ایندیاناپولیس — Naz Hillmon به ثمر رساند 20 امتیاز هایلی قهوه ای اضافه شده 19 و هفتم-کشت میشیگان ناراحت دوم-کشت و 11-رتبه نورث وسترن 67-59 جمعه شب در ده کنفرانس یک چهارم نهایی.

یک سبد توسط جردن همیلتون قطع میشیگان منجر به 62-59 اما قهوه ای گل کمر شکن 3-اشاره گر از گوشه سمت چپ که بوسید خاموش backboard با 18.6 ثانیه برای رفتن. او همچنین افزود دو پرتاب آزاد پس از یک غربی از دست ندهید.

                                                                                                                                                                                                                       

Maddie نولان اضافه شده 13 امتیاز برای Wolverines (21-10) که در حال ساخت یک دوم-ظاهر متوالی در مرحله نیمه نهایی برای اولین بار از سال 2001. آنها را در صورت برنده سوم-کشت آیووا و ششم-کشت ایالتی اوهایو.

Vernonica برتون به ثمر رساند و 15 امتیاز برای Wildcats (26-4) و همیلتون اضافه شده 14.

شمال غربی است که برنده یک سهم از آن اولین کنفرانس عنوان در 30 سال و مجموعه, مدرسه, رکورد برنده بود نه بازی برنده خط خط جامعی. این خط شامل هشت و شش نقطه برنده بیش از میشیگان. این Wildcats هرگز ساخته ده بزرگ, بازی مسابقات قهرمانی از دست دادن در مرحله نیمه نهایی در سال 2015 و 2018.

Hillmon به ثمر رساند و چهار امتیاز و سپس نولان و قهوه ای تا به حال back-to-back 3-اشاره گر در یک 10-2 اجرا قرار داده است که در میشیگان در بالا 45-41 در اواخر سه ماهه سوم. Wolverines سرب کردم تا نه سه ماهه چهارم سال قبل از شمال غربی آمد سه بار ساخت آن یک اختیار داشتن بازی.

_____

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de