Hendricks می گوید توله کوزه ماند آماده در طول وقفه

این نوع از کم استرس رقابت معمولا این سایت متعلق به بهار آموزش.

در بالای ورود دوم توله intrasquad داد و بیداد شنبه این تیم آبی لود پایگاه با یکی از, با آنتونی ریزو آماده به گام در جعبه. اما کسی که در ستاره شرق تصمیم Kyle Hendricks پرتاب کرده بود به اندازه کافی زمین و دست تکان داد کردن زمین باز یافته.

                                                                                                                                                                                                                       

بدون سر و صدا از طرفداران در غرفه این jeers از تیم آبی ستاره شرق می تواند شنیده شود در مطبوعات جعبه.

“من قرار داده تا یک صفر به طوری که چیزی است که من قصد دارم به از آن” Hendricks گفت: با خنده. “من مایل به دریافت این زمینه وجود دارد. من مطمئن هستم که او مطمئن است یا نه.”

بنابراین هیچ یک از طرفین به ثمر رساند در این مرحله که شامل 5 نیمه نوبت. Hendricks پرتاب 3 نوبت داد و تا 5 بازدید. یو درویش تن به تن 2 فریم اجازه می دهد یک ضربه و یک پیاده روی.

بازیکن در این بازی جالب Victor Caratini که حمله دو مجرد خاموش Hendricks. تنها اضافی پایه یک خط دو به سمت چپ-مرکز میدان توسط scott mescudi Baez خاموش درویش. دیگر مجرد بودند از Jason Heyward, Daniel Descalso و کریس برایانت.

“آن را فقط سرگرم کننده را برای بازگشت وجود دارد” گفت: Hendricks, تنها بازیکن در دسترس ساخته شده در یک پست-داد و بیداد زوم تماس با خبرنگاران. “بدیهی است که ما آن را برای طرفداران و این چنین بخش عظیمی از این بازی داشتن آنها وجود دارد و به سلامتی و roars و تمام. در پایان روز حداقل ما را به بازی بیس بال. ما در اینجا با همه دوستان ما.”

                                                                                                                                                                                                                       

اوایل تفرج ارائه یک مثال از اینکه چگونه Hendricks قادر به ماندن در تبادل شکل در طول وقفه. او را صرف بیشتر از زمان در آریزونا و بازدید توله مرکز آموزش تا آنجا که او اجازه داده شد.

“ما تا به حال catchers چند کوزه چند hitters — در طول کل قرنطینه ما بودند رفتن در آن وجود دارد” Hendricks گفت. “من تقریبا نگه داشته تا بر روی همه چیز پرتاب عاقلانه کار کردن پرتاب bullpens یک زن و شوهر از زندگی BP شرایط. بنابراین من نگه داشته من تعداد زمین و من خوب به 45-50 زمین زیر کمربند من امروز.

“بسیاری از بچه ها انداخت زیادی در سراسر قرنطینه. من احساس می کنم واقعا خوب جایی که من در آنجا که روم عاقل. برای بیشتر قسمت ها به عنوان یک گروه ما قفل شده است و آماده برای رفتن.”

یکی دیگر از داد و بیداد است که برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه. پیش از آن در روز, مدیر, David Ross صحبت در مورد شرایط غیر عادی از بیدار شدن از خواب در چهارم جولای و عنوان برای یک اردوگاه تابستانی جلسه به جای یک midseason بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

“این قطعا عجیب و غریب” راس گفت. “این یکی از آن روزها که جیغ امریکا تفریح و سرگرمی. آن متفاوت و منحصر به فرد اما من در تلاش برای نگاه مثبت. ما قصد داریم به ما داد و بیداد و آن را خوب داغ روز در شیکاگو در چهارم جولای.”

تمام 17 موقعیت بازیکنان ذکر شده در توله تابستان اردوگاه فهرست شرکت کردند. بنابراین در حالی که برخی از تیم ها گزارش چند بازیکن تست مثبت برای COVID-19 توله به نظر می رسد در سلامت کامل اگر چه در راس صحبت می کند به دقت هنگامی که خواست برای تایید اینکه آیا همه سالم است به اندازه کافی برای شرکت در کمپ.

“بچه ها گرسنه هستند, آنچه که من را ببینید در خارج وجود دارد در حال اجرا در اطراف آن را هیجان انگیز” راس گفت. “من قطعا تا به حال یک حس انرژی (در طول روز جمعه اولیه تمرین). ما تمام شده است cooped در حالی که برای.”

قبل از داد و بیداد, Heyward خواسته بود اگر توله دارای مزیت در 60 بازی فصل خود را پس از اصلی هسته از بازیکنان تغییر نکرده در چند سال.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از مزایای بسیاری از ما بازی با هم برای تعدادی از سال,” او گفت:. “من دیده ام ما انجام بسیاری از چیزهای بزرگ در مقدار کوتاه از زمان هنگامی که پشت ما هستند و در برابر دیوار. بنابراین من به دنبال به جلو به آن چالش و داشتن سرگرم کننده با این گروه است.”

• * * * توییتر: @McGrawDHBulls

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de