فیلم ترسناک ‘اجاره’ به ‘افت مرده زرق و برق دار,’ معنای جدید

“اجاره” — ★ ★ ★

به لیستی از تاسیس فیلم ژانرهای ما باید در حال حاضر اضافه کردن دیگر: Airbnb فیلم ترسناک. صبر کنید! یک زیر-ژانر: pandemic-عصر Airbnb فیلم ترسناک.

                                                                                                                                                                                                                       

در نیمه راه از طریق 2020 همه ما مطمئنا ولع مصرف برخی از مرتب کردن بر اساس از راه دور دور شو (شاید پلوتون?) اما این تابستان برای اولین بار با “شما باید چپ” و اکنون “اجاره” این فیلم به نظر می رسد به ارسال آن از ما به دنبال چنین انزوا حداقل از طریق Airbnb یک استارک پیام: مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای.

با صراحت بیشتری: خانه بمانند! که زرق و برق دار اجاره با کف به سقف پنجره ؟ بیشتر شبیه کف به سقف و قتل و ضرب وشتم. و می دانستند که “drop-dead views” بود و تحت اللفظی مدت?

“اجاره” از ویژگی های کارگردانی اولین توسط Dave Franco, شروع می شود در یک کاملا مشابه رگ به “شما باید به سمت چپ”: ثروتمند کالیفرنیا آنلاین تجربه املاک و مستغلات انجمن کتاب گریز به آرامش.

اما در جایی که فیلم قبلی پراکنده درست زمانی که انتظار داشتیم خوب نتیجه نهایی برای همه است که تنش “اجاره” می داند که چگونه به چوب خود را فرود. اگر چنین فیلم های ترسناک را می توان تقسیم به سه بخش — رویایی راه اندازی چیزهای ترسناک اتفاق می افتد, همه جهنم می شکند سست پایان دادن به — چه چیزی باعث “اجاره” یک تجربه رضایت بخش است که پایان دادن به واقع ترسناک است و suspenseful, حتی تعجب آور است.

                                                                                                                                                                                                                       

نه این که فرانکو داستان نوشته شده با یک بار Naperville ساکن Joe Swanberg, معافیت هر زمین; تعجب خفیف است و نه الهامی (“خارج” از آن نیست.) اما آن را بدست آورده و توجه ما چون بر خلاف بسیاری از فیلم های ترسناک, فرانکو زمان صرف شده برای ایجاد شخصیت خود را تا حدودی جالب با زیبا, ریخته گری, (به خصوص قابل اعتماد عالی Dan Stevens) یک subplot مورد خیانت و یکی دیگر از دهها.

ما با شروع جذاب هزاره, زن و شوهر, چارلی (استیونس) و مینا (شیلا وند) زل زده بود به آنلاین مشخصات cliffside خانه در جایی ساحل از منطقه خلیج (این فیلم به ضرب گلوله کشته شد در مه آلود جنوب اورگان). آن را پر هزینه اما آنها تصمیم به رفتن برای آن است.

سپس مینا, دوست پسر, Josh وارد اتاق می شود. معلوم چارلی و مینا در حال شرکای کسب و کار نیست ، جاش (Jeremy Allen White) توسط چارلی خیلی-کمتر-موفق برادر. چارلی به میشل (Alison Brie) بیشتر خوش بین و پر انرژی از این دسته است.

و به این ترتیب چهار ، در ماشین مینا خورش بیش از این واقعیت است که او در خاورمیانه و نام خانوادگی ممکن است به این دلیل او درخواست اولیه برای اجاره خانه رد شد در حالی که چارلی یک ساعت بعد پذیرفته شد. او سوء ظن به سختی assuaged هنگامی که پس از رسیدن به اموال میزبان یک پسر به نام تیلور که زندگی می کند تا خیابان به نظر می رسد تعصب حرکت تند و سریع. در هر صورت این دو مصمم به زمان زیادی داشته: خوب افزایش وعده های غذایی خوب و یک بیت از مواد مخدر تفریحی برای دریافت در خلق و خوی.

                                                                                                                                                                                                                       

سپس در وان آب داغ های نهفته شیمی بین چارلی و مینا حباب به سطح و آنها در نهایت گرفتن در حمام. که باعث می شود آن را بسیار ناخوشایند زمانی که مینا به زودی در می یابد وجود یک دوربین در سر دوش. آنها متقاعد شده است که وحشت زده تیلور ضبط آنها.

آه و جاش سگ می رود از دست رفته — آنها قرار نیست برای آوردن یک سگ به هر حال. اما هنوز هم گم شده و یک حیوان خانگی است که اغلب اولین نشانه از چیزهای اشتباه در یک فیلم ترسناک.

بهترین صحنه در فیلم به Vand که نقش به عنوان تضاد عاطفی قوی-اما-می ترسم قهرمان است meatiest در اسکریپت. بری نیز قانع کننده هر چند او کمتر به انجام. فرانکو (شوهرش) هدایت مجموعه مقالات — محکم بسته شده 88 دقیقه کامل برای این پریشان بار — با دست مطمئن نگه داشتن ما علاقه مند است.

او گفت که او بر اساس داستان خود را در “پارانویا” در مورد آنلاین اجاره مانند Airbnbs. البته او نیز با الهام از “درخشان” — پیشگام املاک و مستغلات انجمن فیلم ترسناک (اما بسیار قبل از Airbnb) که واقعا وجود دارد هیچ جایگزینی.

اما فرانکو ساخته شده سریع, سرگرم کننده, اولین ویژگی, یک راه خوب برای صرف یک خیالبافانه شب تابستان است. نه از خود Airbnb ،

– – –

بازیگران: Dan Stevens, Alison Brie, Sheila Vand, Jeremy Allen White

کارگردان: Dave Franco

دیگر: یک IFC Films انتشار. Rated R برای خشونت, زبان, استفاده از مواد مخدر و برخی از تمایلات جنسی. 88 دقیقه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de