نوسازی خانه کسب و کار پررونق حتی به عنوان همه گیر باعث می شود در سراسر کشور چوب کمبود

غرب هالیوود (CBSLA) — در حالی که تعدادی از بخش های کسب و کار رنج می برد, در پی ادامه coronavirus همه گیر نوسازی خانه است نه یکی از آنها.

Tashman فروشگاه سخت افزار دیده است هجوم مشتریان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به مردم گیر در خانه در تمام طول روز را شروع کرده اند مقابله با نوسازی خانه پروژه ها. (CBSLA)

“کسب و کار شده است دیوانه” ملیسا Gabso شرکت مالک میلی گرم ساخت و ساز و عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. “این واقعا خوب است.”

برخی از محبوب تر پروژه ها شامل استخر عرشه محوطه سازی و چمن و نصب و راه اندازی.

“من فکر می کنم مردم نشسته بوده اند در خانه های خود را و شما می دانید آنها بوده است و اجازه دادن به پروژه برای مدت زمان طولانی” Gabso گفت. “بنابراین در حال حاضر آنها مانند ‘OK ما خیره شده ام در ما زشت حیاط ما باید کاری انجام دهد.”

یکی از این شرکت پروژه های فعلی یک عرشه نصب و راه اندازی برای Levyn خانواده بخشی از یک بزرگتر حیاط خلوت نوسازی خانواده تصمیم را در طول بیماری همه گیر.

“این یک کار در حال پیشرفت است اما قادر به خارج در جنوب کالیفرنیا در حال حاضر چه چیزی می تواند بهتر” آلیسون Levyn گفت. “این باعث می شود بسیاری از حس. شما می توانید که در آن شما زندگی می کنند, اگر شما به کار وجود دارد و اگر شما فرزند جوان شما آن را می خواهم به عنوان دوست داشتنی به عنوان آن را احتمالا می تواند باشد.”

اما آن را فقط به پیمانکاران که ماندن مشغول به عنوان برخی از مردم را انتخاب کنید به انجام آن خودتان را در مسیر.

“ما در انجام بسیاری از رنگ سفارشی مخلوط کن” Kenny Tashman رئیس جمهور Tashman صفحه اصلی مرکز گفت. “مردم خسته از ترک در دیوارها و ساده سفید رنگ و آنها می خواهند رنگ در اتاق خود را و آنها می خواهند برای باز کردن درهای خود را و خود را در فضا بیشتر قابل زیستن.”

از نقاشی به کاشت باغ مردم هجوم آوردند به فروشگاه های سخت افزاری برای ساختن خانه های خود را مناسب تر به عنوان مقامات بهداشت در ادامه به آنها را تشویق به ماندن در خانه.

Tashman گفت: مردم از رفتن به مغازه و خرید همه چیز از چمن جدید مبلمان کوره — هر چیزی که آنها می تواند با استفاده از سرگرمی را در یک راه امن.

“کباب شد به طور کامل به فروش می رسد ما فقط باید چند چپ” او گفت:. “اما آن را در سراسر کشور کمبود”.

همچنین تجربه در سراسر کشور کمبود چوب هر چند Levyn خانواده خوشبختانه کردم عرشه خود را فقط در زمان به عنوان پیمانکاران در حال حاضر گفت: مشتریان می توانید ببینید تاخیر از یک تا پنج هفته بر اساس نوع پروژه با توجه به کمبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر