“او یک زندانی’: غم و اندوه مانت بیش ویروس-آمار خانه سالمندان

کرکلند بشویید. — از جان گذشته به صحبت کردن با پدر خود اسکات Sedlacek و برادر خود استیو ایستاده بود در خارج از باز خانه سالمندان پنجره و فریاد زد. آنها به سختی می تواند خود را بشنود ضعیف, پاسخ, اما یکی آمد از طریق به وضوح.

‘œI احساس (expletive),’� 86 ساله به آنها گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

چاک Sedlacek وارد زندگی مرکز مراقبت از کرکلند سه هفته پیش برای درمان فیزیکی فقط قبل از حومه خانه سالمندان شد کانون این کشور بدترین شیوع کروناویروس.

در حال حاضر او در شکل بدتر از قبل.

او را در انزوا پس از ابتلا به ویروس اما علائم خود را ندارد پیشرفت به اندازه کافی برای تضمین حرکت او را به یک بیمارستان است. او به دنبال ناتوانی برای مچ پا شکسته و ضرب دیده تا زانو پس از یک سقوط, اما او نمی رفت از تخت در دو هفته. هر چند او قبلا زندگی می کردند به طور مستقل در یک ارشد جامعه که در آن او می تواند راه رفتن در سالن و بازدید از دوستان قدیمی او در حال حاضر از دست دادن تحرک خود را از عدم ورزش است.

پنج فرزند خود را به سختی صحبت با او چون خود را در نزدیکی کوری و نوروپاتی در دست خود آن را دشوار برای او را به استفاده از یک تلفن. و آنها می گویند که غرق زندگی کارکنان مراقبت به او داده فقط دو باب حمام پس از او وارد شدند.

‘œHe یک زندانی آنجا که او یک بیمار’� گفت: Scott Sedlacek, 64, که او نیز گرفتار این ویروس. ‘œWe همه عشق و واقعا در مورد مراقبت از ما و ما کاملا می ترسم. تنهایی کشته شدن تعداد زیادی از مردم بیش از حد. ما فکر می کنیم این است که یک مجوز برای مرگ.’�

                                                                                                                                                                                                                       

این Sedlaceks’ تجربه یک داستان ترسناک از آنچه ساکنان و عزیزان خود را به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور و وارد دیگر امکانات زندگی کمک. در حالی که بسیاری از مردم بعد از بهبود از این ویروس و بسیاری از علائم خفیف سالمندان ساکن هستند به خصوص در معرض خطر است.

این ویروس تایید شده است در حداقل 11 پرستاری در خانه و یا آپارتمان در غرب واشنگتن است. یک خوشه نیز پدید آمده در جانبازان در لبنان اورگان که در آن هشت نفر را تایید کرد در روزهای اخیر.

خانه های پرستاری در سراسر کشور – که اغلب ذکر شده برای کنترل عفونت مشکلات – در آماده باش هستند برای coronavirus خود را تقویت تمیز کردن رژیم و خفقان را بر روی بازدید کنندگان است.

خانواده ها از زندگی باقی مانده مراقبت از ساکنان دلیل باید وحشت زده. بیش از دو دوجین coronavirus مرگ و میر مرتبط شده اند به تسهیلات و بیش از نیمی از کسانی که در داخل را آزمایش مثبت است.

                                                                                                                                                                                                                       

ساکنان باقی مانده در برزخ. آنها عمدتا محدود به اتاق خود را با بازدید کنندگان. هم اتاقی یا همسایه های خود در سالن از بین رفته اند و بدون توضیح. برخی از مردم به اشتباه در مورد آنچه در جریان است.

خانواده ها و در عین حال می گویند و خود را در غم و اندوه بوده است مرکب پیام های مخلوط و کمبود اطلاعات است.

پرستاران باید گفت Sedlaceks آنها خود را بررسی کنید پدر متوسط هر چهار تا هشت ساعت در کمتر از دو ساعت وعده داده شده توسط مدیران. که مشکل از ویروس به نظر می رسد قادر به علت تب به سنبله به شدت در یک دوره کوتاه است. خانواده هیچ ایده چگونه و یا زمانی که آنها قادر خواهید بود به انتقال پدر خود را از مرکز اگر بهبود او از ویروس.

خانواده ها نیز سوال که چرا پس از وقوع آغاز شد و در چین و ایالات متحده در نظام سلامت بود تا آمادگی برای آزمون coronavirus که این تاسیسات هنوز پذیرش بیماران جدید از جمله چاک Sedlacek حتی پس از اولین مقیم فرستاده شده بود به بیمارستان با علائم شبه آنفولانزا.

مراقبت از زندگی وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای فکر می کنم cornavirus شد و در حال حاضر تا زمانی که آن را دریافت اخبار Feb. 29 که ساکن حال آزمایش مثبت است. مدیران گفت: باقی مانده کارگران به یک سوم در حال کردن با ویروس علائم – در حال انجام آنچه آنها می توانند برای مراقبت از ساکنان.

