندگی می کنیم، تا بتوانیم به ساحل بیایم و بیرون باشیم و در ان عموم و این چیزها بیرون باشیم.» “اما تا کنون، ما ثابت کرده ایم هر بار که این طور داغ می شود، همه بیرون می رود. سواحل بسته بندی می شوند. و بعد مردم به مریض شدن ادامه می دهند. پس ميخواي چيکار کني؟ در این مرحله چگونه آن را اجرا می کنید؟»

اما مردم محلی می گویند آنها تا به حال بسیاری از بازدید کنندگان در ماسک در شن و ماسه و در پلازا بازدید کننده دیده می شود. اما آنها می گویند، این آخر هفته، افسران کار خود را برای آنها قطع خواهد شد.

کندرا کوسکی، بازدید کننده ساحل هرموسا می گوید: «در حال حاضر افراد زیادی بیرون هستند.» “این یک چیز سخت برای پلیس به خصوص در حال حاضر زمانی که مردم بدیهی است که بازی ورزش است.”

ماموران اجرای خواهد شد در نیروی تمام آخر هفته طولانی در هرموسا ساحل با جریمه اعم از $100 – $500 هر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر