لس آنجلس (CBSLA) – محلی در اتوبوس تور اپراتورهای عادت به گرفتن مشتریان خود را به شیب و باد می وزد هالیوود محله با امید ابتلا به یک نگاه اجمالی از ستاره ها می تواند به زودی خود را منع از انجام این کار.

فایل — تور اتوبوس در امتداد بازار مال فروشان درایو در بورلی هیلز در فوریه 2013. (گتی ایماژ)

لس آنجلس شورای سهشنبه به اتفاق آرا به تصویب یک حرکت است که هدایت L. A. بخش حمل و نقل (LADOT) به دیکته کدام جاده ها نا امن برای تور اتوبوس استفاده کنید.

“برای بیش از حد طولانی و بی پروا اتوبوس تور اپراتورهای شده اند قرار دادن مسافران خود را در خطر رانندگی تا باریک دامنه کوه جاده که نیست ساخته شده برای وسایل نقلیه سنگین ساخت غیر قانونی U-تبدیل و اجازه می دهد مسافران برای hop on و off در پشت کور منحنی” گفت: عضو شورای دیوید Ryu, در بیانیه ای.

ریو که منطقه شامل تپه های هالیوود برای اولین بار پیشنهاد این فرمان در ماه سپتامبر 2017. حرکت رسوب داده شد با عبور از کالیفرنیا مجلس لایحه 25 همان ماه که به شهرستانها مناسب برای تنظیم آن خیابان تور اتوبوس می توانید استفاده کنید و اجازه می دهد تا آنها را برای ممنوعیت استفاده از بلندگو یا سیستم آدرس عمومی.

در نوامبر سال 2017, the L. A. شورای شهر به تصویب یک فرمان که نیاز به تور اتوبوس به جای بلندگو با هدفون.

قانون جدید هدایت LADOT به “ایجاد قوانین سیاست ها و روش های برای شناسایی خیابان بخش یا مسیرهای که به دلایل ایمنی باید محدود و یا محدود از استفاده توسط یک اتوبوس تور.”

این فرمان که در انتظار شهردار اریک Garcetti را امضا خواهد اثر را در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im