هالیوود Hub Chateau Marmont آتش سوزی تقریبا کل نیروی کار, کارکنان, گزارش

غرب هالیوود (CBSLA) — غرب هالیوود نقطه داغ Chateau Marmont به گزارش فسخ تقریبا همه کارکنان در میان coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

با توجه به محلی 11 اتحادیه کارگری است که نشان دهنده جنوب کالیفرنیا مهمان نوازی کارگران, مدیریت هتل به اطلاع کارکنان در 19 مارس که آنها در حال خاتمه با توجه به اثرات coronavirus همه گیر و موثر روز بعد.

اتحادیه گزارش شده است که هتل اخراج نزدیک به آن کل نیروی کار است.

کارگران گفت: اتحادیه آنها ارائه نشده قطع یا ادامه پوشش بیمه ای و نه آنها گفت: آنها باز خواهد گشت زمانی که بحران فروکش.

“در وسط این همه گیر, من در حال حاضر بیکار و به زودی از دست دادن بیمه سلامت برای تمام اعضای خانواده” والتر Almendarez یکی از کارکنان اخراج شده گفت: این اتحادیه است. “من برای Chateau Marmont برای نزدیک به 23 سال است. این کاملا ناعادلانه برای هتل به آتش من و همکاران من بدون هیچ چیزی برای نگه داشتن ما ،

با توجه به گزارش در مارس 17, هتل, مدیریت ایمیل کارکنان ساعتی و گفت در حالی که آنها به طور موقت نمی تواند برنامه ریزی شده برای هر ساعت آنها هنوز هم فعال کارکنان هتل و می تواند همچنان به دریافت پوشش بیمه درمانی خود را به پرداخت سهم حق بیمه.

“این فوق العاده ویرانگر رفته اند از زمان به طور موقت از دست دادن من ساعت اما هنوز واجد شرایط برای بیمه بهداشت و درمان به فسخ با هیچ بیمه درمانی در میان یک بیماری همه گیر” گفت: کارمند سابق Michael Paul به اتحادیه. “این کاملا شرم آور برای انجام این کار به کارکنان داده اند بسیار از زندگی خود را برای ایجاد سود برای صاحب هتل است که در حال حاضر به ارزش صدها میلیون دلار است.”

Chateau Marmont شده است همراه با شهرت و زرق و برق بسیاری از ستاره های هالیوود که, مکرر, هتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im