مینیاپولیس-تونی Kellin به یاد دستیار مربی تیم هاکی در دانشگاه مینه سوتا نزدیک شدن به او در رختکن در طول فصل 1984-85 و گفت: او می دانست که خواهد انجام رابطه جنسی دهانی در Kellin اما تنها اگر Kellin خواهد بود blindfolded با دست های خود را گره خورده است.

یک کاربر defenseman در زمان Kellin گفت: او مربی توماس ‘œChico’� Adrahtas: ‘œThat ain’t gonna اتفاق می افتد.” Kellin آمد به این باور Adrahtas بود که خواهد بود به انجام این پیشنهاد عمل جنسی – و که برخی از underclassmen قربانیان خود را طرح. او گفت که او گزارش خود را از سوء ظن به مدیر ورزشی و Adrahtas شد و به زودی از بین رفته اند.

                                                                                                                                                                                                                       

اما در سال 2012 Kellin آموخته Adrahtas هنوز هم مربیگری. احترام مربی که تیم را به قهرمانی Adrahtas تا به حال منعکس در اطراف چند هاکی روی برنامه های در منطقه شیکاگو فرود در دانشگاه رابرت موریس در سال 2008. با وجود 2010 تصمیم تازه اتحادیه فوتبال از ایلینوی به حالت تعلیق Adrahtas از برنامه های آن و 2012 گزارش به پلیس توسط Kellin, Adrahtas را ترک نکردند رابرت موریس تا نوامبر سال 2018 است. برای Kellin, Adrahtas توانایی به حرکت به راحتی از شغلی به شغل پس از اتهامات گزارش شده پرسش است.

‘œIn به نظر من آنها کاهش یافته است توپ,’� Kellin گفته آسوشیتد پرس روز سه شنبه یک روز پس از دانشگاه مینه سوتا اعلام کرد که در حال بررسی اتهامات. ‘œI منزجر هستم که او مجاز به انجام آن است. او یک درنده. او یک خزش.’�

اتهامات اولین گزارش ورزشی که به نقل چند دست اول حساب توسط مردان جوان که گفت آنها قربانی شده اند. Adrahtas, 64, بلافاصله پاسخ به پیام های سمت چپ توسط AP در یک تلفن همراه شماره اعتقاد بر این بود. وی به ورزشی که او تا کنون مورد آزار جنسی هر کسی.

احتمال آن خیلی دیر شده برای Adrahtas به صورت کیفری یا مدنی اتهامات در مینه سوتا به اتهام سوء استفاده در 1980s با توجه به اساسنامه محدودیت ها. تا کنون هیچ اتهام پدید آمده علنا از Adrahtas زمان در رابرت موریس.

                                                                                                                                                                                                                       

دانشگاه سخنگوی نانسی Donohoe گفت: AP که اگر هر گونه شکایت آمده بود در مدرسه را در عمل بر روی آنها. او کاهش یافته است می گویند که آیا رابرت موریس باز هر گونه سوالات به Adrahtas یا اینکه مدرسه را رها سوابق مربوط به تصدی خود گفت: او نمی تواند صحبت در مورد مسائل مربوط به پرسنل.

در طول 10 سال در رابرت موریس Adrahtas به دست آورده شهرت به عنوان یک standout مربی و همکاران مطرح شده در این سطح از بازی با وجود متوسط بودجه. در طول فصل 2013-2014, رابرت موریس ساخته شده آن را به آمریکا دانشگاهی هاکی انجمن عنوان بازی دست به برتر ایالتی آریزونا.

با توجه به ورزشی, Adrahtas قرار بود پذیرفته به ایلینوی هاکی سالن از شهرت در سال 2010. زمانی که یکی از بازیکنان سابق, Chris Jensen مورد شنیده است که او به خارج از تازه هاکی انجمن ایلینوی یا AHAI و گفت که او یکی از Adrahtas’ قربانیان.

