هنگ کنگ افتتاح پکن امنیت ملی دفتر

هنگ کنگ — پکن امنیت ملی, دفتر, افتتاح شد, در هنگ کنگ روز چهارشنبه بیش از یک هفته پس از چین در دولت مرکزی تحمیل سختی قانون جدید در این شهرستان است که منتقدان به عنوان یک وخامت بیشتر از آزادی وعده داده شده به این مستعمره سابق بریتانیا.

هنگ کنگ رهبر کری لام هم با پیشینیان لئونگ چون-یینگ و تونگ Chee-hwa مشخص گشایش دفتر برای حفاظت از امنیت ملی در هنگ کنگ است. مقامات حزب کمونیست چین نیز حضور داشتند و امنیت شده بود.

                                                                                                                                                                                                                       

دفتر جدید تاسیس شد پس از پکن تحمیل امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که در اثر ژوئن 30. قانون جدید ممنوع آنچه در پکن نمایش به عنوان secessionist, خرابکارانه و یا فعالیت های تروریستی و یا به عنوان مداخله خارجی در نیمه خودمختار در قلمرو امور داخلی.

زیر یک پرچم-بالا بردن مراسم که در آن چینی ها پرچم برافراشتند خارج از دفتر لام و سابق هنگ کنگ رهبران رونمایی از پلاک تحمل نام سازمان جدید است. مقامات در حال حاضر تبریک گفت و سپس یکی دیگر در باز کردن.

تحت امنیت ملی قانون و پلیس در حال حاضر جارو قدرت برای انجام جستجوهای بدون حکم و سفارش دهندگان خدمات اینترنت و سیستم عامل برای حذف پیام تلقی می شود در تخلف از قانون است.

منتقدان ببینید قانون به عنوان پکن جسورانه ترین حرکت در عین حال برای پاک کردن شکاف بین هنگ کنگ به سبک غربی سیستم و سرزمین اصلی چین استبدادی راه حاکم است.

                                                                                                                                                                                                                       

ترس است که قانون کارائی ویژه آزادی لذت می برد در هنگ کنگ که تحت عمل یک œone کشور دو سیستم’� چارچوب پس از چین در زمان کنترل شهر از بریتانیا در سال 1997. که تنظیم اجازه داده است در هنگ کنگ مردم آزادی مجاز در سرزمین اصلی چین از جمله به مخالفت و محدودیت دسترسی به اینترنت است.

پس از قانون تحمیل شد کشت از شرکت های فن آوری از جمله Facebook, Google و توییتر گفت: آنها را متوقف پردازش درخواست از مقامات مجری قانون برای اطلاعات کاربر در هنگ کنگ به عنوان آنها بررسی انشعابات از قانون است.

روز چهارشنبه مایکروسافت و زوم گفت: آنها را به اقدام مشابه.

Infinite اعلام کرد که این امر توقف عملیات از آن برنامه در هنگ کنگ و سه شنبه برنامه نمی تواند فایل های دانلود شده از هنگ کنگ اپل و گوگل فروشگاه برنامه.

در یک قانونگذاران پانل در شنبه دموکراسی قانونگذاران کبابی هنگ کنگ دبیر امنیت و عدالت بر قانون و اجرای آن قوانین است.

دموکراسی نماینده مجلس جرمی Tam برگزار شد تا خالی تکه کاغذ سفید – یک حرکت اغلب توسط تظاهر کنندگان در اعتراض به آنچه آنها تماس بگیرید ‘œwhite ترور’� از خاموش کردن سیاسی مخالفت و پرسید: اگر انجام contravened امنیتی جدید قانون. قانونگذاران دیگر به دنبال کت و شلوار. Tam نتونست برای دریافت پاسخ سوال خود را قبل از زمان تا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net