هافمن استتس’ Vogelei پارک می شود به رسمیت شناختن بین المللی به عنوان یک باغ

Vogelei پارک در Hoffman Estates بود به رسمیت شناخته شده بین المللی در تاریخ 16 ژوئیه به عنوان یک سطح 1 معتبر Arboreta از طریق ArbNet باغ اعتباربخشی برنامه.

Vogelei پارک می پیوندد 404 معتبر دیگر پارک های سراسر 32 کشور که با معیار برای نمونه شماره آینده برنامه ریزی آموزش و پرورش و حفاظت از گیاهان چوبی. وجود دارد 2,037 arboreta در سراسر جهان ثبت شده با مورتون ثبت نام از طریق مورتون باغ. این پارک در گلف و هیگگینس جاده ها بخشی از هافمن استتس پارک منطقه.

                                                                                                                                                                                                                       

یک باغ یک باغ گیاه شناسی متمرکز بر روی درختان. این عمدا توسعه درخت زندگی, موزه ها کمک به تعامل و آموزش عمومی در مورد اهمیت حفظ گونه های درخت.

HEParks انتخاب Vogelei پارک به عنوان سایت برای یک باغ با توجه به اهمیت تاریخی آن به جامعه است. به عنوان اصلی ستاد HEParks این سایت قرار دارد هر دو پارک ها و تفریح و سرگرمی ادارات و اولین مرکز جامعه برای جامعه در حال توسعه از هافمن استتس. این منطقه احساس می شود که این پارک بود که مناسب سایت به پرداخت بیعت را به دست های بسیاری را در طول سال کمک کرد که امن و ایجاد فضاهای باز در سراسر هافمن استتس.

HEParks با تمرکز بر اتمام اعتبار بیش از دو سال گذشته. توسعه باغ می رود قبل از تاسیس پارک های منطقه. در Vogelei پارک چند ساله درختان کاتن از حیاط اصلی به دست آورد توسط HEParks در سال 1969. در طول سال از طریق تلاش از جامعه و گروه های داوطلب, یادبود درخت اهدا کنندگان و کارکنان منطقه مجموعه ای از درختان گسترش و شامل بیش از 25 گونه مختلف از بومی و غیر بومی وودی گیاه نمونه.

مجموعه ای از گیاهان چوبی در Vogelei پارک شده است با دقت سرپرستی از طریق سال به برجسته کردن چشم انداز در حالی که ارائه این گیاهان بهترین شرایط رشد. نمونه ملاحظه قرار می گیرد بر اساس رشد تنظیمات شکوفه دوره و رنگ. HEParks همچنین گونه های کاشته شده از مناطق دیگر از ایالات متحده به برجسته کردن درختان است که ساکنان ممکن است هرگز فرصتی برای دیدن در غیر این صورت. HEParks در حال حاضر در حال توسعه اطلاعاتی علامت های سراسر پارک برجسته باغبانی نمونه.

این مجوز را نداشته اند ممکن است بدون کار سخت و برنامه ریزی از HEParks کارکنان بیش از گذشته 50+ سال است که حفظ کرده اند و سرپرستی فضاهای سبز برای جامعه به لذت بردن از پیشاهنگی پسر و دختران پیشاهنگی امریکا اهدا یادبود درختان و هیئت کمیسیون و دولت در HEParks.

HEParks حفظ بیش از 90 پارک در داخل هافمن استتس. این پارک شامل زمین های بازی باز و فضاهای سبز تابعیت مناطق و امکانات. برای کسب اطلاعات بیشتر در HEParks بازدید HEParks.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net