‘œAll می توانم بگویم این است که پرستاران به اشتراک گذاری خود را در نا امیدی’� سخنگوی تیم Killian گفت: Sedlaceks زمانی که آنها او را مورد پرسش, در طول یک رسانه دسترس خارج خانه سالمندان در این هفته. ‘œWe را کاهش قابلیت به مراقبت از تمام بیماران در شیوه ای دقیق آنها نیاز دارید. … ما نیاز به کمک بیشتر.’�

ناتوانی در به راحتی اشتباه پدر و مادر بوده است به خصوص دردناک است.

ژوئن لیو خانواده استفاده می شود را انتخاب کنید او را تا چند بار در هفته به خانه پخته تایوانی وعده های غذایی و خدمات کلیسا. 93 سال چه کسی انگلیسی صحبت می کنند, زندگی می کردند در زندگی مراقبت از دو سال پس از یک سکته مغزی.

در یک شیوع آنفولانزای وجود دارد در سال گذشته او قادر به ترک مرکز به ماندن با دخترش سو ویلسون. اما در حال حاضر او را گیر در تاسیسات پس از در حال توسعه یک سرفه دو هفته پیش و تست مثبت برای ویروس. او را درک نمی کند که چرا هیچ کس در حال آمدن است به دیدار او و به همین دلیل او نمی تواند به ماندن با خانواده اش.

‘œI فکر می کنم او بسیار افسرده نمی دانستند چه خبر است,’� ویلسون گفت:. ‘œThis غم انگیز است برای بسیاری از خانواده ها و هم برای ما. کارکنان در حال تلاش برای انجام بهترین خود را, اما شما مراقبت از سلامت روان خود را و یا آن را فقط ” انزوا! انزوا! بررسی اعضای حیاتی و موثر بدن! IV!’?’�

ویلسون در حال حاضر به ترک سوپ خانگی در خارج از خانه سالمندان برای کارکنان را در داخل به مادر.

امید است که شیوع بیماری در سایر خانه های سالمندان ممکن است با شدت کمتر به عنوان آنها اتخاذ محدودیت و یادگیری از مراقبت از زندگی را تجربه می کنند.

برای مثال در ارشد جامعه زندگی که در آن چاک Sedlacek به طور معمول زندگی زمرد ارتفاعات در ردموند یک از کارکنان در یک آسایشگاه توسعه علائم در اوایل این ماه و بلافاصله شروع به ماندن در منزل و قبل از آزمون تایید این بیماری است. یازده ساکنان تلقی در معرض خطر بودند به سرعت جدا شده و تست شده; تنها یک مثبت بود.

در ضمن اگر ساکن جداگانه و مستقل زندگی جامعه تایید شده است به این بیماری است و در حال حاضر در انزوا.

‘œDespite ما پیشرفته برنامه ریزی ما برای اجرای بسیار سریع به ماندن بگیرید پیش از این ویروس’� گفت: کریس Egskov بنیان زندگی رئیس جمهور پس از اقامت در Aegis Marymoor در ردموند واشنگتن آزمایش مثبت است. ‘œWe در حال آماده سازی برای مسافت های طولانی و قبول کند که این در واقع ممکن است کاملا پارادایم جدید است که در آن برای محافظت از ساکنان ما.’�

اسکات Sedlacek بازدید پدر خود را چهار بار قبل از مراقبت از زندگی قفل شده بود به بازدید کنندگان در فوریه. 29. هیچ کس در داخل بود و حتی با پوشیدن ماسک صورت, او گفت:.

در مارس 1, پسر مفاصل شروع به درد. او دو روز را صرف تلاش برای آزمایش برای COVID-19 درخواست پزشکان و همچنین مقامات بهداشت عمومی. حتی اگر او می خواهم به صرف زمان در زندگی مراقبت از مرکز از بدترین ایالات متحده شیوع او نمی تواند به دست آوردن یک آزمون تا پس از تب های مشخصی, او تا به حال مشکل در تنفس و همسر او به ارمغان آورد او را به اتاق اورژانس بیمارستان که پاک او را از آنفولانزا و بیماری های دیگر.

او احساس خوب دوباره در عرض 12 ساعت از درمان با برونش نبولایزر و او قرنطینه خود را تا چهارشنبه گذشته هنگامی که او به کاهش دوره کوتاه به طوری که او می تواند سفر خود را از پدر و از طریق پنجره بیمارستان. او عینک زرد ماسک صورت به او فریاد زد به او.

‘œThis قرار است به آخرین روز از قرنطینه اما بودن با پدر من است راه مهم تر’� Sedlacek گفت که شب. ‘œHe در آن وجود دارد و او تنها بود. بزرگ ترین چیزی که ما می خواستیم به او انتقال بود ‘ما برای شما در اینجا ما شما را دوست دارم و ما می خواهیم شما را به بهتر – ما فقط نمی تواند در آن وجود دارد با شما.”�

___

جانسون گزارش از سیاتل.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de