فنتنا (CBSLA) — شرایط باد می وزد را سرنگون حداقل نیم دوجین کامیون دکل بزرگ در اینلند امپایر بزرگراه.

نه یکی نه دو تا بلکه شش سکوهای بزرگ گزارش شد لغو یا jackknifed صبح روز سه شنبه به عنوان باد زوزه میکشیدند محکوم کنند در طول 210 15 و 10 بزرگراه از فنتنا به Jurupa ولی به پومونا.

یکی از سکوهای بزرگ است که منفجر شد بر روی سمت آن و در حدود ساعت 10 صبح روز شنبه بود و در سمت چپ در خاک شانه از 15 آزادراه یک شبه به بهبود هنگامی که باد می میرند پایین. یکی از کامیون های حامل 5000 پوند از مبلمان. در عین حال یکی دیگر از مخفیگاه آنان را در خصوص تاسف نقطه – در گذر از جاده عازم جنوب از 15 به رو به مشرق 60 آزادراه که در سمت چپ آن را تقریبا بیش از پل guardrail.

بسیاری از رانندگان گزارش شده به گشت بزرگراه کالیفرنیا که باد تا به حال مخفیگاه آنان را بیش از و یا لغو آنها سکوهای بزرگ.

بدون آسیب گزارش شده از این دکل سقوط.

یک باد بالا هشدار گفت: gusts از 40 به 60 مایل در ساعت با برخی از به عنوان قوی به عنوان 75 مایل در ساعت شد و پیش بینی شده در سراسر امپراتوری درون مرزی و درون مرزی اورنج کانتی منطقه یک شبه.

کامیون ها را ندارد و تنها وسایل نقلیه به رنج می برند از باد. در یوکایپا یک درخت بزرگ دمیده شد و خرد شده یک ماشین زیر, اما هیچ کس مجروح شد.

(اعتبار: CBS)

در پومونا مشخص نیست اگر یک jackknifed دکل بزرگ در اتوبان 10 در Fairplex درایو باعث شد شرایط باد می وزد اما آن را ناشی از یک ظرف غذا برای مردم رهبری برای لس آنجلس و یا به دنبال به دست آوردن در 57 اتوبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im