در اینجا چگونه برای کمک به سلام شیرجه سرکشی سروانتس ” و نوازندگان

هیچ کس در صحنه موسیقی شاد در مورد از دست دادن شغل خود درآمد را نشان می دهد و زمانی که coronavirus لغو آغاز شده است. امتیازات مردم bartenders, امنیت, سپاه پاسداران, صدا, مهندسین, guitar techs, نور, هیئت مدیره اپراتور هنرمندان و کردند همه خود را مبارزه — با بسیاری از کار.

در همان زمان محل صاحبان که باید تصمیم بگیرید که آیا به پرداخت کارکنان در طول تعطیلی قطع حقوق یا اخراج کارکنان به طور کامل نیز در مواجهه با آینده نامشخص. خواهد خود را به میله های تئاتر و سالن های کنسرت قادر به بازگشایی یک بار زندگی عادی رزومه ؟ و چگونه است ؟

هنگامی که ما به او صحبت کرد در هفته گذشته خوب خوب در سلام شیرجه بود عصبی در مورد اثرات احتمالی بسته شدن. کارکنان خود را می خواستم به نگه داشتن کار و هیچ کس آماده بود به تعطیل; اگر hi-شیرجه بسته او حدس زده بود که او تنها قادر به نگه داشتن کسب و کار زنده برای چند ماه بدون کمک از خارج.

اما در مارس 16, حتی قبل از اینکه شهردار مایکل Hancock دستور بسته شدن رستوران ها و مکانهای دیگر او و صاحبان شرکت کرده بود تصمیم گرفت برای جلوگیری از برگزاری کنسرت در حال حاضر.

در عوض, آنها خواهید بود فروش دوستداران موسیقی بلیط اعتبارات به سلام شیرجه رفتن.

“این یک 50 دلار بلیط های اعتباری خوب به توان به هر (*غیر فروخته شده غیر جشنواره های مرتبط*) رویداد در Hi-شیرجه پس از بازگشایی مجدد” محل توضیح می دهد در وب سایت خود را. “در دراز مدت همه این پول را تا پایان در جیب هنرمندان خود را, اما در حال حاضر این کمک می کند تا ما را به آب و اجباری بسته آورده COVID-19 بیماری همه گیر.”

می نویسد Wallach: “ما برنده شوید. شما برنده شوید. راک اند رول برنده است.” (برای توضیح کامل این برنامه برو به سلام شیرجه وب سایت است.)

در سراسر خیابان در 2 South Broadway شورش اطلاعات کافه دیرین پناهگاه برای موسیقی زیرزمینی, همه سنین, کنسرت ها و رویدادهای دیگر است که باز کردن یک takeout پنجره (در واقع آن را باد از طریق دیوار آجری) که در آن شما می توانید برخی از نقطه دیگر امکانات: کتاب های کمیک, پادکست, قهوه و بیشتر با تاکید بر چیزهایی محلی معماران و طراحان است.

“ما در حال باز کردن پنجره ها از 8صبح تا 8شب به صورت قرنطینه و ما فقط آن را نگه دارید برای همیشه باز می گوید:” صاحب جیم نوریس. “ما می خواستیم به انجام آن را برای همیشه لطفا برای. اما در حال حاضر زمان است.”

Denver poet Brice Maiurro's Hero Victim Villain is one of the items you can pick up at the Mutiny window.گسترش

دنور شاعر برایس Maiurro را قهرمان قربانی تبه کار است که یکی از موارد شما می توانید انتخاب کنید تا در شورش پنجره.

جیم نوریس

در ضمن سروانتس’ که متعلق به و توسط AEG استعداد خریداران اسکات Morrill و آدم Stroul راه اندازی کرده است یک GoFundMe کمپین به نام “کمک کمی از دوستان ما.”

“همانطور که می دانید تمام سالن رستوران ها و بارها در کلرادو در حال حاضر بسته از طریق مارس 11 به کمک شامل گسترش Covid-19” این محل نوشت: در بیانیه ای. “ما بسیار جذاب و اختصاصی سروانتس’ کارکنان به طور ناگهانی از کار و نیاز به پول برای اجاره و غذا و آب و برق, بهداشت و درمان و غیره.

“ما شروع یک GoFundMe صفحه برای جمع آوری پول از طرف آنها” بیانیه ادامه می دهد. “هر مقدار که شما می توانید به تقسیم خواهد شد در میان همه کارکنان ما: درب کارکنان و تولید روپوش, barbacks و دفتر جعبه.

“در عین حال ایمن ماندن و سالم و حمایت از نوازندگان محلی که در حال انجام زندگی می کنند جریان درس های آنلاین و هر چیز دیگری که می توانید انجام دهید برای شناور ماندن” محل آمده است.

حامی جنگل اتاق 5 کمک نوار راه اندازی یک GoFundMe برای حمایت از کارکنان خود را از طریق بسته شدن.

“روشن شود ما می دانیم که ما نه تنها مردم در این وضعیت که هر کس سزاوار سلامت و حمایت” توضیح می دهد که مبارزات انتخاباتی. “ما در حال ارسال این جمع آوری کمک به دلیل وجود نیاز جدی است و همچنین امید است که دیگر مردم در دنور احساس را تشویق به انجام همان.”

و در اینجا یکی دیگر از راه برای کمک به صحنه موسیقی: Bandcamp, موسیقی آنلاین سایت توزیع است که هنرمندان مستقل و برچسب های گله به, اعلام کرده است, از آن خواهد شد waiving درآمد خود را به اشتراک گذاری در جمعه 20 مارس بنابراین هنرمندان تمام درآمد حاصل.

“به منظور بالا بردن و حتی بیشتر آگاهی در سراسر همه گیر و تاثیر آن بر نوازندگان در همه جا ما waiving ما درآمد به اشتراک گذاری در خرید و فروش این جمعه, مارس 20 (از نیمه شب تا نیمه شب زمان اقیانوس آرام) و محوری Bandcamp جامعه برای قرار دادن مقدار مورد نیاز پول به طور مستقیم به هنرمندان جیب” Bandcamp توضیح می دهد که در آن سایت.

با وجود این چالش ها در سراسر نوریس می بیند برخی امیدوارم که در این لحظه فاجعه بار.

“ما تمام خواهد شد هر چند این” او می گوید. “من معتقدم که عقل سلیم پیروز خواهد شد و این درست خوبی از بسیاری از انسان ها را به بالا افزایش می یابد. این بار تنها درخشش نور بر آنچه واقعا مهم است: خانواده و دوستان و هنر و موسیقی را دوست دارم.”

آیا می دانید در مورد مکانهای دیگر و هنرمندانی که راهکارهای بازمانده از این دوران سخت? اجازه دهید ما می دانیم در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de