خانه دموکرات پرده پلیس لایحه اصلاحات در میان در سراسر کشور تظاهرات

آمریکا پرده برداری از قوانین صبح روز دوشنبه به ارائه طرح برای اصلاح سیاست های پلیس در آنچه که انتظار می رود به یک لایحه با تمرکز بر برگزاری مأموران اجرای قانون پاسخگو برای هر گونه سوء رفتار و افزایش شفافیت. این لایحه می آید در سراسر کشور در میان تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید.

این لایحه به رهبری کنگره سیاه حزبی اعلام شد در یک کنفرانس مطبوعاتی با مجلس نانسی پلوسی سناتور کوری بوکر و کامالا هریس و دیگر دموکرات کنگره در صبح روز دوشنبه. این لایحه 136 صفحه و شامل اصلاحات به آن را آسان تر به محاکمه افسران پلیس برای سوء رفتار در دادگاه مدنی است. متن این لایحه به نام عدالت در پلیس قانون سال 2020 ارائه شد به رادیو فردا با یک خانه دموکراتیک کارمند.

قبل از نورد خود را گسترده پلیس اصلاحات اندازه گیری دموکرات kneeled در سکوت در رهایی سالن در ایالات متحده آمریکا کنگره را برای هشت دقیقه و 46 ثانیه به افتخار فلوید و دیگر آفریقایی-آمریکایی است که فوت کرده اند در دست اجرای قانون است.

در مصاحبه روز شنبه با رادیو فردا’ نانسی Cordes, کنگره کارن باس از صندلی های کنگره, سیاه, انجمن, گفت که او معتقد است که ناگهانی از حمایت پلیس اصلاحات نشان می دهد “این لحظه های مختلف در کشور ما است.”

“گاهی اوقات آن را طول می کشد زمان طولانی برای همه چیز را تغییر دهید اما وقتی که می آید به این مسئله بسیار متفاوت است در این زمان است که شما باید مطلق رنگین کمان از افرادی که در خارج و در برخی از موارد در برخی از شهرها وقتی نگاه می کنم در تلویزیون دوربین من به دنبال برای پیدا کردن آفریقایی-آمریکایی,” او گفت: CBS News. “وجود دارد مردم در سراسر کشور در حال حاضر است که درک این موضوع مانند قبل از هرگز. آن استفاده می شود زمانی که نظر سنجی انجام شد که مردم می گویند ” من هرگز تا به حال یک مشکل با پلیس بنابراین من درک نمی کنم آنچه موضوع است.’ من فکر می کنم ما در نهایت عبور از پل که در آن مردم می گویند آن شده است تجربه من, اما من درک می کنم آن را مال شما.'”

باس حزب دموکرات کالیفرنیا به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از آن در روز است که بسته شده است بیش از 200 شرکت حامیان مالی در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

“این لحظه ای ملی و اندوه است که تبدیل به یک حرکت ملی اقدام به عنوان یک آمریکایی از سراسر کشور مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای پایان دادن به بی عدالتی” پلوسی گفت.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر خواست رهبر اکثریت میچ مک کانل برای آوردن این لایحه به طبقه سنا به بحث و رای قبل از ماه جولای ،

“آمریکایی که در زمان به خیابان های این هفته خواستار تغییر” او گفت:. “با این قانون دموکرات هستند و غذای خود را می نامد.”

خانه دموکرات پرده گسترده پلیس لایحه اصلاحات

این لایحه اصلاح نیاز از قصد فدرال جنایی اساسنامه به تعقیب پلیس سوء رفتار با تغییر استاندارد دادستان از “willfulness” به “بی مبالاتی.” این امر همچنین اصلاحات واجد شرایط ایمنی به این معنی است که افراد قادر خواهد بود برای بازیابی خسارت زمانی که قانون اساسی خود حقوق نقض شده توسط مأموران اجرای قانون.

این لایحه با هدف اجرای اصلاحات ساختاری در وزارت دادگستری و با اعطای بخش حقوق مدنی تقسیم حکم قدرت. این لایحه همچنین تشویق دولت به طور کلی وکیل به رفتار و الگوی عمل تحقیقات محلی ادارات پلیس و ارائه کمک های مالی برای دولت ها به ایجاد ساختار برای بررسی پلیس-درگیر مرگ و میر.

این قانون تلاش برای بهبود شفافیت با ایجاد یک پلیس ملی سوء رجیستری و دستور اجرای قانون ایالتی و محلی به نوبه خود بیش از داده ها در استفاده از نیروی شکسته اساس نژاد و جنسیت و معلولیت و دین و سن و سال.

این لایحه همچنین با هدف رسیدگی به تعصبات فرهنگی در ایستگاه های پلیس توسط الزامی نژادی آموزش. آن را نیز تغییر استاندارد برای ارزیابی اینکه آیا استفاده از زور توجیه بود. در حال حاضر افسران فقط نیاز به اثبات است که استفاده از زور معقول و منطقی بود. این لایحه استاندارد را تغییر دهید به طوری که افسران باید ثابت کند که استفاده از زور لازم است. این لایحه همچنین نیاز است که فدرال مأموران اجرای قانون پوشیدن دوربین بدن و محدود کردن انتقال از درجه نظامی تجهیزات برای اجرای قانون ایالتی و محلی.

این امر ممنوعیت-knock حکم در موارد دارو به این معنی است که افسران پلیس نمی تواند بارج به خانه های مردم را بدون ضربه زدن ، معترضان خواستار پایان دادن به این عمل پس از افسران پلیس در لوئیزویل, کنتاکی, کشته Breonna تیلور در تخت او پس از ورود به خانه اش بر اساس یک بدون دست کشیدن حکم. این لایحه همچنین ممنوعیت پلیس chokeholds. فلوید درگذشت و پس از او دوخته بود توسط یک افسر پلیس با یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

این لایحه شامل یک بخش است که باعث می شود مجازات یک جرم و جنایت نفرت و پس از اين مجلس موفق به تصویب یک ضد مجازات لایحه هفته گذشته است. معلوم نیست که آیا این بسته را دریافت حمایت جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

برخی از معترضان به نام برای defunding ادارات پلیساست اما مجلس لایحه را شامل نمی شود هر گونه کمک های مالی به طور خاص برای ادارات پلیس و به جای آن پیاده سازی کمک های مالی به سازمان های اجتماعی با هدف ایجاد مشارکت است که اجازه می دهد تا برای پاسخگویی بیشتر.

باس گفت: CBS اخبار او را پشتیبانی نمی کند سلب ادارات پلیس از بودجه خود را و به جای پشت “نیاز به رسیدگی به مشکلات در جوامع است.” قانون او گفت: آیا سرمایه گذاری در پلیس هر چند نه با پول جدید است.

“من فکر می کنم حرکت در اطراف defunding پلیس دوباره درک آن است که فشار برای پرداختن به مشکلات جامعه و پرداختن به علل ریشه من فکر می کنم که می توان آن را به عنوان یک حواس پرتی” باس گفت:. “اما به من که نه به عنوان قابل توجهی به این دلیل که افرادی که می خواهید برای منحرف کردن اذهان به دور از این جنبش در حال رفتن به استفاده از هر چیزی که آنها در حال رفتن به تماس برای نظم و قانون آنها در حال رفتن به می گویند وجود دارد یک عنصر تروریستی درگیر است. و بنابراین من می خواهم به پریشان تلاش خود را برای منحرف کردن اذهان آنچه من اعتقاد دارم که نگرانی های مشروع است که فعالان جامعه در حال افزایش است.”

کالیفرنیا از حزب دموکرات به نام پشتیبانی از مقدار اندازه گیری در حال حاضر دریافت و با حدود 200 قانونگذاران در هیئت مدیره یک “رفو شروع خوب است.”

“من باور نمی کنم که افسران پلیس می شود در یک وضعیت که در آن زمانی که آنها را ببینید یک افسر دیگر انجام کاری اشتباه است فاسد, سوء استفاده, مکان عمومی,, من فکر نمی کنم که افسران پلیس می خواهند به کار در یک محیط که در آن آنها می توانند هر چیزی را انجام دهید, آنها نمی توانند هر چیزی را می گویند آنها باید به همراه چیزی” باس گفت:. “و بنابراین امیدوارم این پشتیبانی را از نظر تغییر فرهنگ به طوری که ادارات پلیس نمی سپر مردمی که آنها می دانند که مشکل ساز هستند.”

رئیس جمهور تهمت متهم کرده است معاون سابق رئیس جمهور جو بایدندموکراتیک نامزد حمایت از تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس هر چند بایدن کمپین در بیانیه ای گفت: دوشنبه معاون سابق رئیس جمهور “بر این باور نیست که پلیس باید defunded.” در یک سخنرانی در هفته گذشتهبایدن به نام برای chokeholds حذف شود و برای آموزش پلیس به بهبود و او متعهد به ایجاد یک پلیس نظارت هیئت مدیره خود را در 100 روز اول در دفتر اگر او انتخاب شده است در ماه نوامبر.

ملیسا کوین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de