هالیوود باول, LA فیلارمونیک راه اندازی ‘شام به” خدمات آغاز پنج شنبه

لس آنجلس (CBSLA) — ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس و هالیوود کاسه غذا + شراب teaming تا برای راه اندازی “هالیوود باول شام به” آغاز پنج شنبه.

کاسه طرفداران پشتیبانی می کند افسانه ای محل و آوردن هالیوود باول تجربه خانه منهای موسیقی زنده — با وعده های غذایی خوشمزه آماده شده روزانه در سایت و شراب جفت از کاسه فهرست گسترده ای.

هالیوود باول شام برای رفتن غذا و شراب می تواند سفارش آنلاین و توزیع خواهد شد در 45 دقیقه ای ویندوز.

هنگامی که مشتریان می رسند در هالیوود باول اصلی پارکینگ غذا خواهد بود به ارمغان آورد به وسیله نقلیه خود را و قرار داده شده در تنه است.

پرداخت در پیشبرد برای تماس وانت.

برای اطمینان از در دسترس بودن سفارش روز قبل از تشویق است اما محدود گزینه های ممکن است در دسترس تا 3 بعد از ظهر همان روز سفارش.

گزینه های منو از ویژگی های شش سه دوره وعده های غذایی خانواده به سبک کباب کردن غذا برای دو á جداجدا سفارش داده شده انتخاب مانند اسپانیایی, مرغ سرخ شده, تابستان, کدو gratin آلاسکا نوعی ماهی پهن بزرگ و بیشتر.

“ما فراتر از آن هیجان زده می شود قادر به ارائه یک کمی از هالیوود کاسه غذا + تجربه شراب برای مهمانان ما در راحتی از خانه خود را و نگه داشتن که ارتباط با آنها را تا زمانی که ما می توانیم همه با هم دوباره در تابستان آینده گفت:” هالیوود باول را کارولین Styne.

“تجربه ارائه شده توسط هالیوود کاسه غذا + شراب است بخشی جدایی ناپذیر از کاسه سنت” گفت: گیل ساموئل هالیوود باول جمهور و L. A. فیلارمونیک COO.

“هر چند سال 2020 فصل لغو شده است, ما خوشحال که می تواند ما را به عقب بخشی از شادی برای کاسه طرفداران که در حال از دست رفته خود را در شبهای تابستان و اجازه می دهد تا مهمانان ما به از نو خلق کردن این قطعه از بودن در کاسه.”

هالیوود باول شام به رفتن آغاز می شود دوشنبه, ژوئن 11, با وانت از 4 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و به مرور کامل منو بازدید HollywoodBowl.com/togo.

در مارس هالیوود باول است که لغو آن در کل سال 2020 کنسرت های نجومی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

لس آنجلس فیلارمونیک انجمن که در عمل هالیوود باول گزارش شده است که از آن خواهد شد لغو تمام کنسرت ها در هر دو هالیوود باول و خود را بسیار کوچکتر فورد تئاتر. هالیوود باول کنسرت های نجومی به طور معمول اجرا می شود از مارس تا اکتبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de