لانگ بیچ (CBSLA) – مقامات بهداشتی در لانگ بیچ تعیین کرده اند که بیش از نیمی از افرادی که dined در یک رستوران محلی آخرین شب کریسمس بعد از قرارداد هپاتیت A.

طولانی, ساحل, وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز جمعه گزارش داد که این ارتباط شیوع هپاتیت A به 555 شرق آمریکا Steakhouse واقع در 555 E. Ocean Blvd.

چند نفر که خوردند در steakhouse در یا در اطراف Dec. 24 بعدها مبتلا به هپاتیت A, وزارت بهداشت, گزارش.

هفت وجود دارد موارد تایید شده که از بعد از ظهر جمعه.

منبع این بیماری هنوز مشخص نیست. وزارت بهداشت گزارش می دهد که 555 شرق آمریکا Steakhouse است همکاری کامل با بازرسان و رستوران است و نه اعتقاد به مطرح هر گونه خطر بیشتر.

“ما در حال آگاه از قرار گرفتن در معرض به طوری که مردم می توانند بلافاصله به دنبال مراقبت های پزشکی اگر آنها شروع به توسعه علائم” بهداشت شهرستان افسر دکتر Anissa دیویس نوشت: در بیانیه ای. “افرادی که واکسینه شده اند برای هپاتیت A یا باید به حال این بیماری ها محافظت می شود. کسانی که سیستم ایمنی بدن به ویروس هپاتیت باید مشورت پزشکی خود را ارائه دهنده اگر آنها توسعه علائم و اجازه ارائه دهنده خود را می دانم که آنها ممکن است در معرض ویروس هپاتیت A.”

مقامات می گویند حداقل هفت نفر گزارش شده علائم در 555 شرق آمریکا Steakhouse. (اعتبار: CBS)

هپاتیت A یک عفونت کبد منتقل شده است از شخص به شخص مدفوع-به صورت خوراکی و یا از طریق غذا یا آب آلوده. علائم عبارتند از: خستگی و کم اشتها, معده درد, تاریک, ادرار تهوع و زردی. علائم شروع خواهد شد به نظر می رسد در هر نقطه از دو تا هفت هفته پس از قرار گرفتن در معرض.

اکثر بیماران معمولا به طور کامل بهبود می یابند اگر چه در موارد شدید می تواند منجر به بستری شدن در بیمارستان و مرگ است.

در ماه سپتامبر از سال 2017 وجود دارد شیوع هپاتیت A در میان بی خانمان ها در لس آنجلس و در سراسر بخش های دیگر از کالیفرنیا. سن دیگو بود مجبور به اعلام بهداشت عمومی اورژانس پس از 18 نفر از این بیماری و صدها بیمار شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هپاتیت A اینجا کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im