خانه های نابود شده، تخلیه باقی می ماند برای آتش ال دورادو توسط Pyrotechnics برانگیخته

YUCAIPA (CBSLA) — آتش نشانان دوشنبه به نبرد آتش ال دورادو ادامه داد — که در طول موج گرما جرقه شنبه هنگامی که یک خانواده تلاش برای صحنه سازی جنسیت نشان می دهد عکس در Yucaipa با استفاده از pyrotechnics — و سپس به بیش از 8،000 هکتار منفجر شد ، تخریب خانه های متعدد و مجبور صدها نفر به فرار.

آتش سوزی ال دورادو در یوکایپا، کالیفرنیا، در ۷ سپتامبر ۲۰۲۰ می سوزد. (CBSLA)

تا ساعت 1 بعد از ظهر روز دوشنبه آتش ال دورادو بیش از ۸۶۰۰ جریب را سوزانده بود و ۷٪ مهار شده بود. حدود ۲۱ هزار نفر از ساکنان تخليه شده اند. چندین خانه تخریب شده اند، اگرچه تعداد دقیق آن تأیید نشده است.

آتش سوزی در کنار تپه ها در حال سوختن بود و به نظر می رسید که به جنگل ملی سن برناردینو گسترش یافته است.

اسکای۲ همچنین تصاویری از یک گردباد آتش نشانی را یک شبه ضبط کرد که زمانی رخ می دهد که گرمای شدید رو به افزایش با بادهای آشفته ملاقات می کند.

در آخرین گزارش یکشنبه شب، آتش سوزی یوکایپا ریج را به سمت جوامع روستای کوهستانی خانگی و آبشار فارست در حال سوختن بود.

خدمه در حال رقابت با درجه حرارت سه رقمی و رطوبت پایین است که منطقه را از روز جمعه فرا گرفته است. گرمای خطرناک تا عصر دوشنبه ادامه خواهد داشت.

بن هولمز، آتش نشان ارشد سرویس جنگل ایالات متحده در تیم آرویو گرانده هاتس، روز یکشنبه به سی بی اس لا گفت: «از زمانی که ما اینجا بودیم در چهار جهت مختلف سوزانده شد.» «به سمت شرق، سپس به سمت شمال، و سپس یک شیفت بزرگ باد به سمت غرب هل می داد و (یکشنبه) به سمت جنوب حرکت می کرد. باد به طرز چشمگیری ناهماهنگ بوده است.”

آتش سوزی حدود ساعت ۱۰:۳۰ صبح آغاز شد. شنبه در پارک ال دورادو رنچ در بلوک 37000 جاده اوک گلن. به گزارش واحد CAL Fire San Bernardino، توسط یک دستگاه پیروتکنیک مولد دود در یک مهمانی آشکار جنسیتی آغاز شد. روز دوشنبه، مقامات CAL Fire توضیح دادند که یک خانواده در حال شرکت در نوعی عکس آشکار جنسیتی در پارک، با استفاده از پیروتکنیک است. آنها گفتند يکی از اعضای خانواده عقب ماند و سعی کرد آتش را خاموش کند.

اعضای خانواده می توانند با اتهاماتی از جمله استفاده از پیروتکنیک و بی پروا باعث آتش سوزی مواجه شوند، هر چند مقامات تاکید کردند که تحقیقات در حال انجام است. آنها همچنین می تواند مسئول هزینه های مرتبط با مبارزه با آتش سوزی و آسیب های ناشی از آن برگزار می شود.

دستورات تخلیه اجباری برای جوامع اوک گلن، یوکایپا ریج، روستای ماونتن هاوس و آبشار فارست در محل قرار دارد. که شامل تمام ساکنان شمال بلوار یوکایپا، شرق خیابان برایانت و جنوب بزرگراه ۳۸ است. همچنین برای تمام ساکنان شمال خیابان کارتر، غرب خیابان برایانت و جنوب بزرگراه ۳۸ اعمال شد.

حدود ۶۰۰ آتش نشان از سازمان های متعدد با کمک چند هليکوپتر آب انداختن با شعله های آتش می جنگند.

محققان CAL آتش بر این باورند که یک خانواده گرفتن جنسیت نشان می دهد عکس در یک پارک منطقه Yucaipa با pyrotechnics جرقه #ElDoradoFire. آنها می گويند اعضای خانواده می توانند با اتهاماتی از جمله بی پروا باعث آتش سوزی روبرو شوند. @CBSLA pic.twitter.com/IL5A6YzeTH

— Kara Finnstrom (@KaraFinnstrom) September 7, 2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر