نگهداری اسب خود را: هیچ آرلینگتون قرارداد در عین حال که اجازه می دهد پیگیری برای بازگشایی

آنها پایین قسمت اخر مسابقه اما نمایندگان آرلینگتون بین المللی دور مسابقه و سواران گفت: آنها هنوز هم لازم نیست که یک قرارداد امضا شده است که اجازه می دهد مسابقه را آغاز تابستان امسال است.

وحی آمد پس از یک سری از ماراتن چانه زنی جلسات منجر به توافقنامهای صبح روز چهارشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

اما زمانی که وکلای شروع به قرار دادن قلم به کاغذ بر روی یک پیش نویس قرارداد مسائل اضافی به وجود آمد.

“ما می خواهیم برای رسیدن به یک معامله اما در همان زمان هنگامی که شما فشار توپ تپه و شما را به بسیار بالا مگر اینکه همه من را خال خال و T در حال عبور شما فقط نمی خواهید به ثبت نام تا زمانی که همه معامله انجام شده است” گفت: David McCaffrey, مدیر اجرایی, ایلینوی با تجربه سواران انجمن که نشان دهنده صاحبان اسب و مربیان. “و امیدوارم ما وجود دارد می توانید.”

بالا برنج و وکلای هر دو سواران و آرلینگتون ارتفاعات مبتنی بر مسیر مسابقه بودند قبل از ایلینوی مسابقه هیئت مدیره به صورت آنلاین جلسه صبح روز پنج شنبه. دولت پنل راه اندازی شد به نظر آرلینگتون درخواست برای اصلاح شده 30 روز مسابقه زنده, ملاقات با شروع ماه جولای 23 که محل را بدون تماشاگر.

اما بدون امضا قرارداد مورد نیاز توسط قانون دولت در کمیسیون توافق برای زنگ تفریح این جلسه تا 1 بعد از ظهر جمعه در حالی که اضافه کاری مذاکرات ادامه خواهد داد.

“من فکر می کنم ما نیاز به می گویند اگر آن اتفاق نمی افتد فردا آن را فقط نمی خوای اتفاق می افتد گفت:” رئیس هیئت مدیره دن Beiser از downstate آلتون.

                                                                                                                                                                                                                       

آرلینگتون جمهور تونی Jen خواسته کمیسر تام مک کالی و مسابقه هیئت مدیره مدیر اجرایی Domenic DiCera — که در حال حاضر کمک به نظارت بر جلسات چانه زنی-به راهنمای هر دو طرف به خط پایان.

“اگر هیچ دخالت رک و پوست کنده من قصد دارم به خیلی صادقانه من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن برای رسیدن به یک توافق به دلیل آن به نظر می رسد مانند ما در حال حرکت در یک مسیر رو به عقب به عنوان مخالف به یک مسیر رو به جلو” Jen گفت.

مک کالی یکی از زمان برترین وکیل در آرلینگتون در 1980s موظف گفت: مسائل همیشه می توانید تا زمانی که احزاب باید یک معامله در ماده اما سپس به تهیه پیش نویس جدول.

آنچه باقی می ماند دو کلید چسبیده نقاط اطراف آن از نظر اقتصادی در پیشنهاد قرارداد دو ساله اگر آرلینگتون اعطا شده است بیشتر یا کمتر مسابقه خرما در سال 2021 و پیش بینی کیف پول تخصیص.

اگر دو طرف به شرایط پیشنهادی برنامه تماس برای زنده مسابقه پنج شنبه جمعه ها و شنبه ها از 23 جولای تا سپتامبر. 26 با سیرجهت مخالف مبداء مسابقه باز به صاحبان و مربیان به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 6.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de