عالی رتبه شیکاگو افسر می میرد ظاهرا شات خود را

شیکاگو-یک مقام عالی رتبه عضو از اداره پلیس شیکاگو که پیشنهاد شد در اوایل این ماه مرده پیدا شد صبح روز سه شنبه پس از او ظاهرا شات خود را در یک ایستگاه در سمت غرب به شهرستان, مقامات گفت.

کالبد شکافی برنامه ریزی شده بود روز چهارشنبه در Cook County, دفتر معاینات پزشکی در باقی مانده از معاون Dion بوید. اگر این کالبد شکافی تایید می کند که 57 ساله بوید به ضرب گلوله او را تبدیل به حداقل نهم عضو گروه دست به خودکشی میزنند در دو سال گذشته است.

                                                                                                                                                                                                                       

سرپرست پلیس David Brown نیست بحث در مورد شرایط اطراف بوید مرگ است. اما بخش تایید کرد که آن معتقد است بوید به ضرب گلوله خود و قهوه ای ساخته شده مطمئن شوید که برای رسیدن به افسران و اعتراف آنها به دنبال کمک اگر آنها به آن نیاز دارید.

“وجود دارد هیچ شرم در رسیدن به, برای کمک به,’� قهوه ای گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در طی آن او اعلام کرد بوید مرگ است. ‘œPlease, افسران, لطفا, اقامت فروتن ماندن انسان ایمن ماندن و ماندن هست.’�

بوید شده بود با گروه 29 سال گرفت به عنوان معاون شبکه های جنایی در جولای 15, یکی از چندین جوایز قهوه ای ساخته شده است.

در طول این دوره از کار خود را بوید مشغول به کار به عنوان یک افسر مخفی در مبارزه با مواد مخدر, قتل کارآگاه و امور داخلی افسر قبل از حرکت به فرمان صفوف.

                                                                                                                                                                                                                       

بوید مرگ آخرین ضربه به نیروی انتظامی است که دیده می شود بیش از سهم خود را از خودکشی. در یک سال 2017 گزارش در مورد دپارتمان پلیس شیوه های ما. وزارت دادگستری گزارش داد که نرخ خودکشی در میان افسران در شیکاگو بود 60 درصد بالاتر از میانگین ملی از 18.1 هر 100 ، 000.

‘œTo هر افسر ما می خواهیم شما را به می دانم که شما مستحق کمک و شفا و هیچ کس نیاز به مبارزه به تنهایی” شهردار لری Lightfoot در توییتر نوشت در حالی که ارائه تسلیت به بوید در خانواده است. “این شهر اساسی تعهد به حمایت از هر یک از شما و طی هفته های آینده ما خواهد شد در نظر گرفتن گام برای تقویت پشتیبانی ما در شبکه به طوری که هر پاسخ اول می داند که کمک در دسترس است.’�

بوید در بدن گرفته از هومن میدان پلیس توسط آمبولانس در صفوف که شامل ناوگان پلیس شیکاگو وسایل نقلیه به دفتر معاینات پزشکی که در آن ده ها تن از افسران به حال همگرا در یک نمایش از احترام است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر