ساعت پس از اعلام او می خواهم نزدیک درمانگاه, Hancock, پشت خاموش

مردم صحبت کرد و به انتظارنشسته بودند توسط توده ها — و شهردار مایکل Hancock گوش.

تنها چند ساعت پس از صدور سراسر شهر بود سفارش برای دنور ساکنان به ماندن در خانه که شامل موقت خاموش کردن از فروشگاه ها مشروب و تفریحی درمانگاه ماری جوانا برای محدود کردن گسترش coronavirus, Hancock, معکوس تصمیم حداقل در مورد rec حشیش و مشروب, فروشگاه ها.

در اصل میله میله به نزدیک 5 بعد از ظهر مارس 24 همراه با ده ها تن از دیگر عملیات خرده فروشی تلقی غیر ضروری این شهرستان است که دستور به ماندن توقیف تا آوریل 10, تفریحی, درمانگاه ها و فروشگاه های مشروب در دنور در حال حاضر ممکن است باز باقی می ماند “با فاصله فیزیکی در محل” با توجه به به روز رسانی از شهرستان.

اما از آنجا که فرماندار Jared پلیس در حال حاضر با صدور یک فرمان اجرایی که همه تفریحی درمانگاه ها در کشور باید متوقف فرد فروش از مارس 24 آوریل 10 و به جای رفتن به منظقه وانت و تحویل دنور تفریحی قابلمه فروشگاه فروش همه باید از طریق آنلاین قبل از دستور یا دستورات ساخته شده در خارج از فروشگاه.

درمانگاه ماری جوانا پزشکی مجاز به باز باقی می ماند در فروشگاه خرید زیر هر دو پلیس و هنکاک اصلی و تجدید نظر سفارش.

با سفارش یک تعطیلی درمانگاه با کمی توجه Hancock باعث دقیقا آنچه که او در تلاش بود برای جلوگیری از: مجالس جمعیت زیادی از مردم است. و با درمانگاه ها در حال حاضر پیاده سازی اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و منظقه تحویل بیش از آخر هفته آنها تا حد زیادی بیمار-مناسب برای سریع هجوم مشتریان. در حال حاضر گلدان مغازه ها در حال تلاش برای بدست آوردن کلمه را به مشتریان که فردا نخواهد بود روز گذشته برای نزدیک به سه هفته زمانی که آنها می توانید خرید تجاری علف های هرز در دنور.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“ما با تشکر از شهردار برای روشن منظور خود را. بدون روشن شدن این فرض بود که ماری جوانا مجبور شده بود به در دنور. این ناشی از هیستری و وحشت در نتیجه نافی پیشرفت ما ساخته شده در اطراف اجتماعی فاصله” می خواند بیانیه ای از Terrapin مراقبت ایستگاه کلرادو داروخانه های زنجیره ای با یک فروشگاه در دنور. “ما بسیار خوشحالیم که شهردار و روشن است. ما کار خواهد کرد برای بدست آوردن کلمه را به طوری که مردم متوقف کردن هجوم آوردند به فروشگاه داده های اولیه هیستری. ما بسیار نگران برای کارکنان و مشتریان است.

“امیدوارم وحشت فروکش خواهد کرد و فردا صبح و ما می توانیم به عقب بر گردیم به ما ماموریت — اجتماعی فاصله برای متوقف کردن گسترش COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im