در بیانیه ای به AP, آماتور هاکی سازمان گفت: آن را به حالت تعلیق Adrahtas به طور نامحدود در مارس 1, 2010 در انتظار یک جلسه که اتفاق نمی افتد چرا که Adrahtas استعفا داد و از همه AHAI وابسته به موقعیت است. خود را تعلیق است که هنوز هم در اثر.

                                                                                                                                                                                                                       

این معلوم نیست که آیا AHAI و دانشگاه مینه سوتا گزارش اتهامات به پلیس.

Adrahtas نیز به حالت تعلیق از مربیگری هر ایالات متحده آمریکا هاکی-تحریم تیم در انتظار تکمیل تحقیقات توسط ایالات متحده مرکز SafeSport مربوط به اتهامات متعدد پیشین بازیکنان.

SafeSport بررسی گزارش سوء رفتار جنسی و سوء استفاده در داخل سازمان هستند که همسو با آمریکا و کمیته المپیک از جمله ایالات متحده آمریکا هاکی. SafeSport می گوید در وب سایت خود را که Adrahtas شد به طور موقت به حالت تعلیق در سپتامبر. 13, 2018, پس از اتهامات مربوط به سوء رفتار. وب سایت ارائه جزئیات. این مرکز در بیانیه ای گفت که این œdoesn نمی بحث در مورد مسائل فردی برای محافظت از یکپارچگی فرایند و ایمنی و حریم خصوصی افراد درگیر از جمله کسانی که گزارش سوء استفاده.”

ورزشی گزارش شده است که SafeSport تحقیقات راه اندازی شد پس از یکی از Adrahtas’ سابق junior بازیکنان هاکی مایک کیسه با ارسال نامه ای به آمریکا دانشگاهی هاکی انجمن و دانشگاه رابرت موریس توصیف 20 ماه span سوء استفاده جنسی و استثمار. کیسه کاهش یافته است به نظر سه شنبه هنگامی که به AP.

دانشگاه مینه سوتا گفت: این استخدام سیاتل بر اساس قانون شرکت پرکینز Coie به تعیین آنچه اتفاق افتاده است. مدیر ورزشی علامت Coyle همچنین نوشت: به اعضای 1984-85, تیم, دعوت از آنها را به جلو آمده با اطلاعات است.

این تحقیقات در یک زمان می آید زمانی که چند مرد ادعا سوء استفاده جنسی توسط مرحوم دانشگاه میشیگان دکتر را حفظ کرده اند شرکت های حقوقی هستند که به نمایندگی از شاکیان که شکایت ایالتی میشیگان و دانشگاه ایالتی اوهایو در موارد مشابه.

Kellin گفت که او با نزدیک شدن حداقل دو بار توسط Adrahtas و حاضر مربی ارائه هر دو بار. اما او معتقد بود که برخی از بازیکنان جوان بودند در حال حمله Adrahtas بدون دانش خود را. بنابراین زمانی که یک بازیکن ارائه شد با همان پیشنهاد Kellin و بازیکنان دیگر سازمان ‘œsting عملیات’� خود و بنا کردن درب از Adrahtas’ مجتمع آپارتمانی به سازمان دیده بان برای آمدن یا رفتن. هیچ کس انجام داد.

Kellin سپس با نزدیک شدن مدیر ورزشی پل Skepta. مدت کوتاهی پس از آن مربی تیم رفته بود.

Kellin گفت که او شکار با دوستان در سال 2012 زمانی که موضوع بالا آمد و یکی از دوستان خود پیشنهاد کرد که Kellin پیدا کردن که آیا Adrahtas هنوز هم مربیگری. Kellin بود تاسف برای پیدا کردن که او بود.

‘œI نوع نمیفهمد او ممنوع از مربیگری’� Kellin گفت. ‘œHe انجام شده است این در همه جا او شده است و او احتمالا هنوز هم آن را انجام می دهند.’�

___

تارم گزارش از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de