‘در اینجا من کارت کسب و کار’: رئیس مور می گوید همه کسانی که فکر می کنم حقوق آنها نقض شده شکایت خود را مورد بررسی قرار می گیرد

لس آنجلس (CBSLA) — پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور می گوید که او بسیج خود را در امور داخلی واحد به منظور بررسی هر گونه ادعا از نیروی بیش از حد و یا اتهام سوء ناشی از این تعطیلات آخر هفته را بازداشت.

در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری روز شنبه مور گفت که او توزیع شخصی خود را به کارت های کسب و کار به تظاهرکنندگان که شکایت از پلیس انجام بیش از آخر هفته.

“امروز به هر کسی که معتقد است حقوق خود مورد آزار قرار گرفته بودند من دست شخصی من کارت های کسب و کار برای افرادی که گفت: ‘اقدامات خود را در حال غلط,’ در اینجا من کارت کسب و کار. من شکایت خود را. من بسیج ما در امور داخلی. آنها 24 ساعت در روز. ما بررسی خواهد شد هر گونه شکایت از سوء رفتار هر گونه شکایت از نیروی بیش از حد هر گونه شکایت غیر قانونی دستگیری,” او گفت:.

“آیا ما باید فردی را شکست ؟ بله. و من بررسی هر نمونه. و من پاسخگو کسانی که نقض است که اعتماد و انتظار من,” او گفت:.

او خود در توصیف دستگیری او مشغول بود در روز شنبه مربوط به یک زن جوان بود که در غارت در 7-11 فروشگاه با دیگران است.

“اگر او معتقد است که بازداشت غیر قانونی که من مورد آزار قرار گرفته در اختيار هیئت پلیس کمیسیون برگزار خواهد شد من پاسخگو” مور گفت. “من خوش آمدید است. من خوش است.”

در همه 398 دستگیری ساخته شد شنبه با اتهامات اعم از سرقت به غارت خرابکاری و عدم پراکنده شدن و جانی در اختیار داشتن اسلحه و متعدد نقض مقررات. مور گفت: پنج افسران مجروح شدند که دو نفر از آنها در بیمارستان بستری شدند. یکی از افسران مورد نیاز عمل جراحی ناشی از جمجمه شکسته.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>