صلیب مقدس ‘کامل’ مناسب برای لیبرتیویل را Huber

سفر شرق می رفته اند جنوبی.

در نظر بگیرید که لورن Huber شفاهی متعهد به بازی بسکتبال برای دانشکده صلیب مقدس یک هفته قبل از او برنامه ریزی شده برای بازدید از دانشگاه در ورچستر ،

                                                                                                                                                                                                                       

“این یک خطر چون من می تواند رفته اند وجود دارد و آن را منفور” گفت: هوبر ورودی ارشد برای لیبرتیویل و تیم اول دانشگاه یا دانشکده شروع گارد پس از سال اول خود را. “اما آن را کامل بود.”

بهتر از کامل شاید.

“این چنین زیبا پردیس به دلیل آن نشسته سمت راست در بالای یک تپه” Huber گفت. “آن را زیبا. این یک تمرین خوب راه رفتن (در اطراف محوطه دانشگاه).”

Huber را برای سر مربی مورین Magarity بود که به نام صلیب مقدس’ سر مربی در ماه آوریل است. پرستاران رقابت در Patriot لیگ NCAA Division I) و کالج را بالا دانشگاهیان نیز به دادگاه تجدید نظر به Huber که حامل یک 4.5 وزنی معدل. او و مادرش میشل در زمان یک روز پرواز رفت و برگشت به دیدار صلیب مقدس در روز دوشنبه. با توجه به COVID-19 گیر آنها یک تور از دانشگاه و لورن می گوید: او قادر به صحبت با اعضای تیم. او فوری ارتباط با آنها را نیز متوجه او ساخته شده حق انتخاب کالج.

او همچنین تا به حال ارائه می دهد از Eastern Illinois, Valparaiso و میشیگان غربی است. او لیبرتیویل اولین D-I استخدام پس از کلی درست (UIC) و کالین بری (قلب مقدس) هر یک از آنها فارغ التحصیل شد و در سال 2003. انتخاب یک کالج قبل از بازدید از چیزی بود که هوبر در ابتدا برنامه ریزی شده است. قرنطینه با توجه به COVID-19 تغییر کرده است.

                                                                                                                                                                                                                       

“من همیشه می خواستم برای رفتن به دانشگاه برای اولین بار و پس از آن متعهد” Huber گفت. “اما من فقط دوست داشتم از مدرسه بسیار است. همه چیز خیلی کامل و من آن را احساس. حتی بدون پله پا در دانشگاه احساس کردم یک اتصال وجود دارد.”

5-پا-10 Huber به طور متوسط 10.3 امتیاز 6.3 ریباند 3.5 کمک و 2.4 دزد در هر بازی در طول تاریخ و فصل است که مشبک او هرالد روزانه تمام منطقه و تمام شمال حومه کنفرانس افتخارات برای سال دوم در یک ردیف.

در قرنطینه او می گوید پدرش, کوین انجام شده است وزن-آموزش و Bowflex تمرینات در زیرزمین 2-3 بار در هفته با او و برادرش جک ورودی دوم در LHS.

“من او را دوست دارم اما او دیوانه” Huber گفت: با خنده از پدر او.

با قدرت اضافه شده و تعهد را از راه Huber است که به دنبال به جلو به ارشد مبارزات انتخاباتی. او نقش رهبری باید افزایش می دهد به عنوان همکار تمام منطقه پاسداران مارگارت Buchert (DePauw) و لیدیا کلاغ (UW-Oshkosh) فارغ التحصیل شد. سه نفر کمک لیبرتیویل مد 23-بازی برنده خط و برنده 27 بازی در فصل گذشته.

“من فکر نمی کنم من ضربه سقف من هنوز” Huber گفت. “من فکر می کنم اگر من در حفظ و قرار دادن در کار, همه چیز تنها برای رفتن به خصوص با بازی تهاجمی. من فکر می کنم آن را به گرفتن تعداد زیادی بهتر است. سال گذشته steppingstone. امیدوارم اگر ما در این فصل من فکر می کنم آن خواهد شد بسیار بهتر است. با مارگارت و لیدیا در حال حاضر از بین رفته اند همه ما در حال رفتن به مجبور به گام مخصوصا من. آن را برای رفتن به یک آزمون خوب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de