برخورد با یک فورد F-150, Sarah Christine دوباره ارزیابی حرفه ای خود را

Sarah Christine یک مشاور در یک سفر کسب و کار در ایندیاناپولیس و در نظر گرفتن فراغت صبح قدم زدن به استارباکس یک روز صبح هنگامی که او زده بود توسط یک فورد F-150 pickup truck.

ایستاده شش فوت و دو اینچ قد بلند او بود که پوشیدن کفش پاشنه بلند در زمان به طوری که او را شگفت زده راننده او را نمی بینم. تصادف در سمت چپ او به شدت مجروح شدند اما خوشبختانه مرده است. حادثه این را خواننده و ترانه سرا که زندگی کوتاه است و این که او باید زمان کمتری را صرف بودن خیلی حرفه ای فکر و تمرکز خود را درست و شور موسیقی است.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که در زندگی من است که تا به حال اتفاق افتاده و کوچک از خواب بیدار کردن تماس مرتب کردن بر اساس از” کریستین می گوید. “اما این یکی خیلی بزرگ بود.”

کریستین که در مینیاپولیس و در حال حاضر زندگی در دنور شروع به نواختن موسیقی به عنوان یک کودک بیشتر پیانو کلاسیک. او در ادامه به بازی بسکتبال کالج و موسیقی در زمان صندلی عقب. همچنین او نمی تواند مناسب یک پیانو در اتاق خوابگاه خود را به طوری که او خریداری یک گیتار و آموخته شده به بازی است که به جای.

یکی دیگر از لحظه ای بزرگ در سفر خود را به عنوان یک نوازنده اتفاق افتاد و در طول سفر به Breckenridge با برخی از دوستان در یک بار. یک موسیقیدان بازی بود استراحت بین ست ها و یکی از کریستین دوستان بدون گفتن او با نزدیک شدن نوار مدیریت و پرسید: اگر کریستین می تواند پر کردن برای او.

“من به دنبال او مانند” من قصد دارم به شما را بکشند,’,” او می گوید. “مرد بازی اجازه دهید من قرض گیتار خود را و من هرگز آن را فراموش نکنید. من برداشت و شروع کردم به آواز خواندن در نوار. قبل از آن فوق العاده با صدای بلند و در دو ثانیه آن رفت و کاملا آرام است. آن لحظه ای که هرگز فراموش نخواهم کرد.”

او چند آهنگ و سعی کردم به نوازنده پشت گیتار خود را, اما او demurred و به او گفت که به پایان شب.

“این بود که در آن من واقعا گرفتار آتش” او می گوید.

کریستین نقل مکان کرد به دنور حدود دو سال و نیم پیش بوده و gigging در سراسر منطقه مترو و برنامه ریزی برخی از سواحل غرب خرما بعد از این سال. او را دوست دارد او را مجموعه به تعاملی و گاهی به ارمغان بیاورد تصادفی عضو مخاطبان روی صحنه و بداهه نوازی آهنگ در مورد او و یا او. او برنامه ریزی شده “زنده جلسه تمرین” در یک کارخانه یا محل تقطیر با یک تعداد انگشت شماری از هموطنان نوازندگان.

“ما فقط vulnerably نمایش مانند” هی اینجا است که چگونه شما تمرین و یا چیزی’,” او می گوید. “من فکر نمی کنم بسیاری از مردم که شما می دانید اشتباه در مقابل مردم و بیش از شروع و چیزهایی مانند آن.”

موسیقی کریستین تساوی از طیف گسترده ای از تأثیرات هر کس از Brandi Carlile و سارا Bareilles به Ellie Goulding و Mike Posner. او همچنین دوست دارد K. T. Tunstall, جان مایر, درب و باب دیلن.

“من یک آرایه بسیار گسترده ای” او می گوید. “در حال حاضر من در یک Stevie Nicks ضربه مانند دیوانه — Fleetwood Mac Stevie Nicks. این در واقع اولین آهنگ در مجموعه من بگذارید.'”

دومین آلبوم شکستن سکوتشد و با الهام از یک مختصر ناراضی ازدواج و پس از آن طلاق کثیف بود که هر دو از لحاظ عاطفی و مالی تخلیه برای او. او می گوید که نوشتن این آلبوم به او کمک کرد تا کار را از طریق بدبختی که آمد با آن ناراضی فصل در زندگی او است.

“من احساس می کنم برای بسیاری از نویسندگان ما درمان,” او می گوید. “بسیاری از آن الهام گرفته شده توسط افراد دیگر و آنچه را که آنها در حال کار را از طریق. و به عنوان شما در حال کار از طریق چیزهایی که شما کار را از طریق آنها را با هم.”

او می گوید: او مورد علاقه بخشی از این آلبوم است که پیام او امیدوار است مردم را از آن.

“آخرین آهنگی است به نام” من آرزو می کنم شما خوب,” او می گوید:, و اضافه کرد که او نوشت که در یک کارت او را فرستاده و به او ex با یک بررسی به منظور به دست آوردن کمی بسته شدن. “مهم نیست که چه شما را از طریق رفتن و یا چگونه وحشتناک کسی می تواند شما را درمان و یا هر چیز دیگری, شما در نهایت باید به بزرگتر فرد و ببخش و آرزو می کنم که فرد خوبی است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در Sarah Christine بازدید sarahchristinempls.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de