دبیرستان در وست هیلز اهدا ماسک به بیمارستان نیاز به

لس آنجلس (CBSLA) — مدیر دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس مرکز جهانی و مهاجر بهداشت می گوید که پزشکان و پرستاران در حال گرفتن مریض تر از گروه های دیگر به همین دلیل است که برخی از کارگران در حال گرفتن آن را بر خود به اداره بیمارستان کمبود تجهیزات.

یک زن محلی می گوید او در بیمارستان در حال اجرا است از N95 ماسک. در برخی از تجهیزات پزشکی, بهداشت و درمان کارگران هستند و درخواست از جامعه و حتی هالیوود درام پزشکی به کمک دنده محافظ به عنوان آنها مبارزه برای درمان coronavirus بیماران.

تالی لی یک پرستار ICU در شأن و سلامت سمنان مرکز پزشکی وصل با او دبیرستان مربی بسکتبال برای دیدن اگر او می تواند کمک کند. خوشبختانه او می تواند.

مربی به بیمارستان 50 ماسک که به شدت مورد نیاز توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند او در سراسر کشور است. این مدرسه تا به حال مواجه نگردند ماسک در طول اخیر آتش سوزی.

“ماموریت من در دبیرستان به منظور بالا بردن تا نسل بعدی رهبران به ایجاد یک تفاوت در این رابطه گفت:” مایک Shpall از deToledo دبیرستان در وست هیلز.

لی گفت: همکاران او را به حال شده است در حال اجرا از تجهیزات آنها نیاز به درمان coronavirus بیماران.

مربی Shpall را کمک مالی ناشی از یک اثر موج دار شدن.

یک دوست دیدم لی Facebook post درخواست کمک های مالی و کاهش یافته بیشتر از 50 ماسک در بیمارستان است.

“فکر می کنم ما” لی گفت. “اگر شما نیاز نیست این ماسک یا لوازم, لطفا آنها را به ما. ما باید آنها را بیشتر از همیشه در حال حاضر.”

چند مدارس محلی در حال برنامه ریزی برای عزت و سلامت سمنان مرکز پزشکی دنده محافظ.

لی امیدوار است برای یادآوری مدارس دیگر برای بررسی خود را تامین و اهدا آنها چه کرده اند.

اگر شما می دانید هر راه هایی برای کمک به محلی خود تماس بگیرید بیمارستان و دیدن آنچه که آنها ممکن است نیاز به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im