بیمارستان کشتی کمک به ما در شهرستانها با کروناویروس پاسخ

لس آنجلس (CBSLA) — بیمارستان نیروی دریایی کشتی USNS Mercy شروع به دیدن با دقت نمایش غیر coronavirus بیماران شنبه در لس آنجلس, با توجه به U. s. Navy سایت.

نیروی دریایی می گوید: دولت و مقامات محلی در حال انتخاب است که برای انتقال به مرکز به عنوان کار می کنند برای کاهش فشار در L. A. بیمارستان ها با بیماران.

کشتی بیمارستانی که ماموریت برای کاهش فشار در بیمارستان درمان coronavirus بیماران در حال تکرار در سواحل شرق که در آن USNS راحتی چپ ویرجینیا به سر New York, کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس.

مانند رحمت و آسایش را درمان غیر coronavirus بیمارانی که نیاز به مراقبت های فوری. به راحتی 1,000 تخت, 12 اتاق عمل چهار رادیولوژی سوئیت و 1200 نیروی دریایی پزشکی و ارتباطات و کارگران است.

“همه مهمتر با درمان غیر آلوده بیماران از راه دور در کشتی به آن کمک خواهد کرد برای متوقف کردن بسیار به شدت انتقال ویروس” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آسایش خواهر کشتی در ساحل غربی USNS Mercy وارد جلوتر از برنامه. آن را انجام شبیه ماموریت برای مردم لس آنجلس و مردم کالیفرنیا.”

در ضمن مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری اصرار ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به “خودداری از غیر ضروری داخلی سفر” شروع بلافاصله پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تصمیم گرفت یک قرنطینه لازم نیست در سه متحده است.

فدرال قرنطینه به سرعت تبدیل شد بحث برانگیز با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواستار آن یک برنامه به طور بالقوه غیر قانونی “اعلام جنگ” در سه متحده است.

“من حتی نمی دانم آنچه که من حتی نمی خواهم صدای آن گفت:” کومو.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: CDC مشاوره سفر به صدق نمی کند ضروری صنایع مانند خدمات مالی حمل و نقل و بهداشت و تامین مواد غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>